image

З чого почати, при створенні свого онлайн-курсу

31 Травня 2020

user-iconАвтор: 

Ви вмієте добре в’язати, фотографувати, пекти торти… Вважаєте себе майстром і досягли такого рівня, щоби ділитися своїми знаннями з аудиторією. Потрібно створювати свій онлайн курс.

Але у голові сумніви: Чи потрібні комусь мої знання? Чи можу я виділитися серед величезної кількості онлайн-тренерів?

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Жінка працює віддалено

Постараємося допомогти, ось кілька порад:

  1. Проаналізуйте, чи справді потрібна ваша тематика курсу. Для цього можна скористатися wordstat.yandex.ru. Сформулюйте потрібний запит, який можу запроваджувати ваші потенційні учні. Наприклад: «Як навчитися плести макраме». Тепер ви зможете оцінити частотність та сезонність запиту.
  2. Визначте, ким є ваш потенційний учень. Тобто розберіться із цільовою аудиторією. Визначте стать, вік, соціальний статус. Наприклад: кулінарний курс здебільшого пройдуть жінки, від 25 до 60 років. Це можуть бути мами у декреті, жінки на пенсії, молоді студентки кулінарних училищ, які хочуть просуватися у своїй професії.
  3. Тепер подумайте, де в мережі можна знайти аудиторію. Фейсбук, Вконтакте, Телеграм, Однокласники, Інстаграм? Проаналізуйте потрібність вашої тематики у відповідних групах. Почитайте, що пишуть користувачі цих груп, що конкретно їх цікавить, якої інформації їм не вистачає.
  4. Почніть складати програму навчання. Для цього проаналізуйте конкурентів і придумайте, що унікального ви можете запропонувати у вашому курсі. У чому буде його перевага?

Пройдіть всі ці етапи, дайте відповідь на запитання і починайте діяти, а розумний бот LessonDelivery допоможе запакувати ваші знання і доставити їх вашим клієнтам у найкращому вигляді.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 2

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Анастасія Косогорова

Багато читаю та дивлюся онлайн різні цікаві матеріали. Книги, журнали та документальні фільми. Особливо люблю контент, пов'язаний з науками про людину, психологію, психофізіологію, анатомію, медицину та ін З задоволенням поглинаю різну розвиваючу літературу. Вивчаю англійську.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x