image

Чим чат-бот Телеграм відрізняється від каналу або групи

21 Вересня 2022

user-iconАвтор: 

Канали в telegram виконують функцію блогу. На каналі ви можете ділитися інформацією з підписниками, коментувати, і це бачать одразу всі.

Чмм чат-бот відрізняється від каналу

 

Чим чат-бот відрізняється від каналу

Чат-бот індивідуально і порційно видає запланований контент день за днем, видаючи домашні завдання, якщо вони є, і даючи змогу відстежувати через адмін-панель активність учасників у процесі проходження курсу.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Якщо ви раніше вели марафони в закритих групах (чатах, каналах) – це обмежений спосіб транслювати свої знання. Набагато нативніше йде процес навчання, коли бот відправляє урок, звертаючись до кожного учасника на ім’я. Набагато ефективніше, коли учасники можуть відстежити свою активність, попросивши бота надіслати їм загальний рейтинг – гейміфікація. Мотивовані учні активніше виконують завдання, а ті, хто з якихось причин відстали від групи, можуть бути обрані для вашої розсилки з додатковим уроком або порцією натхнення.

Те, що ви надсилаєте одному з учасників – бачить тільки він. Інші учасники отримують тільки їм призначені листи. Крім того, для роботи з учнями, ви можете додавати модераторів або кураторів.

І головне, у чат-боті кожен ваш учень почувається особливим, адже за грамотно продуманої структури курсу, бот буквально “супроводжує” його від уроку до уроку.

І найцікавіше, прямо в чат-боті ваші учні можуть оплачувати навчання. Оплата надходитиме вам на картку. У чат-ботах LessonDelivery є так само можливість проводити оплату в крипті.

І це ми ще не перейшли до таймерів, кількох курсів в одному боті та інших корисних опцій. У нас є зручний для ознайомлення тариф – весь функціонал платформи на 1 місяць лише за $10  https://t.me/LessonDeliveryBot

Як тортик із чашкою кави, але тільки чат-боти набагато корисніші і для фігури, і для бізнесу!

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 1

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Lesson Delivery

Автор блогу LessonDelivery з 2020 року. Люблю робити курси для студентів у месенджері Телеграм. Захоплююсь мобільним фото та подорожами. Легко відрізняю Дурова від каналу та чат-бота))

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x