image

Як захистити свій курс

22 Грудня 2020

user-iconАвтор: 

🕵️‍♂️Тотальний захист контенту – це як боротьба з вітряками. Зливають відео, качають плагінами, інфопротектор з паролями, просто питання часу і бажання “робінгудів”.

Захист курсу

 

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

У чому ж вихід?

Ідея – будувати спільноту навколо своїх продуктів, створювати додаткову цінність у консультаціях і зворотному зв’язку. Підтримуюче оточення. Софт із ключами або прив’язкою до домену.

Навіть якщо вашим контентом поділилися – він має працювати на користь!

Бот @LessonDeliveryBot допомагає дрібно видавати інформацію, прямо за 5 секунд її не скачаєш. Потрібно чекати задане число днів до кінця марафону. Домашні завдання робіть з обов’язковою перевіркою для відсіву потенційних халявщиків.

Є ще технічний спосіб використовувати захист самого Телеграма – до вашого бота прив’язується домен і з нього контент іде в бота у вигляді посилань. Телеграм захищає курс сам, вимагаючи верифікацію. Пишіть, допоможемо налаштувати!👌

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 1

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Lesson Delivery

Автор блогу LessonDelivery з 2020 року. Люблю робити курси для студентів у месенджері Телеграм. Захоплююсь мобільним фото та подорожами. Легко відрізняю Дурова від каналу та чат-бота))

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x