image

Переваги використання конструктора автоворонок у чат-ботах Телеграм

29 Червня 2021

user-iconАвтор: 

Розвиток бізнесу та максимізація прибутку вимагають вести постійну роботу із залучення клієнтів. Конструктор автоворонок дозволяє створити тунель продажів в інтернеті за власним алгоритмом з мінімумом витрат і без знання програмування. Автоматизація рутинних процесів дає змогу вивільнити ресурси для розвитку продукту і заощадити на наймі додаткового персоналу.

Що таке конструктор автоворонок

Понятие конструктора автоворонок

Конструктор автоворонок – це сервіс, який дає змогу запрограмувати роботу із залучення клієнтів в автоматичному режимі. У процесі його роботи проводиться створення воронки продажів. Робота з клієнтами онлайн дає змогу організувати роботу з мінімальною участю співробітників компанії або взагалі без неї.

Якщо забезпечувати роботу автоворонки з нуля, то для цього можуть знадобитися великий обсяг роботи і допомога професійних програмістів. Сервіс LessonDelivery дає можливість всі необхідні етапи роботи запрограмувати в конструкторі.

Таким чином сервіс усю найскладнішу частину роботи зі створення автоворонок бере на себе. Користувач повинен тільки скласти той алгоритм роботи воронки продажів, який він збирається впровадити.

Навіщо потрібні автоворонки

Для того, щоб знайти клієнтів для послуг онлайн-освіти, можна використовувати автоворонку. Необхідно запрограмувати її роботу і створити з використанням спеціального конструктора.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Оскільки робота відбуватиметься в автоматичному режимі, з’являється можливість істотно розширити кількість клієнтів. Таким чином можна, наприклад, організовувати освітні курси, вебінари або продавати інфопродукти.

Основні елементи автоворонки

Використання автоворонки передбачає, що робота з клієнтами розбивається на такі етапи:

 1. Спочатку необхідно забезпечити контакт з аудиторією. На цьому етапі до передбачуваних клієнтів доводиться інформація про поширюваний продукт. Вони знайомляться з нею. Одна частина читачів втрачає інтерес до цієї теми. А інша вирішує продовжити знайомство.
 2. Далі створюється зацікавленість у продукті. Для цього пропонуються статті та відео, які дають змогу краще пізнати пропонований товар. Відбувається тематичне спілкування. Зацікавлені читачі можуть уточнити питання, що їх цікавлять.
 3. Подальша робота націлена на створення потреби в покупці. На цьому етапі потенційні покупці уточнюють деталі, остаточно вирішують, чи хочуть вони зробити покупку.
 4. Якщо рішення прийнято, здійснюється продаж.
 5. Далі важливо продовжити роботу з клієнтами. Їм можна додатково пропонувати аналогічні або супутні товари. Можна постаратися з’ясувати наявність можливості принести для них ще якусь користь. Важливо не припиняти спілкування з ними. Клієнтам можуть знадобитися поради або допомога.
 6. Після того, як зроблено продаж, необхідно постаратися, щоб покупці стали постійними клієнтами.

Переваги автоворонки в чат-ботах Телеграм

Використання Телеграма для створення автоворонки зручне, оскільки цей месенджер має все необхідне для повноцінного спілкування з клієнтами. Скориставшись сервісом LessonDelivery, можна в конструкторі створити бота, який діятиме відповідно до складеного заздалегідь алгоритму.

Використання конструктора дає змогу скористатися такими перевагами:

Конструктор автоворонок в чат-ботах телеграм

 1. Створювати автоворонки можуть люди, які не мають складних технічних навичок.
 2. Робить цей маркетинговий метод доступнішим для бізнесу.
 3. Передбачена можливість збору докладної статистики роботи автоворонки, що дає можливість проводити аналіз ефективності створеного інструменту.
 4. Існують прості методи тестування створеного механізму.
 5. Конструктор знижує вартість створення і скорочує терміни розробки.
 6. Наявність добре продуманого і зручного інтерфейсу.
 7. На сервісі є велика кількість докладної довідкової інформації.
 8. За необхідності легко можна проконсультуватися у фахівців.

Як створити автоворонку в конструкторі LessonDelivery

Правильна організація автоматичної роботи з клієнтами дасть змогу розширити роботу з ними. Дуже важливим етапом є розробка ефективного алгоритму дій. Однак не менш важливою є технічна реалізація роботи. Навіть у тому випадку, якщо алгоритм буде практично бездоганним, буде потрібна робота з його впровадження.

Сервіс LessonDelivery дає змогу організувати автоворонку продажів за допомогою програмування чат-бота за допомогою спеціалізованого конструктора. При цьому для користувача немає необхідності володіти навичками програмування.

При створенні автоворонки потрібно виконати такі кроки:

 1. Потрібно визначити, які завдання мають бути вирішені в процесі роботи.
 2. Необхідно скласти детальний алгоритм.
 3. Проводиться реєстрація в Телеграмі за допомогою роботи з ботом @BotFather.
 4. Потрібно перейти на сервіс LessonDelivery. Скориставшись адмін-панеллю, потрібно приступити до реалізації алгоритму роботи власного чат-бота.
 5. За необхідності можна не працювати над створенням автоворонки самостійно, а замовити цю роботу у фахівців.
Конструктор чат-ботів LessonDelivery

Конструктор чат-ботів LessonDelivery

Під час створення бота самостійно потрібно буде розбити алгоритм його роботи на окремі етапи. Вони можуть включати уроки, докладні лекції, видачу завдань або інші елементи. При створенні автоворонки етапи відповідають різним рівням роботи з потенційними клієнтами.

У процесі реалізації алгоритму, наприклад, можна встановлювати завдання, без виконання яких подальше просування неможливе. Можна організувати розсилку, яка буде не тільки мотивувати, а й нагадувати про наближення певних термінів.

Не завжди початковий план матиме високу ефективність. Щоб удосконалити роботу автоворонки, потрібно аналізувати статистику роботи, знаходити напрямки для подальшого поліпшення алгоритму.

Створення автоворонок продажів за допомогою конструктора дасть змогу зосередитися на підвищенні ефективності їхньої роботи. Сервіс LessonDelivery допоможе користувачеві на всіх етапах реалізації задуманого ним алгоритму.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Ольга Посохова

Люблю вчитися та прокачувати навички. Можу розповісти про навчання та заробіток у Телеграм. Захоплююсь малюванням та психологією.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x