image

Як відбувається запуск марафону в Телеграм-боті

1 Червня 2021

user-iconАвтор: 

Запуск марафону в Телеграм-боті робить онлайн-навчання різноманітнішим і цікавішим, є ефективною формою продажів. Щоб організувати марафон, не обов’язково вміти програмувати або наймати маркетолога. Потрібно продумати цілі та завдання навчання, дізнатися про потреби своєї аудиторії, зібрати контент, придумати “фішки” та заохочення для учнів.

Що таке онлайн-марафон у чат-боті Телеграм

Что такое запуск марафона в Телеграм-боте

Онлайн-марафон – навчальний курс, який проходить безперервно протягом обмеженого відрізка часу. Його проведення дає змогу урізноманітнити процес навчання і залучити нових клієнтів.

При цьому учасники отримують унікальну інформацію з теми, що викликає особливий інтерес. Додатково видаються домашні завдання, що дають змогу глибше засвоїти матеріал. Їхні результати перевіряються в реальному часі викладачем.

Зазвичай цей курс обмежений досягненням однієї або декількох конкретних цілей. Наприклад, може йтися про отримання важливої навички. Марафон може проводитися протягом кількох днів або тижнів.

Переконавшись у якості викладання, отримавши конкретну користь, учасники марафону можуть продовжити навчання в експерта надалі.

Цілі та вигоди марафону в чат-боті для експертів та учнів

Створення та проведення марафону вигідні для обох сторін. Той, хто проводить навчання, отримує такі можливості:

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.
  1. Марафон – це один із продуктів експерта або онлайн-школи. Таким чином організація може збільшити свій дохід.
  2. Проведення такого заходу демонструє можливості викладання. Учні побачать рівень навчання на практиці та зможуть вирішити, наскільки для них така методика корисна.
  3. Підвищення впізнаваності бренду освітньої організації.
    Можливість залучити нових співробітників у свою команду.
  4. Освітні організації отримують можливість розширити коло клієнтів. Бот, що проводить марафон, автоматизує значну частину роботи, вивільняючи ресурси експерта.

Ті, хто навчається, отримують такі можливості:

  • Перед купівлею курсів вони на марафоні можуть переконатися в тому, що стиль викладання їм підходить.
  • Учні мають можливість вивчити конкретну тему або здобути необхідну навичку за своїм вибором. Це обійдеться дешевше за вивчення повного курсу і потребуватиме менше часу.
  • Така форма роботи підійде тим, хто визначився з конкретною користю і метою навчання.
  • Обираючи потрібні види марафонів, можна організувати своє навчання за власним планом.

Онлайн-марафони набувають дедалі ширшої популярності. Їх часто роблять як у вузькопрофесійних сферах, так і за темами, які приваблюють велику кількість охочих. Як приклад першого напряму можна навести програмування. Другого – теми здоров’я і самовдосконалення.

Контент, tone of voice

Для того, щоб створити марафон, необхідно розробити план контенту. При цьому важливо знайти вирішення таких питань:

  1. Визначити тему для роботи. Для цього потрібно вивчити різні джерела, наприклад, статистику своїх розсилок з певних питань. Рекомендується провести дослідження ринку, своєї цільової аудиторії.
  2. Вирішити, для якої цільової аудиторії вона підійде. Продумати форми роботи, які якнайкраще підійдуть для таких клієнтів.
  3. Потрібно продумати те, як проходитиме навчання: підготувати теми, визначитися з використанням навчальних матеріалів, підготувати домашні завдання. Особливу увагу потрібно приділити тому, щоб усе було точно, стисло і зрозуміло – це має стати основною інтонацією марафону.
  4. Потрібно придумати призи. Вони не обов’язково мають бути грошовими. У цій якості, наприклад, можна використовувати сертифікати, які підтвердять проходження курсу навчання.

Важливим моментом є “tone of voice” – манера, емоційне забарвлення взаємодії віртуального вчителя з учнями. Стиль спілкування з клієнтами має передавати цінності, які транслює експерт, і його індивідуальність.

За допомогою чат-бота в Телеграм зручно реалізувати таке навчання. Бот візьме на себе основну частину рутинних дій, доставить уроки прямо в месенджери своїх передплатників і завдяки своєму “людському обличчю” збудує довгострокові стосунки з ними.

Ланцюжки повідомлень

Для створення чат-бота можна скористатися одним з онлайн-конструкторів. Наприклад, це може бути сервіс доставки уроків Lesson Delivery. Він допоможе зібрати чат-бота з мінімальними витратами праці та часу.

Налаштування ланцюжка повідомлень – один з основних етапів конструювання чат-ботів. Ланцюжки повідомлень повинні відображати всі сценарії спілкування, які можуть виникнути в процесі роботи розумного помічника.

Для кожного кроку курсу потрібно продумати список запитань і відповідей на них. У кожній ситуації мають бути передбачені всі стандартні напрямки розвитку діалогу. Залежно від відповіді передплатника мають бути заплановані дії чат-бота.

Залучення аудиторії

Привлечение аудитории на марафон в Телеграм-боте

Для того, щоб залучити до марафону максимальну кількість клієнтів, потрібно використовувати всі доступні маркетингові інструменти. Запуск контекстної або таргетованої реклами, робота з аудиторією в соціальних мережах, розсилки – все це допоможе експерту привести нових учнів.

Найлегше знайти і зацікавити свою аудиторію там, де вона проводить більшу частину часу. Останнім часом таким місцем є месенджери та соцмережі. Тож і реклама, що приводить до чат-ботів, а не на сайт, ефективніша. Користувач залишається в знайомому і зрозумілому месенджері і при цьому потрапляє в базу користувачів бота.

А далі вже – справа техніки. Правильно організована автоворонка зацікавить клієнта, проведе тунелем продажів і замотивує на довгострокову взаємодію.

Використання чат-ботів для проведення марафонів допоможе перекласти на них значну частину рутинної роботи. При цьому необхідно ретельно продумати алгоритм їхньої взаємодії з підписниками. Проведення марафонів у чат-ботах – це ефективний спосіб як для залучення лояльних клієнтів, так і для підвищення доходу.

Використання чат-ботів для проведення марафонів допоможе перекласти на них значну частину рутинної роботи. При цьому необхідно ретельно продумати алгоритм їхньої взаємодії з підписниками. Проведення марафонів у чат-ботах – це ефективний спосіб як для залучення лояльних клієнтів, так і для підвищення доходу.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 5

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Ольга Посохова

Люблю вчитися та прокачувати навички. Можу розповісти про навчання та заробіток у Телеграм. Захоплююсь малюванням та психологією.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x