image

Автоматизований майданчик Lesson Delivery – революція в корпоративному дистанційному навчанні

25 Травня 2021

user-iconАвтор: 

Особливо важливим етапом на шляху освітньої діяльності в компанії є корпоративне навчання. На відміну від класичного формату, корпоративне дистанційне навчання значно спрощує організаційні моменти, збільшуючи при цьому загальну ефективність.

Можливість навчити одразу всіх

Можливості корпоративного навчання

Як класична освіта, так і корпоративне навчання необхідне для будь-якої компанії, яка хоче підвищити загальну продуктивність і продуктивність працівників. Кваліфікований фахівець завжди отримує нові знання, збільшуючи рівень власної компетентності.

Детально вивчаючи тему освіти, компанія ставить перед собою одне важливе питання: як навчити і дати необхідні навички цілому відділу співробітників, при цьому не знижуючи ефективності освітнього процесу.

Роками раніше ефективним методом комплексного отримання знань був очний тренінг: задушливий зал, навчальні матеріали, роздруковані на аркушах А4, біла дошка і цілий набір кольорових маркерів. Такий спосіб хоч і працював, але зараз його навряд чи можна назвати актуальним.

Останні події, пов’язані з епідеміологічною обстановкою в усьому світі, змусили великі компанії шукати найефективніші варіанти, за допомогою яких можна перевести співробітників на віддалений формат і навчити їх необхідних знань через інтернет.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Революційний підхід, що дав змогу пристосуватися до зміненого світу, – це дистанційна освіта, яка показує високу результативність у корпоративному сегменті. До того ж очні тренінги є надто неефективними – за раз неможливо навчити велику кількість співробітників, а поділ усіх на групи не дає змоги доносити інформацію, не повторюючи її і не спотворюючи через людський фактор.

Завдяки віддаленому навчанню у компаній з’явилася можливість збирати всіх співробітників відразу, використовуючи технологічні новинки мережі інтернет. Відмітна особливість – це можливість відкрити освітній матеріал натисканням однієї кнопки з його подальшим збереженням.

Про сервіс Lesson Delivery

Корпоративне дистанційне навчання в Lesson Delivery

Основний інструмент дистанційного навчання – це далеко не стаціонарний комп’ютер чи ноутбук. Сучасні та ефективні освітні системи ґрунтуються на використанні мобільного телефону та месенджера. Тут не потрібно завантажувати додаткове програмне забезпечення, – все знаходиться під рукою.

Зусиллями наших кваліфікованих розробників було створено майданчик Lesson Delivery, що являє собою повноцінну платформу з використанням останніх напрацювань у сфері штучного інтелекту.

За допомогою автоматизованого майданчика компанія може давати корисну інформацію одночасно для тисяч співробітників, не відриваючи нікого від роботи, підвищувати ключові показники бізнесу і краще взаємодіяти зі своїми підлеглими.

Застосовуючи технологію штучного інтелекту та нейронних мереж, автоматична програма обробляє й аналізує результати навчання, надаючи доступ до докладного звіту.

Lesson Delivery – чудовий помічник для створення навчальних ботів

Lesson Delivery є простим у використанні конструктором для освітніх чат-ботів, за допомогою якого можна за 25-30 хвилин створити власного автоматизованого помічника. Внутрішній функціонал дозволяє прикріпити створеного в Telegram бота до панелі управління https://cp.lessondelivery.org.

За допомогою високого рівня автоматизації в Lesson Delivery, можна швидко впроваджувати освітній матеріал, змінювати наявну інформацію практично “на льоту”, підключати відкладені повідомлення та відстежувати процес навчання.

У чат-боті також доступна функція паузи, через що співробітник може зробити невелику перерву і продовжити навчання в будь-який інший час. Освітній процес стає асинхронним та індивідуальним, залежним від графіка учня.

За допомогою Lesson Delivery наша команда може розробити високопродуктивну та якісну освітню програму під ключ або адаптувати наявну інформацію.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Ольга Посохова

Люблю вчитися та прокачувати навички. Можу розповісти про навчання та заробіток у Телеграм. Захоплююсь малюванням та психологією.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x