image

Кейс: як взаємодіяти з учасниками навчаючи в чат-ботах

20 Липня 2021

user-iconАвтор: 

чат бот кейс

Кейс: “Автор стежить за тобою” або як взаємодіяти з учасниками, проводячи курс у чат-боті.

Це був платний марафон на платформі LessonDelivery, тому посилань не буде, але буде приклад-рішення, як можна проводити курси зі схожими завданнями.

Вхід на платформу через бота https://t.me/LessonDeliveryBot

Тема курсу: складання бізнес-плану

Основний тариф:  домашні завдання з перевіркою в чат-боті й автоматичним переходом до наступних уроків у разі правильного виконання

Ексклюзивний тариф: домашні завдання з особистим зворотним зв’язком автора

ЗадачаЯк у такому разі вибудувати ефективний зворотний зв’язок з учасниками, по можливості автоматизувавши процес навчання?

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Звичайно, у нас, в LessonDelivery, є зручна функція в чат-ботах для “безшовного” чату, коли автор або куратори курсу можуть спілкуватися один з одним у чаті, прямо в процесі проходження курсу.

В даному випадку, було завдання, щоб в учасників, які придбали ексклюзивний тариф курсу, крім чат-бота, було відчуття “присутності” автора в Telegram, не залишаючи месенджера, але водночас не в чат-боті, а як в особистому листуванні, куди можна надіслати приклад свого бізнес-плану (таке було завдання в межах курсу) та отримати зворотний зв’язок автора.

Рішення для основного тарифу: зворотний зв’язок у чат-боті

Рішення для ексклюзивного тарифу: створений під курс профіль автора

Було вирішено, що учасник ексклюзивного тарифу скидатиме домашнє завдання в окремо створений профіль автора, який так само модеруватимуть тьютори. Автор у будь-який момент міг зайти і перевірити, що учасники швидко отримували потрібну інформацію від тьютора, дати персональний зворотний зв’язок, а клієнти отримували можливість “безпосередньо” зв’язатися з ведучим і отримати індивідуальну консультацію (що входило в обраний тариф курсу).

Учасників >70

15% записались на індивідуальний супровід автора в курсі

Було завдання автоматизувати всі можливі процеси навчання, щоб провести курс у чат-боті та створити нативну консультацію в особистому листуванні в межах того самого месенджера, де відбуватиметься курс, для тих, хто обрав ексклюзивний тариф.

У підсумку чат-бот у заданій послідовності видавав усю потрібну для навчання інформацію, тим самим знявши з ведучого рутину. Так само, для факультативних завдань ми налаштували автоматичну видачу наступної частини завдань, відразу після того, як учасники надсилали свої коментарі.

Для автора був створений і відповідно оформлений окремий профіль у Telegram, до якого, крім автора, мали доступ у 2-х тьюторів курсу.

Приклад перевірки завдання

Автор у вільний час перевіряв роботу учасників обраного тарифу, тьютори надавали супровід і давали швидкий зворотний зв’язок. Це дало змогу вибудувати довірливі стосунки з учасниками та викликати відчуття “завжди на зв’язку” з командою.

Цікавим спостереженням виявилося, що учасники в такій зв’язці через особистий зв’язок з автором і командою показали максимальні результати. Швидше виконували домашні завдання та виходили на зв’язок.

Після надісланого домашнього завдання, учасники відмічали це в боті і якщо тьютори підтверджували в адмін-панелі правильне виконання, чат-бот продовжував видавати наступну порцію освітнього контенту.

Учасники, які відправляли домашні завдання в чат-боті, отримали додаткову мотивацію через гейміфікацію. Це виявилося ефективнішим, ніж просто перевірка домашніх завдань, бо частина ігрової механіки передбачала за швидкі та правильні відповіді отримати знижку на наступний курс автора.

Додатковий бонус за активну участь став не тільки приємним сюрпризом, а й правильною мотивацією, адже учасники могли відстежувати свій прогрес і отримані бали, які, до речі, можна назвати будь-яким відповідним словом (алмази, монети тощо).

Гейміфікація в чат-боті

Подивіться нашого демо-бота по тематиці “Зоряні війни” с заданиями и геймификацией

та інші приклади  https://cases.lessondelivery.org/primery-kursov-v-chat-botakh-lessondelivery

Кожен курс, який ми допомагаємо провести на нашій платформі, ми намагаємося адаптувати під задачі клієнта і знайти найкраще рішення. Якщо ви все ще думаєте, як створити свій курс у чат-боті і вам потрібні нові ідеї – напишіть нам.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 1

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Lesson Delivery

Автор блогу LessonDelivery з 2020 року. Люблю робити курси для студентів у месенджері Телеграм. Захоплююсь мобільним фото та подорожами. Легко відрізняю Дурова від каналу та чат-бота))

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x