Партнерська програма

Станьте партнером LessonDelivery і отримуйте 25% від усіх тарифів привернутих користувачів для LessonDelivery – Почати заробляти.

Скільки заробляють на чат-ботах за партнерською програмою

Чат-боти перспективний напрямок для бізнесу. За допомогою них можна навчати співробітників, надавати інструкції, роздавати посібники та курси, автоматизувати воронку продажів та багато іншого.

Якщо ви продюсер курсів або методолог, помічник блогера, HR-менеджер, лідер думки у сфері онлайн-освіти або просто маєте настрій на співпрацю, розгляньте варіанти партнерства з LessonDelivery.

Кому це може бути корисно?

Інфлюенсери та експерти

Скоріш за все ви або допомагаєте експертам структурувати та оформити знання у навчальну програму, або самі є такими експертами.

Чат-боти можуть надавати корисну інформацію у вигляді розсилки, допомагати у видачі потрібної інформації, якщо це курси або чек-листи.

Часто цей варіант обирають блогери, які в обмін на підписку дають читачам посібник з корисною інформацією з тематики блогу. Раніше треба було видачувати посібник кожному підписнику окремо. Тепер достатньо дати посилання, за яким учасник потрапить у чат-бота, і сервіс автоматично видасть йому всю заплановану вами інформацію. З великою аудиторією особливо важливо автоматизувати такі процеси, це заощаджує ваш час та допомагає якісніше взаємодіяти з аудиторією.

У майбутньому набагато простіше масово сповіщувати свою аудиторію прямо в боті про нові заходи та активності. Окрім чат-бота, як зручного інструменту для передачі знань, ви отримуєте ще й додатковий канал для зв’язку зі своїми читачами. Не треба кожного разу відкривати переписку з підписником, ви робите розсилку всім учасникам, або конкретній аудиторії, наприклад, тим, хто був менш активний.

Рекомендуючи наші чат-боти, ви отримуєте 25% від вартості обраного тарифу.

Компанії та спеціалісти

Чат-боти допомагають автоматизувати бізнес-процеси в компаніях, яким важлива регулярна освіта співробітників.

Можливо вам потрібно робити щотижневу розсилку клієнтам або читачам, а може роздавати корисну інформацію за підпискою. Якщо ви HR-спеціаліст, подумайте про те, що співробітникам зручно мати швидкий доступ до важливої інформації та отримувати її прямо на телефоні.

Часто виникає потреба в додатковому навчанні співробітників. Для цього треба надсилати якісь нові інструкції та актуальну інформацію. У боті можна не тільки відстежувати прогрес навчання кожного учасника, але і проводити тестування на основі пройденого матеріалу у форматі завдань з точними відповідями.

Мікронавчання в чат-ботах може конкурувати за увагу людини на рівні з соціальними мережами та месенджерами. Люди заходять у них набагато частіше, ніж у навчальні додатки, тому є сенс почати навчати співробітників там, де вони перебувають найчастіше.

Якщо ви коуч або бізнес-тренер освітніх програм, допомагаючи компаніям вирішити питання з навчанням співробітників у чат-ботах, ви можете отримувати додаткову винагороду.

Компанії, які оплатили обраний тариф у сервісі за вашою рекомендацією, принесуть вам 25% від вартості обраного тарифу.

Формат співпраці

Якщо ви працюєте в одному з вищезазначених напрямків і впроваджуєте сучасні методи навчання людей та взаємодії зі своєю аудиторією – наші боти стануть для вас додатковим джерелом доходу.

Боти LessonDelivery зручні та прості у керуванні. Щоб оцінити їх переваги, достатньо скористатися пробною версією сервісу. Іншими словами, рекомендувати такі боти легко, а отримувати винагороди за свою роботу ще легше. Клієнт завжди зможе оцінити продукт, перш ніж оплатити підходящий тариф.

За кожного приведеного клієнта, який оплатив доступ до сервісу за реферальним посиланням, ви отримуєте 25% від вартості обраного тарифу.

Широкі функціональні можливості LessonDelivery, спрямованість нашого персоналу на клієнта, супровід при перенесенні інформації у бота та всі необхідні функції сервісу дозволяють вам надавати правильну та корисну рекомендацію, отримуючи додатковий дохід для себе.

Дохід на ботах за партнерською програмою

Давайте порахуємо:

$69,99 х 25% за одного клієнта, з яких $17,50 ваша винагорода.
$17,50 х 12 місяців = $210 пасивного доходу на рік при привертанні всього 1 одного клієнта на місяць.
$17,50 х (5 клієнтів на місяць) х 12 місяців = $1050 пасивного доходу на рік при привертанні 5-ти клієнтів на місяць.

І це за умови придбання мінімального тарифу. Уявіть, скільки ви заробите співпрацюючи з експертами, наприклад як продюсер або компаніями, які обирають преміальні тарифи.

Попит на ботів зростає з кожним днем. Почніть отримувати додатковий пасивний дохід вже зараз!

У особистому кабінеті ви зможете відстежувати переходи за вашими реферальними посиланнями та бачити виплати за партнерською програмою.

Якщо ви готові на регулярній основі приводити клієнтів до нашого сервісу, напишіть нам у бота, щоб ми могли обговорити індивідуальні варіанти співпраці.

З детальним описом партнерської програми можна ознайомитися за посиланням.

Будемо раді бачити вас серед наших партнерів.