image

Як знайти перших клієнтів експерту-початківцю

1 Липня 2020

user-iconАвтор: 

Ваша онлайн-школа готова до запуску. Ну, а як же студенти? Ви знайшли свою аудиторію?

Онлайн тренер

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Спробуємо допомогти знайти перших клієнтів.

 1. Спочатку визначимося, кого ми шукаємо. Тобто позначимо ЦА (цільову аудиторію).
 2. Заведіть особисті сторінки в соцмережах. Правильно їх оформіть. Ваша сторінка має викликати довіру у клієнтів. Має бути реальні фото, описи, різні способи зв’язку з вами.
 3. Акцент робіть на соцмережу, в якій знаходиться ваша ЦА. ВК, Facebook, Instagram, LinkedIn, Телеграм – вибирати вам.
 4. Відвідуйте спільноти, групи, канали, близькі до вашої тематики. Наприклад, учнів для онлайн курсу «Крійки та шиття» шукатимемо в різних групах з рукоділля.
 5. Не пишіть людям прямо, так можна злякати людину. Краще коментуйте пости, давайте свої рекомендації, люди самі зацікавляться та перейдуть на вашу сторінку.
 6. Обов’язково заведіть свій сайт, на який також посилайтеся в соцмережах.
 7. Канал на YouTube також допоможе знайти клієнтів. Викладайте корисні відео, посилайтеся на свій сайт та соцмережі, говоріть про те, що людина отримає при проходженні вашого курсу. Чим платна інформація відрізняється від безкоштовної, чим її переваги.
 8. Перших клієнтів обов’язково просіть залишити відгуки та публікуйте їх.
 9. Прорекламуйте себе на сайтах оголошень: ОЛХ, Пром і т.д.
 10. Просіть ваших знайомих розповісти про вас.
 11. Заявіть про себе на платформах для пошуку викладачів: Preply, Parta (Україна), UA.Repetitors (Україна).
 12. Налаштуйте націлення: реклама в соціальних мережах та на сайтах пошукових систем. Найкраще спочатку скористатися послугами професійних таргетологів.
 13. Пошук аудиторії можна здійснювати за допомогою хештегов вашої спеціалізації. Наприклад по хештегу : #смачні десерти, можна знайти людей, які люблять готувати, але не володіють професійними секретами, які ви можете їм розповісти у своєму курсі.
 14. Активно ведіть свою сторінку до соцмережі. Починайте працювати вже з першими передплатниками. Розігруйте серед передплатників безкоштовні уроки, створюйте опитування, давайте поради у сфері вашої професії. Виходьте у прямі ефіри, наживо спілкуйтеся з передплатниками.
 15. Контент має бути різноманітним, щоб аудиторія не втомлювалася. Не можна нескінченно рекламувати себе. Напишіть корисні пости. Дізнайтесь у передплатників, що їх непокоїть. Наприклад, якщо ви психолог і продаєте свої послуги, дізнайтеся у ваших передплатників про проблеми, які у них «болять». І спираючись на це, складіть контент-план.
 16. Використовуйте рекламу в інших блогерів, але врахуйте, на них має бути підписано вашу потенційну аудиторію.
 17. Просіть передплатників згадати вас у пості чи сторіс. Придумайте челлендж, за який передплатники отримають призи. Наприклад, ви викладаєте йогу. Покажіть у безкоштовному відео кілька асан, які потрібно повторити у певному місці, наприклад, у парку. Кожен повинен викладати у сторіс свої досягнення, при цьому згадати вашу сторінку.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 1

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Анастасія Косогорова

Багато читаю та дивлюся онлайн різні цікаві матеріали. Книги, журнали та документальні фільми. Особливо люблю контент, пов'язаний з науками про людину, психологію, психофізіологію, анатомію, медицину та ін З задоволенням поглинаю різну розвиваючу літературу. Вивчаю англійську.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x