image

Як створити групу в Телеграм і керувати нею

31 Липня 2020

user-iconАвтор: 

Месенджер Телеграм дає можливість використовувати унікальне середовище для спілкування. Його творець Павло Дуров забезпечив можливість конфіденційного передавання інформації. Телеграм – це давно вже не тільки месенджер. Він пропонує учасникам велику кількість можливостей. Знаючи, як створити групу в Телеграм, можна зробити спілкування більш живим, цікавим і різноманітним.

Що це, для чого експерту

Група в Телеграм

Групи створюють для об’єднання за спільними інтересами. Це місце, де можна спілкуватися більш інтенсивно, ніж за допомогою каналів Телеграм.

Перед тим, як створювати групу, потрібно вирішити, для чого вона необхідна. Треба визначити, які основні теми спілкування будуть в учасників. Може йтися про спільні інтереси: риболовлю, автомобілі, програмування або будь-які інші.

Інша причина створення спільноти – це спілкування знайомих, співробітників на одному підприємстві, студентів усередині групи або в аналогічних випадках.

У результаті створення групи учасникам надається чат із додатковими можливостями для спілкування. Тут може одночасно розмовляти велика кількість користувачів.

Кожен користувач має право створити свою групу. Він має зробити її привабливою для учасників. Усередині групи кожен може спілкуватися з обраними користувачами або з усіма учасниками. При цьому формується загальна історія повідомлень.

У групі встановлюються правила, які обов’язкові для дотримання учасниками. Тих, хто їх зловмисно порушує, адміністратор може виключити зі складу спільноти. Зазвичай правила сформульовані в явному вигляді і вказані в профілі спільноти.

Щоб група була життєздатною й активно розвивалася, потрібно проводити модерацію спілкування. При цьому треба дбати про видалення спаму і недопущення порушення правил учасниками.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Як створити

Щоб створити групу, необхідно зробити наступне:

  1. Запустити Telegram.
  2. У лівому верхньому кутку натиснути кнопку, на якій зображені три горизонтальні риски. Після цього відкриється меню.
  3. У ньому вибирають рядок “New Group”.
  4. З’являється форма для введення тексту. У неї вводять назву групи та натискають “ОК”.
  5. Потім відкривається вікно для створення списку учасників. У верхньому рядку є поле. У ньому набирають фразу для пошуку потрібних акаунтів. Коли з’являється список, треба клікнути по потрібному рядку. Після цього обраний учасник буде включений до складу групи. Цю процедуру повторюють доти, доки список буде повністю складено.
  6. Потім у нижній частині форми натискають “Create”.

Як створити групу в Телеграм

Тепер групу з обраними учасниками створено. Інформація про неї буде вказана в правій верхній частині екрана. Натиснувши на хрестик у правому верхньому кутку, її можна приховати. Щоб подивитися знову, потрібно клікнути на іконку, що містить три точки, розташовані вертикально. Після цього відкриється меню, в якому потрібно вибрати “View group info”.

Групи та супергрупи

Під час створення груп можуть бути утворені невеликі спільноти або величезні супергрупи. Зараз чисельність може доходити до 200 тисяч учасників. Використання супергрупи було актуальним тоді, коли група мала обмеження у 200 учасників.

Для того, щоб розширити кількість до 5000, дозволялося перетворити її на супергрупу, яка ставала публічною та отримувала додаткові можливості управління. Зараз чисельність звичайної групи значно перевищує зазначену межу.

Закриті та відкриті

Під час створення важливо визначити основні особливості. Зокрема потрібно вирішити, буде група відкритою чи закритою.

Як установити тип групи в Телеграм

Їхні основні відмінності полягають у такому:

  1. Пошук є одним зі способів дізнатися про існування групи. Однак це можливо тільки в тих випадках, якщо йдеться про відкриту групу. Про закриту в такий спосіб дізнатися не можна.
  2. Різниця між ними також пов’язана з порядком вступу нових членів. До відкритої може приєднатися кожен охочий. Йому не потрібен для цього дозвіл. У закриту самому прийти не можна. Для цього необхідний дозвіл.
  3. У групи існує символьна адреса. Якщо потенційний кандидат на вступ до відкритої групи її знає, він може самостійно стати новим учасником.
  4. Адреса в закритої групи відсутня. Стати новим учасником можна, відповівши на запрошення від адміністратора. Воно містить посилання, клікнувши на яке, можна стати новим членом спільноти. Користувача також можна додати. Це доступно адміністратору або тим учасникам, яким надано таке право.
  5. Відкрита група – це спільнота, яка постійно зростає. Сюди приходять люди, яких зацікавило спілкування в ній. Для того, щоб спілкування в ній було цікавим, важливо проводити модерацію, яка стає дедалі складнішою через зростаюче число учасників.

Як керувати групою

Після створення нової спільноти важливо організувати управління групою. Для цього Телеграм надає такі можливості:

  1. Творець може призначати інших адміністраторів, даючи їм відповідні права. Зазвичай це роблять у тих випадках, коли самотужки важко справлятися з керівництвом великою спільнотою.
  2. У чаті є загальна історія повідомлень. Адміністратор може дозволити показ або заборонити її.
  3. За необхідності можна забанити учасника, який порушив правила.
  4. Група може бути відкритою або закритою. У адміністратора є право змінити її статус потрібним йому чином.

Групу можна побачити в списку каналів. Якщо клікнути по ній, то будуть доступні налаштування. Вони доступні в меню, яке відкривається після натискання на кнопку із зображенням трьох точок, розташовану в правому верхньому кутку екрана. Після натискання на рядок “Manage Group”, відкриється меню управління.

Воно надає кілька можливостей:

  • доступне встановлення типу групи;
  • є можливість дозволити або скасувати показ історії чату для нових учасників;
  • адміністратор може встановлювати або скасовувати різні види дозволів;
  • доступне призначення інших адміністраторів і призначення їм різних прав;
  • передбачено розділ для управління користувачами.

Керування групою в Телеграм

У розділі дозволів можна керувати можливістю пересилати стікери або медіа в групі. Передбачено видачу дозволу на створення опитувань або самостійне додавання учасників.

Встановлюють, наскільки часто можна надсилати повідомлення учаснику. Можна встановити тривалість перерви від кількох секунд до години. Це обмеження важливе в тих випадках, коли ведуться великі бесіди.

Для встановлених правил можна встановлювати винятки. При цьому вказується список тих, до кого вони не належать.

Встановлення дозволів для групи в Телеграм

Адміністратор може встановити вподобану йому аватарку і вказати в шапці профілю групи правила, обов’язкові для її членів.

Використання груп дає учасникам додаткові можливості для спілкування. Користувачі можуть створити спільноту за інтересами, отримавши додаткові можливості.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 2

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Ольга Посохова

Люблю вчитися та прокачувати навички. Можу розповісти про навчання та заробіток у Телеграм. Захоплююсь малюванням та психологією.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x