image

Чат-боти та візитки в Телеграм

11 Лютого 2021

user-iconАвтор: 

Нині чат-боти набирають великої популярності. Вони значно полегшують поширення інформації в соціальних мережах і допомагають організовувати користувачів. Таких чудових помічників можна налаштувати на виконання будь-яких корисних функцій. Розглянемо, що можуть робити чат-боти і в яких сферах найкраще їх застосовувати, а також ви дізнаєтеся, як замовити чат-бот візитку в Телеграмі.

Хто такі чат-боти Телеграм?

Ботами в чатах Телеграм називають віртуального співрозмовника, який заздалегідь запрограмований на вчинення певних дій, розсилку інформації та відтворення відповідей. Ботів можуть використовувати абсолютно в різних сферах і соціальних мережах. Вони популярні в банках, месенджерах, сервісах і навіть на звичайних сайтах.

Основне завдання чат-бота Телеграм – створення правильного враження для потенційного клієнта про справу, яку ви представляєте. Це дасть змогу значно збільшити конверсію на вході та збільшити середній потік клієнтів у кілька сотень разів.

Цих помічників ви точно зустрінете в таких сферах:

Вони значно полегшують життя і ведення контенту в соціальних мережах.

Функції чат-ботів

Такі зручні помічники оснащені величезним функціоналом, який дає змогу здійснювати різні завдання. Найосновніші сфери, в яких використовують ботів – це продажі та маркетинг. Їхня робота позитивно позначається на бізнесі, адже вони обробляють необхідні дані та грамотно поширюють інформацію. Це значно збільшує приплив потенційних клієнтів і аудиторію.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

До основних можливостей ботів Телеграм можна віднести:

 • запрограмовані відповіді на односкладові запитання;
 • проведення консультацій;
 • збір даних про відвідувачів сайтів та їх аналіз;
 • бронювання квитків;
 • пошук необхідної інформації на сайті або в джерелі;
 • пропозиція запису на курс або його купівлю;
 • відстеження замовлень тощо.

Ось перелік найосновніших функцій, які зможуть виконати чат-боти самостійно. Достатньо просто задати їм потрібний алгоритм роботи. Це значно звільнить вас від зайвих справ, тому заощаджений час можна витратити на просування бізнесу.

Перед тим, як створювати чат-бота “Телеграм”, потрібно зробити візитку, в якій буде вказана основна інформація. Її необхідно правильно оформити і заповнити головними даними, які дадуть змогу надати потенційним клієнтам усі відомості, що їх цікавлять.

Види ботів-помічників

Чат-боти бувають різних видів. Застосування тієї чи іншої класифікації залежить від випадків, у яких необхідне впровадження помічника, і від цілей діяльності.

В основному виділяють такі види помічників:

 1. Боти для продажів. Виконують функцію консультантів з того чи іншого продукту, який продається в даний момент. Опубліковують анонси і відкривають старти продажів.
 2. Транзакційні. Вони допомагають розміщувати замовлення, резервувати його за покупцем, а також здійснювати грошові перекази. Для підключення онлайн-каси можна впровадити саме таких ботів.
 3. Інформатори. Необхідні для відповідей на прості запитання за допомогою готових фраз. Також подібний бот розміщує всю доступну інформацію про нові продукти, новини в усьому світі та інші інформаційні проєкти.
 4. Лід-бот. Необхідний, щоб збирати дані про всіх відвідувачів сайту, а потім надсилати корисну інформацію тим людям, які в цьому будуть точно зацікавлені. Дії здійснюються на підставі статистичних даних.
 5. Асистенти. Варто підключати, якщо продаєте або обслуговуєте будь-яку послугу. У зручне віконце будь-який користувач зможе поставити запитання і відразу ж отримати на нього відповідь.

У підключення ботів також входить і створення правильної економічної воронки продажів. Вона заманюватиме потенційних клієнтів, тиснутиме на їхні болі та потреби, а потім спонукатиме купувати продукцію.

Переваги підключення чат-ботів

Такі інновації позитивно впливають не тільки на бізнес, а й на збільшення потенційної аудиторії. Вони полегшують роботу з потоковими каналами та значно економлять час, здійснюючи основну функцію – інформування клієнтів.

Також можна виділити такі сильні сторони сучасних помічників:

 1. Значно скорочують витрати. Боти обслуговують дуже багато клієнтів, моментально відповідаючи на їхні запитання. Це допоможе скоротити персонал і заощадити кошти, з яких раніше їм видавалася зарплата. Можна залишити кілька штатних співробітників, на яких будуть перемикати бота в разі відсутності відповіді на запитання.
 2. Швидке обслуговування. Користувач, який ставить запитання, практично моментально отримує на нього відповідь від бота, оскільки в ньому вже заздалегідь запрограмовані певні дії.
 3. Працюють цілодобово. Чат-ботам не потрібно відпочивати або перериватися на перерву. Людина зможе в будь-який час зайти на сайт або в месенджер і отримати цікаву для неї інформацію про продукцію або відповідь на термінове хвилююче питання.
 4. Збільшення продажів. Боти ретельно аналізують вподобання кожного користувача, зчитують дані з різних сайтів, а потім пропонують покупцям те, що їм справді буде необхідно. Так збільшаться продажі та кількість потенційних клієнтів на вході.
 5. Зручні в сучасних умовах. Користувачі частіше пишуть компаніям, організаціям і людям. Телефонують у дуже рідкісному випадку, оскільки дорого і не завжди зручно. Тому краще зробити запрограмованого бота, який заощадить час і полегшить безліч завдань.
 6. Розсилка інформації. Можна налаштувати чат-бота на певний час і періодичність, щоб саме в цей період він випускав пости в загальні канали. Головне вставити необхідний текст і встановити дату. Тоді можна не морочитися про це і довірити контент боту.

Саме тому важливо обзавестися таким надійним помічником, який без проблем розішле потрібну інформацію для користувачів або відповість на всі їхні запитання. Важливо правильно налаштувати бота і визначитися з його основними функціями.

Що потрібно для замовлення бота або візитки?

Щоб зробити правильну візитку і потім сформувати чат-бота, необхідно підготувати всю основну інформацію про вас і вашу справу. Так його можна буде правильно презентувати клієнтам.

Також, щоб замовити чат-бот візитку в Телеграмі від вас потрібно:

 • опис проєкту, основні цілі, потреби та бажаний досягнутий результат;
 • файли, які ви хотіли б використовувати для створення чат-бота в Телеграм;
 • фотографії;
 • інші відомості, які допоможуть зробити бота більш функціональним.

Чат-бот – незамінний помічник у бізнесі та продажах, чиї функції замінять багатьох співробітників і дадуть змогу делегувати обов’язки, звільнивши значну кількість часу.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Катерина Булатова

Контент-менеджер, копірайтер.

Підписатися
Сповістити про
guest

2 комментариев
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Єлизавета
Єлизавета
3 роки тому

Про ботів чула, але ніколи в цю справу не вникала. Може, і справді, варто цим зайнятися. Дякую за інформацію, мені вона здалася вкрай цікавою. Якби тільки час на це виділити.

Аня
Аня
3 роки тому

До речі, якщо учнів мало, то по телеграму можна з ними займатися індивідуально і не платити за додатковий майданчик для навчання, індивідуальні заняття коштують дорожче.

2
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x