Open EdX - усі інструменти в одній платформі

Опен едекс
Open edX – сучасний ресурс, що дозволяє навчати велику кількість слухачів, використовуючи внутрішні інструменти платформи та оцінюючи їхній результат. Трансляція можлива у всіх точках світу, де є інтернет.
Для великих аудиторій, шкіл, університетських дисциплін. Дозволяє створювати лекційні матеріали.
Докладна інформація
Стартова ціна: 45 $
Оплата:
Демо-доступ: Є
Платформи: Web, iPhone, Android
Вхід до особистого кабінету:
Розмір бізнесу:
Безкоштовний тариф: Є
Країна: США
Рік заснування: 2012
Офіційний сайт: https://open.edx.org/
Інтеграція з чат-ботами: Можлива
Індивідуалізація: Будь-які розробки, Маркетплейс додатків
Складність: 3 з 5
Кому підійде: Викладачам шкіл та ВНЗ з великим потоковим навантаженням.
Мова: Англійська
Додаток: iOS, Android
Впровадження: У хмарі (SaaS)
Докладна інформація
Скріншоти
Особливості
Опис
Відгуки
Розсилання
Ваша оцінка (натисніть на зірочки)
Зручність
0
Функціональність
0
Підтримка
0

Оцінка користувачів:

Погано 0

Шукаєте зручну систему для вивантаження своїх знань? Є рішення - розумні роботи в Telegram. Простий спосіб заробляти онлайн. Якщо ви вже використовуєте якусь систему, є готове рішення, як зробити інтеграцію з Open edX – масштабована платформа для учнів. Виберіть свій сервіс з рейтингу. Гроші заробляти легко.

Зроби свого першого бота та підключи до системи.
Створення бота в Телеграм з Botfather
Подивися, як це працює.
Демо-курс у боті Телеграм
Нові статті
Наш блог
Пройди курс цього сервісу в нашому чат-боті “Як швидко освоїти CRM за 3 дні”
Ціна: безкоштовно
Ознайомитись
Ви власник платформи? Давайте співпрацювати.
Правки за текстом та тарифами надішліть на пошту або нашому боту-асистенту.
Співпраця
Пропонуємо інтеграцію
Замовити
Скоро детальний огляд в блозі
Прочитати
Особливості
Групові чати, можливість комунікацій учнів, відкритий хост, можливість використовувати готові програми.
Опис

Open EdX LMS – це результат інноваційного проєкту, що переслідує три основні цілі. Команда, що стоїть за цим рішенням з відкритим вихідним кодом, хотіла розширити доступ до освіти для всіх, поліпшити викладання як онлайн, так і в кампусі, а також просунути навчання за допомогою досліджень. Платформа доступна для всіх, тому освітні заклади та організації можуть розміщувати та змінювати систему відповідно до своїх потреб.

Що пропонує Open edX

Платформа є ресурсом з відкритим кодом, що допомагає користувачеві адаптувати систему до своїх потреб. Автори курсів можуть змінювати налаштування відповідно до будь-яких необхідних специфікацій. Платформа містить кілька основних опцій, створених партнерами проєкту. Ці опції можна використовувати в безкоштовному та платному режимах.

Опис Open edX

Серед найважливіших:

  1. OpenCraft -хостинг із відкритим вихідним кодом, що дає змогу приділяти особливу увагу проектам і довгостроковому супроводу. Дозволяє охоплювати великі групи слухачів, його можна налаштовувати під будь-який функціонал і вносити зміни в міру потреби;
  2. OpenCraft SaaS – готовий скелет школи або курсу, який дає змогу з мінімумом зусиль створити власний навчальний продукт. Унікальні теми, доступ до інтеграції, що налаштовується, XBlocks, аналітики, мобільних застосунків, електронної комерції, підтримки вищого рівня та багато чого іншого від нашої першокласної групи експертів з платформи Open edX.
  3. MOOCit пропонує найпотужніші та найгнучкіші інструменти для розробки, анімації та поширення ваших онлайн-тренувань. Незалежно від того, чи запускаєте ви MOOC, SPOC, цифровий університет, корпоративну платформу LMS або змішане навчання, рішення та послуги MOOCit надають вам безпрецедентний рівень функціональності, даючи змогу створювати найкращі можливості цифрового навчання.

Кожному користувачеві доступні інструменти, що дають змогу налагодити та контролювати процес навчання.

Звіти EdX Insights

EdX Insights надає користувачам доступ до важливих даних, пов’язаних із курсами та учнями. Користувачі можуть відстежувати активність і продуктивність.

Надана інформація може допомогти користувачам визначити, чи працюють останні зміни, або прийняти рішення про майбутні оновлення функціональності та змісту курсу. Метрики охоплюють зарахування, залученість, надсилання некласифікованих проблем і оцінюваний контент.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Відстеження успішності студентів

Одним із нових доповнень до EdX LMS є відстеження успішності учнів за допомогою їхніх інструментів звітності Insights. На основі даних про призначення можна створювати барвисті графіки.

Масштабування в Open edX

Користувачі можуть легко візуалізувати різницю між правильними та неправильними відповідями, наданими учнями. Також можуть бути розглянуті індивідуальні проблеми. Результати можна завантажити для зручного обміну або ведення записів.

Покращений пошук по сайту

Доступний пошук по сайту, щоб допомогти користувачам знайти курси та багато іншого. Користувачі можуть ввести назву навчального закладу, предмет або курс, щоб знайти результати.

Доступні фільтри, тому користувачі можуть переглядати за типом з варіантами професійної освіти, підтвердженої та середньої освіти або за доступністю з варіантами для поточних курсів, які незабаром розпочнуться, та архівних курсів.

Сертифікати цифрового курсу

Користувачі можуть створювати сертифікати для курсів. Їх можна редагувати в Studio з опціями попереднього перегляду. Редагуйте активи та метадані для сертифікатів або використовуйте базові шаблони.

Учні, які отримали сертифікати, можуть переглядати їх у своєму браузері з можливістю роздрукувати їх на папері. Також можна присуджувати значки, якими можна поділитися на таких сайтах, як Mozilla Backpack.

Групові обговорення

Open EdX підтримує групи та спільноти. Користувачі можуть проводити обговорення з більшими спільнотами курсу або створювати дрібніші та конкретніші групи.

Огляд Open edX

Учні можуть бути розділені на групи на основі різних вимог або у вигляді автоматизованого чи випадкового процесу. Члени групи можуть бачити тільки повідомлення інших учасників групи та робити в них свій внесок. Також можна публікувати відкриті теми для обговорення, доступні всім.

Зміст групового курсу

Контент може бути обмежений певними групами учнів. Користувачі можуть визначати групи будь-якого розміру та надавати їм доступ до певних курсів. Це дає змогу користувачеві створювати контент, орієнтований на потреби кількох аудиторій у межах більшої спільноти.

Можливі складнощі

Тут немає російськомовної версії і техпідтримки рідною мовою. При великих класах користувачів є ризик затримки інформації про темпи навчання слухачів, затримка звітів. Виникають невеликі складнощі з відповідями на запитання учнів.

Open edX – чудова платформа для учнів, а не для викладачів. Платформа чудово підходить для великих відкритих курсів, де класи часто набагато більші, ніж у типовому онлайн-курсі. Опен едекс підійде для підготовки курсів, націлених на самостійну роботу слухачів, їхню комунікацію один з одним.

Платформа також дає змогу учням легко відстежувати свій прогрес та оцінки під час курсу. Викладачі також можуть легко допомагати учням і керувати дискусійними форумами.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайся про оновлення Lesson Delivery першим
Підпишіться електронною поштою
="sp-link-wrapper sp-brandname__left"> Надано SendPulse
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з умовами обробки персональних даних.

Слідкуйте за оновленнями в соцмережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Відгуки
Плохо
0
Интересно
0
Супер
0
Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x