image

WebPromoExperts – сучасна Академія інтернет-маркетингу

22 Лютого 2024

user-iconАвтор: 

Академія інтернет-маркетингу WebPromoExperts – сучасна навчальна платформа для підготовки фахівців в сфері інтернет-маркетингу та підвищення кваліфікації уже працюючих спеціалістів.

Ціль розробників WebPromoExperts – створення сучасного зручного майданчика для обміну досвідом та знаннями між digital-фахівцями, який також служить джерелом знань для початківців та дає можливість одержання сучасних, затребуваних професій. Творці платформи також прагнуть сприяти розвитку малого та середнього бізнесу і розвивати ринок інтернет-маркетінгу.

Формати навчання на WebPromoExperts

 1. Тренінги та корпоративне навчання
 2. Онлайн-курси
 3. Офлайн- та онлайн конференції
 4. Майстер-класи в різних затребуваних тематиках.

WebPromoExperts – лідер серед навчальних платформ інтерент-маркетингу в Україні

Головний девіз компанії: рух вперед, розвиток, турбота.

webPromoExperts Академія інтернет-маркетингуАкадемія інтернет маркетингу успішно пройшла відбір та стала учасником державного проекту IT Generation, організаторами якого виступило Міністерство цифрової трансформації в партнерстві з блокчейн-екосистемою Binance та Львівським ІТ Кластером. В рамках проекту талановиті українці змогли безкоштовно одержати престижні професії в сфері digital та IT

Серед особливостей компанії та її основних досягнень – високий показник працевлаштування випускників академії.

Досягнення

 1. Великою популярністю користуються освітні онлайн-конференції, де в ролі спікерів задіяні кращі експерти ринку. Проводяться такі конференції безкоштовно.
 2. Створені перші в Україні курси по веб-аналітиці та контент-маркетигну.
 3. Для керівників, працюючих в напрямку інтернет-маркетингу створено спеціальний детальний курс.
 4. YouTube-канал Академії дає можливість безкоштовного ознайомлення з якісним учбовим матеріалом в тематиці інтернет-маркетінгу.

Авторські курси – це формат, в якому тісно співпрацюють спеціалісти академії та найсильніші експерти ринку, яким надається можливість розробляти власні навчальні програми та давати зворотний зв’язок студентам на учбовій платформі WebPromoExperts. Такі авторські курси надають студентам можливість підвищення кваліфікації під керівництвом найсильніших гравців digital-ринку.

webpromoexperts в соцмережахАкадемія також підтримує функціонування майданчиків в соціальних мережах, вони приваблюють тих, кому цікаво розвиватися, бо являються агрегаторами знань, знайомлять користувачів з новинами пошукових систем та кращими публікаціями сервісів для інтерент-маркетологів, дають можливість задати запитання фахіцям та отримати від них відповіді.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Дізнатися про основні події digital-ринку, конференції та воркшопи підписники можуть з розсилок Академії, які проводяться декілька раз на тиждень. Підписники також одержують посилання на цікаві кейси та корисні навчальні матеріали.

У власному блозі Академії щотижня виходить чотири різнопланові публікації, в тому числі:

 • кейси;
 • довідкова інформація;
 • мануали;
 • гайди;
 • огляди.

Автори блогу – кращі фахівці в сфері інтернет-маркетингу, основа для написання статей – власний досвід. Кількість читачів в місяць перевищує 100 тис.

Особливості навчального процесу, як він проходить

Формат навчання Академії – лише онлайн, таким він став з 2019 року. Розподілу курсів на програми для маркетологів та e-commerce немає, натомість студентам пропонують глибоко опрацьовані програми для SEO-фахівців, спеціалістів SMM, PPC, контент- та email-маркетингу, веб-аналітиці.

У випускників курсів з’явилася можливість шукати роботу по закінченню курсів та претендувати на місця для junior-фахівців.

Поскільки зміни в гнучкій системі інтернет-маркетингу відбуваються постійно, то Академія зацікавлена в подачі студентам виключно актуального матеріалу.

webpromoexperts проста реєстраціяНавчальний процес проходить на спеціальній платформі, студентам забезпечується доступ до лекцій, домашніх завдань, додаткових матеріалів, вебінарів. Все потрібне для навчання зібрано на одному сайті, навчальний процес не потребує переходів на інші інтеренет-ресурси.

Успішність навчання забезпечується можливістю одержання практичних навиків та зворотнього зв’язку зі спеціалістами. Після ознайомлення з блоком лекцій студенти можуть задавати запитання експетрам на онлайн-вебінарах.

Справитися зі складнощами, якщо такі виникнуть в ході навчального процесу, допомагає адміністратор курсу. Від нього студенти одержують нагадування про лекції, вебінари, домашні завдання.

Після завершення курсу студенти:

 • проходять екзаменаційне тестування,
 • захищають свою курсову роботу,
 • одержують сертифікат про успішне проходження курсу,
 • одержують рекомендації з працевлаштування.

Академія WebPromoExperts прикладає максимум зусиль для того, щоб навчання носило сучасний системний характер.

Переваги

 1. Викладачі Академії мають практичні навики, вони є експетрами, які співпрацюють з крупними компаніями.
 2. Запитання викладачам можна поставити в режимі реального часу, можливість отримати зворотний зв’язок від куратора.
 3. Академія має акредитацію від міжнародної професійної організації Interactive Advertising Bureau.
 4. Майданчик для навчання зручний, в особистому кабінеті студенти можуть переглядати вебінари та спілкуватися з лекторами.

Одержати економію на навчанні в Академії можливо, досить скористатись акційними пропозиціями та сезонними знижками. Інформацію про вартість курсів можна одержати безпосередньо на сайті.

Дізнатися більш детально про навчальний процес можна при перегляді відео:

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Ольга Омельченко

Автор та копірайтер з великим досвідом роботи онлайн!

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x