image

13 основних переваг месенджера Telegram

14 Березня 2020

user-iconАвтор: 

Telegram – не просто месенджер, а повноцінна платформа для обміну повідомленнями між користувачами, що відкриває великі можливості бізнесменам та простим користувачам. Месенджер стрімко став популярним, а все через його 13 переваг перед іншими програмами.

1. Висока швидкість роботи

Telegram чудово працює на всіх платформах. Месенджер показує високу швидкість доставки повідомлень, причому не лише текстових. Всі файли, що пересилаються, доходять до адресата дуже швидко і без лагів. Інші месенджери часто глючать, особливо якщо поганий сигнал.

2. Чати та суперчати, групи

Окрім індивідуальних чатів, Телеграм має можливість спілкуватися з колегами та друзями, створюючи суперчати. У них може брати участь одночасно до 5 тисяч людей. Публічні чати надають можливість закріплювати певні повідомлення, модерувати всі повідомлення.

Для створення публічного чату необхідно сформувати групу. До неї можна запрошувати людей зі списку контактів, створивши посилання-інвайт. Це робиться у налаштуваннях групи. Є можливість підключати Телеграм до сайтів для розсилки новин, повідомлень про акції.

3. Канали

У Telegram є можливість ведення тематичних каналів. Вони ведуть мовлення в одному напрямку. Повідомлення в цьому випадку надсилають лише адміністратори. Їх отримують усі учасники. Кожен канал має своє посилання, яким можна робитися в інтернеті.

Канал може відображати вміст сайту в автоматичному режимі, а можна завести свій канал та ділитися з передплатниками якимись новинами, картинками, цікавою інформацією. Усі трансляції можна перенаправляти контактам, своїм групам.

Канали в Телеграмі можуть бути публічними та приватними. У першому випадку користувачі самі можуть підписуватись на них, а в другому – тільки на запрошення.

4. Боти

Телеграм надає можливість використовувати ботів. Усі знають, як вони працюють. Користувач ставить запитання і бот відповідає, підбираючи потрібні відповіді серед закладених. Телеграм надає можливість включити роботу ботів.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Вони можуть бути заточені під вузьке завдання або виконувати різні функції. Наприклад, можна використовувати бір для автопостингу в канал, приймати команди з чатів та інших джерел.

5. Стікери

На відміну від інших месенджерів, Телеграм пропонує своїм користувачам безкоштовно користуватися наклейками.

За замовчуванням програма йде зі стандартним набором стікерів, але можна розширити, завантажити доповнення. Якщо серед запропонованих немає відповідного варіанту, то його можна створити самому.

Для цього потрібна картинка у форматі png розміром до 512 пікселів. Далі потрібно відправитися до боту на ім’я @Stickers і зробити те, що він скаже. Пакет готових стікерів можна оновлювати, видаляти, ділитися з друзями.

6. Свій блог

У телеграмі користувачі можуть створювати власний блог. У цьому допомагає бот на ім’я @sterkin_ru_bot. Він допомагає створювати свій власний блог, вести його на телеграмі.

Бот виводить різні пости із зазначеного джерела. По суті це схоже на канал трансляції, тільки тут можна підключати будь-який сайт, аж до соціальних мереж. Щоб це зробити, необхідно:

 • Звернутися до @BotFather і створити свій бот, скопіювати. Потім створити канал, зробивши робота модератором.
 • @ManyBot необхідно надіслати команду типу /addbot.
 • Переходять до чату з власним ботом і дають йому завдання /channel – вкажіть канал.
 • Боту дається команда /autoposting і вказується посилання джерело, звідки брати інформацію. Це може бути ВК, Твіттер, власний сайт тощо

7. Не замінимо для ведення бізнесу

Телеграм відкриває великі можливості для ведення бізнесу.

 • Забезпечення підтримки клієнтів.
 • Оплата та оформлення замовлень.
 • Проведення консультацій.
 • Можливість створювати каталоги товарів.
 • Створення чатів для спілкування між співробітниками.

Месенджер підходить для різних напрямків бізнесу. Його застосовують у сфері маркетингу, криптовалюти, майнінгу, нерухомості, туризму і не лише.

8. Можливість безкоштовного просування

Телеграм можна просувати різними способами, зокрема безкоштовними. Це може бути контент, посилання на канал або блог, партнерство, каталоги, соцмережі.

9. Хмарне зберігання даних

Всі файли зберігаються в хмарі і завжди доступні користувачеві. Можна зайти в свій обліковий запис з іншого пристрою і знайти потрібний файл, повідомлення. Всі дані та відомості будуть збережені.

10. Можливість використання месенджера на різних пристроях

Додаток можна застосовувати не тільки на мобільних пристроях, але і встановлювати на ПК, ноутбук. Вона працюватиме незалежно від наявності програми на смартфоні, як це відбувається з іншими месенджерами.

11. Реклама

У месенджері немає реклами, набридливих банерів. Але рекламувати тут можна будь-яку послугу, продукцію та не тільки. Зробити це можна у різний спосіб:

 1. Використовувати рекламу на тематичних каналах.
 2. Застосовувати взаємопіар з іншими каналами.
 3. Використовувати рекламні біржі Телеграм.

12. Статистика

Месенджер дозволять відстежувати кількість передплатників, учасників, повідомлення, активність кожного учасника. Є можливість переглядати зростання каналу. Спеціальні послуги дозволяють проводити аналіз. Наприклад, якщо застосувати бот @TGStat_Bot, то можна переглянути узагальнені показники статистики.

13. Надійний захист даних, конфіденційність

Програма надійно захищає всі дані користувача, зберігає конфіденційність. При бажанні навіть листування можуть бути секретними – використовується секретний чат.

Телеграм – одні з найпопулярніших месенджерів не лише для ведення бізнесу, а й для приватного використання. Він відкриває великі можливості для компаній, бізнесу, простих користувачів. Розумні боти, захист даних та відмінна швидкість передачі даних допомагають підняти програму на високий рівень.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Lesson Delivery

Автор блогу LessonDelivery з 2020 року. Люблю робити курси для студентів у месенджері Телеграм. Захоплююсь мобільним фото та подорожами. Легко відрізняю Дурова від каналу та чат-бота))

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x