Adobe Connect – складний та багатофункціональний
Шукаєте зручну систему для вивантаження своїх знань? Є рішення - розумні роботи в Telegram. Простий спосіб заробляти онлайн. Якщо ви вже використовуєте якусь систему, є готове рішення, як зробити інтеграцію з Складний та багатофункціональний сервіс Adobe Connect. Виберіть свій сервіс з рейтингу. Гроші заробляти легко.
Adobe Connect – це спеціалізоване програмне забезпечення для проведення веб-конференцій від американської компанії Adobe, яка здобула популярність ще в минулому столітті. За основу для роботи взята технологія Adobe Flash, що дозволяє проводити інтерактивні зустрічі.
Опис сервісу, у чому складність і простота
Складність Adobe Connect полягає в його інструментах, які не завжди зрозуміло, як налаштувати та активувати. З бажання створити сервіс з максимальною кількістю інструментів призводить до того, що інтерфейс виявляється перевантаженим, особливо ускладнює роботу наявність виключно англійської мови.
Саме складність використання часто відштовхує освітні заклади та керівників компаній від використання Connect. Вони зупиняють свій вибір на більш простих та інтуїтивно зрозумілих програмах від конкурентів з меншим набором інструментів.
Але якщо розібратися з усіма модулями та налаштуваннями, то платформа порадує користувача повним набором інструментів з широким функціоналом. Вони дозволяють налаштувати процес проведення вебінарів до автоматизму. Від ведучого буде потрібне лише мінімальне втручання в процес налаштувань, всю увагу він зможе приділяти учасникам конференції.
Чим підходить для онлайн-освіти
Навчальні заклади почали звертати увагу на Adobe Connect завдяки модулю Learning, який дає можливість повністю автоматизувати подачу матеріалу та підготовку до онлайн-уроку. В програмі зібрані всі необхідні інструменти для проведення онлайн-занять.
Особливості сервісу
Як і будь-який інший продукт від Adobe, платформа для веб-конференцій складається з кількох модулів, спільна робота яких дозволяє клієнту отримати сервіс, що виконує поставлені завдання. Модулі, кожен з яких стає доступним лише після підключення певного тарифу:
- Adobe Connect Meeting – використовується безпосередньо для проведення конференцій та семінарів. Має повний набір стандартних функцій: передача відео і аудіо, вбудований чат, можливість роботи з документами та показу презентацій.
- Adobe Connect Learning – знадобиться при організації дистанційного навчання. Створення навчальних програм і курсів, атестація та отримання повноцінної звітності по кожному учневі.
- Adobe Connect Events – програмне забезпечення, необхідне для автоматизації процесу проведення конференції. Модуль самостійно відішле обраному списку учасників запрошення, проведе заходу відповідно до складеного плану.
- Adobe Presenter – модуль необхідний для інтеграції різноманітних корисних сервісів у форматі Flash. Без нього конференція не зможе отримати індивідуальний зовнішній вигляд.
Проте такий набір можливостей, який складається з безлічі різних підключуваних модулів, створює проблему – складність реалізації можливостей платформи. Ще один мінус – кількість підключуваних функцій безпосередньо впливає на пакет послуг, який необхідно придбати, що збільшує максимальну вартість до 340 євро на місяць.
Варіанти використання
Завдяки підключуваним модулям Adobe Connect може використовуватися практично в будь-якій сфері, де потрібне проведення онлайн-зустрічей у режимі реального часу. Toshiba, Philips, SAP ISTE та інші компанії вже довіряють цьому продукту.
До цього списку включені і провідні закордонні навчальні заклади: Georgetown University, University of Cape Town, Saint Mary’s University та інші.
Реєстрація, налаштування, підключення
Для використання сервісу Connect знадобиться створити обліковий запис у системі Adobe. Форма реєстрації вимагає вказати:
Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.
- електронну адресу;
- ім’я, прізвище;
- пароль;
- дату народження;
- країну проживання.
Після чого буде необхідно вказати контактну інформацію про організацію, особисті дані зареєстрованого заявника та вибрати тариф для активації пробного періоду. Після погодження з умовами обслуговування потрібно підключити банківську картку, з якої після закінчення пробного періоду буде списана сума за наступний місяць обслуговування.
Для створення зустрічі необхідно обрати на домашньому екрані кнопку “Створити” і вибрати “Зустріч”. Усі створені та проведені зустрічі зберігаються в розділі “Зустрічі” в гілці “Мої зустрічі”, там же можна натиснути на кнопку “Нова зустріч”. Залишиться заповнити інформацію про зустріч, вибрати налаштування вебінару та запросити учасників.
Користувачам досить перейти за посиланням отриманого запрошення, щоб стати учасником зустрічі. Реєстрація в сервісі Adobe розкриє повний набір можливостей для учасників.
Корисна порада: сервіс підходить для великих компаній
Adobe Connect корисний виключно для середнього і великого бізнесу, а також для вищих навчальних закладів. У інших випадках використання продукту від Adobe може бути нецілеспрямованим.
Надана функціональність дозволяє повністю адаптувати роботу під навчальний процес, але у випадку з вітчизняними ВНЗ плата буде невідповідною наданим можливостям. Великі компанії та ВНЗ можуть подати заявку для створення індивідуального тарифного плану, що дозволить їм знизити вартість користування платформою.
Тим більше Adobe Connect не дає можливість працювати через платформу для репетиторів, які зможуть отримати повний набір функцій лише за понад 340 євро на місяць.
Переваги та недоліки
Переваги Adobe Connect:
- збереження записів на комп’ютері;
- вільна робота з документами;
- повний вбудований набір для спілкування з учасниками конференції;
- проведення опитувань та тестів;
- багатоточкова трансляція аудіо і відео;
- відтворення електронних курсів;
- відстеження роботи з матеріалами.
Недоліки Adobe Connect:
- складність налаштування;
- відсутність нормальної інформаційної бази для навчання використанню сервісу;
- вартість.
Інтеграція з чат-ботами та іншими платформами
Інформації про можливе підключення чат-ботів немає. Adobe не дозволяє впроваджувати у свої продукти сторонні сервіси, які не були б схвалені самим виробником платформи. Тому в майбутньому можна очікувати появу чат-ботів.
Adobe Connect можна знай ти в магазинах AppStore і Play Market. В створену кімнату учасник може підключитися з будь-якого пристрою при наявності відповідного програмного забезпечення. Увійти в чат можна також через браузер на основі Chromium і Fire.
Adobe Connect дозволяє інтегруватися зі сторонніми програмами. Це можуть бути таймери, годинники, дрібні ігри (камінь, ножиці, папір), плеєри відеохостингів, система Moodle тощо.
Технічна підтримка
Adobe – це велика компанія, яка створила повноцінну систему підтримки. Отримати основну інформацію про можливості всіх інструментів можна в Help Center, а на YouTube каналі наочно продемонстровані основні функції сервісу.
Також знайти рішення своєї проблеми можна на офіційному форумі. Якщо знайти відповідь не вдається, то можна залишити своє повідомлення, а спільнота намагатиметься вирішити поставлену задачу. Отримати підтримку можна також і в чаті на сайті adobe.com. Тільки великі компанії з США та Канади зможуть зателефонувати в контактний центр для отримання усної консультації та обговорення важливих питань.
У деяких випадках Adobe Connect може бути недоступний через збої або роботи всередині системи. Робочість сервісів можна перевірити за посиланням https://status.adobe.com/additional_services.
Тарифні плани
Adobe Connect пропонує для роботи три тарифних плани, кожний з яких є платним. Сплачувати можна як за місяць, так і за весь рік відразу. Безкоштовного плану для роботи малим підприємствам і репетиторам, не передбачено. Місячні тарифи Adobe Connect:
- Зустрічі (46 EUR): до 25 учасників, доступ до модулю Зустрічі.
- Вебінари (120 EUR, 432 EUR, 534 EUR): до 100, 500, 1000 учасників, підключені всі інструменти для проведення професійних вебінарів.
- Навчання (349 EUR): до 200 учасників, дозволяє створювати повноцінні віртуальні класи з можливістю управління ними.
Adobe дозволяє своїм клієнтам отримати доступ до 30-денної пробної версії, де будуть доступні всі можливості обраного тарифу. Але для його отримання знадобиться вводити дані карти. Після закінчення пробного періоду з карти буде списано оплату наступного місяця використання сервісу.
Велике навчальне заклад або компанія можуть домовитися про укладання договору на надання послуг на індивідуальних умовах. Для цього необхідно перейти на сторінку подання відповідної заявки і вказати в ній:
- країну;
- штат/область;
- найменування організації;
- ім’я та прізвище;
- робочий номер телефону;
- службову електронну пошту;
- сферу діяльності компанії;
- посаду.
Як додаткову інформацію можна надати важливий коментар або поставити питання, яке вас цікавить, в відповідному полі анкети.
Кирилл Горін:
Adobe Connect – це один із найкращих сервісів для конференцій. Можливість віддаленого навчання підштовхнула шукати потрібні платформи, найкращою з яких став сервіс від Adobe. Окрім викладацької діяльності, ми проводимо вебінари для обговорення ділових моментів усередині колективу.
Дмитро Покуров:
Інструменти від Adobe Connect повністю задовольняють наші вимоги. Невеликі проблеми виникли з налаштуванням усіх програм та модулів, для цього довелося запросити техніка, яка дозволила нам використовувати можливості платформи по максимуму.
Галина Каширов:
Серед мінусів яскраво виділяється складність у налаштуванні, але якщо клієнту, як і мені, потрібні лише базові інструменти, то включити і запустити вебінар не так вже й складно. Після пробного періоду користуватися програмою на стала, оскільки переплачувати за набір функцій, якими користуюся, не бачу сенсу. Якби потрібний був максимальний функціонал, то продовжила б працювати з Adobe Connect.