AnyMeeting

ЭніМітінг
Сервіс AnyMeeting дає змогу проводити конференції навіть без підключення сторонніх ресурсів і пропонує корисні функції.
Можливість підключення сторонніх сервісів, вбудовані функції нотаток та інтерактивної дошки.
Докладна інформація
Стартова ціна: 7.99 $
Оплата:
Демо-доступ: Є
Платформи: Web, iPhone, iPad, Android, macOS, Windows, Linux, Chrome OS
Вхід до особистого кабінету:
Розмір бізнесу:
Безкоштовний тариф: Є
Країна: США
Рік заснування: 2011
Офіційний сайт: https://www.intermedia.com/anymeeting-video-conferencing
Інтеграція з чат-ботами: Facebook
Індивідуалізація: Вбудовані віджети, API
Складність: 1 з 5
Кому підійде: Вчителі, команди, репетитори, школи.
Мова: Англійська
Додаток: iOS, Android
Впровадження: У хмарі (SaaS)
Докладна інформація
Скріншоти
Особливості
Опис
Відгуки
Розсилання
Ваша оцінка (натисніть на зірочки)
Зручність
0
Функціональність
0
Підтримка
0

Оцінка користувачів:

Добре 1

Шукаєте зручну систему для вивантаження своїх знань? Є рішення - розумні роботи в Telegram. Простий спосіб заробляти онлайн. Якщо ви вже використовуєте якусь систему, є готове рішення, як зробити інтеграцію з Універсальна платформа для навчання AnyMeeting. Виберіть свій сервіс з рейтингу. Гроші заробляти легко.

Зроби свого першого бота та підключи до системи.
Створення бота в Телеграм з Botfather
Подивися, як це працює.
Демо-курс у боті Телеграм
Нові статті
Наш блог
Пройди курс цього сервісу в нашому чат-боті “Як швидко освоїти CRM за 3 дні”
Ціна: безкоштовно
Ознайомитись
Ви власник платформи? Давайте співпрацювати.
Правки за текстом та тарифами надішліть на пошту або нашому боту-асистенту.
Співпраця
Пропонуємо інтеграцію
Замовити
Скоро детальний огляд у блозі
Прочитати
Особливості
Нотатки, транскрибація розмов, оформлення кімнати, чати з емодзі та форматуванням.
Опис

AnyMeeting – це сервіс для проведення веб-конференцій і вебінарів. Хост може передавати доступ до свого робочого столу іншим учасникам відеоконференції. Програма мультиплатформна, що дає змогу під’єднатися до кімнати в будь-якому місці. Підходить для малого бізнесу, але також використовується і у сфері навчання.

Опис сервісу, у чому складність і простота

Цей сервіс розрахований на англомовну аудиторію, тому AnyMeeting доступний тільки англійською мовою. Під час першого використання сервісу можуть виникнути проблеми через незнання мови. Для російськомовної аудиторії потрібно користуватися версією, розробленою для ринку США.

Опис AnyMeeting

Процедура реєстрації накладає деякі особливості. Так, знадобиться номер телефону США і дані компанії в США. Але користувачі з Росії можуть зателефонувати за номером для отримання допомоги в процесі реєстрації.

На протилежному боці лежить головна перевага – зручність використання. Творці платформи подбали про те, щоб після першого запуску конференції користувач зміг самостійно запустити зустріч, не вдаючись до додаткових джерел інформації.

Чим підходить для онлайн-освіти

Можливість надати доступ до свого екрана дає змогу наочно ділитися з іншими учасниками конференції інформацією. А інтерактивна дошка, доступ до якої може бути в кожного користувача в кімнаті, дасть змогу перевірити знання на місці без використання сторонніх сервісів.

Особливості сервісу

Однією з головних особливостей є штучний інтелект, який виконує автоматичну транскрипцію зустрічей, записуючи всі діалоги між користувачами. Незважаючи на те, що з російською мовою ШІ не працює, але подібний інструмент буде вкрай корисний на уроках англійської та під час роботи репетиторів іноземних мов.

При викладанні всіх інших дисциплін можна використовувати можливість запису зустрічей, файли яких зберігаються на хмарних сховищах без обмежень на обсяг і тривалість записів. Але для підключення такої опції потрібно придбати підписку рівня Pro або вище.

Відеоконференції AnyMeeting

Ця особливість не вимагає додаткових витрат. Також приємними бонусами будуть й інші опції, кількість яких залежатиме від розміру придбаного пакета послуг.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Цікавою особливістю є функціонал чату для спілкування. Тут передбачено екран нотаток із повним форматуванням тексту та вбудованими емодзі. Коли конференція закінчується, то створені нотатки надсилаються всім учасникам електронною поштою.

Варіанти використання

Основна публіка, яка використовує AnyMeeting – малі компанії та підприємці, які задоволені ціновою політикою сервісу залежно від вимог до ресурсу. Але наявний безкоштовний план Starter став причиною привернення уваги репетиторів, які займаються віддалено одночасно з кількома учнями.

Реєстрація, налаштування, підключення

Найскладніший крок – реєстрація. Оскільки сервіс розрахований виключно на американського споживача, то до всіх користувачів висуваються відповідні вимоги:

 1. Форма надання персональних даних вимагає заповнити номер телефону в американському форматі. Користувач з іншої країни може придбати номер США на спеціальних сервісах, їхня вартість не перевищує кількох доларів. Крім цього вказується ім’я, електронна пошта і пароль.
 2. Після потрібно вказати дані компанії та адресу для виставлення рахунків. Звичайний користувач може вказати адреси компаній, які генеруються автоматично на спеціальних ресурсах. Якщо користувач не хоче займатися подібними маніпуляціями, то він може зателефонувати оператору за телефоном, вказаним на сайті, і пояснити всю ситуацію. Спілкування з представником компанії може проходити тільки англійською мовою.
 3. Для використання ресурсу доведеться скористатися безкоштовним періодом, який передбачає необхідність введення даних кредитної картки. Гроші списані не будуть до закінчення періоду, потрібно лише відключити підписку в особистому кабінеті після завершення реєстрації.
 4. Після реєстрації акаунта користувач вирушає на головний екран хоста. Він отримує індивідуальний PIN і номер для дзвінків усередині системи. URL для підключення до особистої кімнати можна змінювати на свій розсуд. Тут же розташований календар майбутніх конференцій, який можна змінювати на свій розсуд. На кожну подію можна запрошувати різне коло людей, надсилаючи їм запрошення на електронну пошту. Щоб почати зустріч, необхідно натиснути на кнопку Start the meeting і вибрати спосіб підключення (з телефону або комп’ютера).
 5. Далі можна налаштовувати кімнату під свої потреби та запрошувати нових користувачів. Коли зустріч закінчена, то всі деталі про конференцію зберігаються в системі. Щоб отримати до них доступ, необхідно відкрити календар на головному екрані хоста і вибрати потрібну зустріч. Тут же відкритий і доступ до запису конференції, який можна завантажити або переглянути за посиланням.
 6. Щоб підключитися до конференції як глядач або учасник, необхідно прийняти запрошення, перейшовши за посиланням. Залишиться заповнити коротку анкету, вказавши ім’я, електронну пошту і те, як користувач дізнався про зустріч. А ось інша інформація (країна, номер телефону, організація, посада і сфера діяльності) заповнюється за бажанням. Залишиться налаштувати мікрофон і готуватися до уроку.

Корисна порада: як не втратити гроші

Безкоштовний пробний період – це зручний спосіб близько познайомитися з сервісом. Але після його підключення варто пам’ятати, що після закінчення 30-денного терміну з картки будуть списані гроші.

Вебінари AnyMeeting

Тому рекомендується записати дату підключення послуги, а після закінчення 28-29 днів відмовитися від підписки в особистому кабінеті AnyMeeting. В іншому разі з картки будуть списані кошти відповідно до обраного тарифу, який активується після закінчення пробного періоду.

Плюси та мінуси

Плюси AnyMeeting:

 • доступно понад 200 місць для учасників конференції;
 • можна запустити в браузері;
 • відеопотоки оптимізовані для всіх пристроїв;
 • функція дошки;
 • функціонал нотаток з автоматичною розсилкою:
 • автоматична транскрипція;
 • спільне використання екрана браузера.

Тарифні плани на конференции AnyMeeting

Мінуси AnyMeeting:

 • можливості вебінару пропонуються окремо;
 • файл запису зберігається у форматі MP4;
 • дані не захищаються наскрізним шифруванням.

Інтеграція з чат-ботами та іншими платформами

Facebook – це найпопулярніша міжнародна соціальна мережа. Тому найзручніший чат-бот для інтеграції від Фейсбук. Інші месенджери також можуть бути підключені до системи, але через їхню невисоку популярність під час роботи з ними можуть виникати проблеми.

AnyMeeting – це мультиплатформний софт, який доступний не тільки зі спеціальних застосунків, доступних для iOS, Android, Windows, а й для браузерів, побудованих на основі Chromium, наприклад, Google Chrome.

Техпідтримка

Для всіх користувачів сервісу і потенційних клієнтів доступна підтримка в чаті. Оператори відповідають на питання, що цікавлять, щодня 24 години на добу. Якщо в інформаційному центрі для клієнтів уже є відповідь на поставлене запитання, то тому, хто звертається, нададуть посилання, де він зможе отримати повну інформацію. Якщо ж питання складніше і вимагає індивідуального підходу, то проблема вивчається детальніше.

Також зв’язатися з представниками компанії можна телефоном та електронною поштою. Але такі методи є не найзручнішими, оскільки час відповіді на дзвінок може перевищувати 5 хвилин, а зворотний зв’язок на лист може зайняти приблизно добу. Уся служба підтримки, незалежно від способу звернення, спілкується виключно англійською мовою.

Для розвитку і більшого розуміння можливостей сервісу розробники створили розділ Library, де зібрано матеріали, що дають змогу відкрити функціонал усіх інструментів.

Із чим можлива інтеграція, які дані передає

Компанія є партнером Microsoft, що відкриває доступ для сервісу до всіх продуктів, які перебувають під впливом Microsoft. Єдиним неприємним нюансом є можливість інтеграції тільки після покупки мінімального платного тарифу Lite. Але після підключення до платної версії відкривається доступ до роботи з формами опитувань, обмінниками даних, календарями, Microsoft Office, базами даних тощо.

Тарифні плани і безкоштовний період

AnyMeeting пропонує для своїх клієнтів 4 тарифні плани, послуги за використання яких знімаються щомісяця. У вартості вказана сума за одного користувача, який може відкривати кімнати з повним функціоналом, доступним під час купівлі певного тарифного плану.

Тарифні плани на вебінари AnyMeeting

Вартість варіюється залежно від кількості користувачів, чим їх більше, тим нижча вартість за одного користувача:

 1. Starter (безкоштовний): 4 учасники з відеозв’язком з роздільною здатністю 720p, можливістю встановлювати з користувачами з телефону або браузера. Буде доступна навіть віртуальна дошка.
 2. Lite (9.99 USD – 7.99 USD): 10 учасників із відеозв’язком, нотатки для зустрічі, інтеграція сторонніх сервісів, повний доступ до сервісу підтримки клієнтів.
 3. Pro (12.99 USD – 9.99 USD): 100 учасників, 30 з яких можуть активувати відеокамеру, робота з міжнародними телефонами, установлення пароля на кімнату, налаштування безпеки кімнати, запис зустрічей, транскрипція розмов, створення власного логотипу і заднього плану зустрічі.
 4. Enterprise (17.99 USD – 14.99 USD): 200 учасників, 30 з яких можуть активувати відеокамеру.

AnyMeeting пропонує скористатися безкоштовною 30-денною версією Pro, що відкриває доступ майже до всіх можливостей сервісу. Але отримати його можна тільки при введенні даних кредитної картки. Після закінчення пробного періоду з рахунку буде знято повну суму для оплати наступного місяця використання сервісу.

Сервіс готовий до співпраці, тому за наявності ділових пропозицій можна зв’язатися з компанією, що дасть змогу отримати спеціальну ціну на використання AnyMeeting.

Записи проведених лекцій та уроків дає змогу передавати інформацію навіть тим учням, які не змогли бути присутніми на відеоконференції. Можливість інтеграції сервісів у AnyMeeting розширить можливості взаємодії з учнями. Але всі ці можливості доступні лише за умови оплати тарифу. Безкоштовна версія може підійти хіба що для репетиторів, які навчають маленькі групи до 4 учнів.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайся про оновлення Lesson Delivery першим
Підпишіться електронною поштою
="sp-link-wrapper sp-brandname__left"> Надано SendPulse
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з умовами обробки персональних даних.

Слідкуйте за оновленнями в соцмережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Відгуки

Віталій Жуков, Київ:

AnyMeeting – це можливість створити невелику конференцію з моїми учнями. Я не люблю великі групи учнів, тому одночасно навчаю не більше 3-ох хлопців. Тому я можу дозволити собі користуватися безкоштовною версією сервісу. Домашню роботу і практичні завдання здаємо на сторонньому ресурсі, оскільки в безкоштовній версії інструменти для інтеграцій не передбачені.

Таїсія Іванова, Полтава:

Знання англійської стали мені в пригоді під час роботи з AnyMeeting. Вихід на дистанційне навчання спонукав знайти сервіс, який був би зручний для всіх. Навіть я, як хост, можу почати конференцію з будь-якого пристрою, а мої учні можуть зайти в кімнату і слідкувати за конференцією з будь-якого місця.

Олександр Виноградов, Черкаси:

Функціонал – одна з причин використання AnyMeeting. Порівняно з іншими аналогічними конференціями сподобалася ціна на Pro версію, у якій є всі необхідні інструменти для комфортної роботи зі студентами: інтеграція сервісів, запис пройденого матеріалу.

Плохо
0
Интересно
1
Супер
0
Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x