image

Онлайн-марафони та онлайн-навчання – з чим їдять і як готують

2 Серпня 2021

user-iconАвтор: 

Останнім часом стає помітною така тенденція: кількість онлайн-марафонів на просторах Інтернету збільшується з кожним днем. Безкоштовний онлайн-марафон, наприклад, зараз – це чудова можливість для бізнесу залучити нових клієнтів, познайомити публіку зі своїм продуктом і дізнатися потреби своєї цільової аудиторії.

То що ж це таке – онлайн-марафони та онлайн-навчання? Чому вони такі популярні і як використовувати цей інструмент для просування власного бізнесу?

Що це таке

Що таке онлайн-марафон

Онлайн-марафон найчастіше являє собою обмежений кількома днями курс, що дає учасникам корисні знання в якійсь галузі. До нього входять перевірочні завдання, які надсилаються самому тренеру або викладачеві. Інакше кажучи, онлайн-марафон – специфічна школа, в якій можна отримати якусь навичку в досить стислі терміни.

У сучасному світі онлайн-навчання завжди матиме попит на ринку. Клієнт вбачає в ньому можливість отримати необхідні для себе якості, не виходячи з дому, що значно економить його час та енергію.

Також відіграє роль у підвищенні попиту зниження ціни за таку форму навчання, адже з кінцевої суми зникає плата за орендоване викладачем приміщення. До речі, це суттєва перевага і для самого бізнесу, адже онлайн-курс чи марафон практично не має обмежень за кількістю користувачів.

У яких галузях проводяться онлайн-марафони?

Спектр тем, що розглядаються онлайн-марафонами, досить широкий. Курс може як допомагати прийти в гарну спортивну форму, так і навчити медитувати. Досить поширеними є марафони, присвячені таким спеціальним темам, як, наприклад, програмування, копірайтинг або 3D-моделювання. Досить затребувані також курси про здоров’я і красу, схуднення. Таким чином, у виборі теми майбутнього продукту найважливіший критерій – її користь і актуальність для аудиторії.

Мета онлайн-марафону для бізнесмена – отримати з інтересів учнів користь для всієї справи.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Неважливо, онлайн це бізнес чи офлайн, організовувати марафони доречно, коли:

Онлайн-марафони та онлайн навчання йозі

  • необхідно заробити в короткі терміни, оскільки подібні недорогі й нетривалі заходи здатні залучити величезну кількість людей;

  • необхідно домогтися того, щоб бренд став впізнаваним у широких колах;

  • необхідно створити базу лояльних клієнтів,

  • зацікавити їх у дорожчих продуктах компанії, показати переваги продуктів свого бренду;

  • необхідно залучити в компанію нових співробітників.

Найчастіше онлайн-марафони влаштовуються безкоштовно або за символічну вартість. Це допомагає захопити і зацікавити людей, а також дає змогу показати їм користь компанії в досягненні їхніх цілей.

Важливо розуміти, що мета участі в онлайн-марафоні для клієнта полягає в отриманні корисної інформації в будь-якій сфері, набутті нових навичок і досягненні конкретного результату. Цей бажаний результат може бути відображений у назві.

Так, назва марафону “Казковий будинок у Blender за 7 днів” відображає те, що учасник лише за тиждень познайомиться з програмою і зможе самостійно зробити те, що він бачить, наприклад, у рекламі марафону. Це обов’язково приверне увагу не тільки тих, хто хоче почати кар’єру в 3D-моделюванні, а й тих, хто, зацікавлений картинкою, захоче самостійно домогтися обіцяного результату.

Як створити якісний і цікавий онлайн-марафон?

Навіть п’ятиденний безплатний курс – цілий проєкт, що вимагає від творців ретельної підготовки. Необхідно знати важливі етапи роботи над ним і опрацювати кожен, щоб онлайн-марафон відбувся і мав успіх, досягнувши цілей.

Визначення цільової аудиторії та теми онлайн-марафону

Цей етап можна вважати одним із найважливіших, адже саме він – запорука успішного марафону, як і будь-якого іншого продукту. Він може викликати серйозні труднощі, але пропустити його або обійти, відкласти неможливо.

Однак визначити тему набагато простіше, якщо в організатора вже є сторінка в соцмережах, – варто лише поглянути на статистику постів спільноти, щоб визначитися з інтересами аудиторії. Також дослідження ринку входять до обов’язкових пунктів роботи над етапом незалежно від того, чи є сформована аудиторія з ясними потребами, чи ні.

Визначення майданчиків проведення заходу

Цей етап необхідно виокремити серед інших як найважливіший, оскільки від майданчика залежать і інструменти, за допомогою яких здійснюватиметься взаємодія з клієнтами.

Онлайн-марафони та онлайн-навчання в чат-боті

Критерієм для вибору майданчика виступає можливість підтримки зв’язку з великою кількістю людей одночасно. Найзручнішими в цьому плані можна вважати Телеграм, Вайбер. Ці майданчики дають змогу організувати роботу одного з найзручніших інструментів для проведення онлайн-марафону – чат-бота.

Чат-бот виконує за викладачів та інших організаторів усю необхідну тяжку роботу: розсилає сповіщення про початок занять, відправляє і приймає домашню роботу. Але важливо все ж таки залишати можливість учасникам особисто підтримувати контакт з організатором, викладач не має забувати залишати коментарі під виконаними роботами, навіть якщо перевіряє їх чат-бот, щоб аудиторія відчувала підтримку.

Підготовка матеріалу до інфокурсу та визначення завдань для учасників

Готуючи матеріал, організатору слід пам’ятати про те, що інформація має бути викладена просто, ясно і зрозуміло учасникам. У домашніх завданнях необхідне теж має бути доступне кожному.

Продумування системи заохочень

Для підвищення ефективності навчання на марафоні необхідно забезпечити змагання між його учасниками. Змагання – найкращий спосіб мотивації людей, а добре продумана система заохочень здатна змусити аудиторію зацікавитись пропонованим інфокурсом і не дати про нього забути.

За проходження онлайн-марафону можна видавати матеріальні призи найкращим його учасникам або сертифікати всім. Обидва варіанти здатні підвищити інтерес аудиторії.

Реклама та залучення учасників

Майданчики пропонують безліч можливостей для просування і реклами. Так, зручно використовувати таргет, наявний на таких майданчиках, як Фейсбук тощо. Корисно збирати інформацію про тих, хто переходить за посиланням реклами. Для цієї мети можна зробити мікролендінг через спеціальні сервіси і підключити до нього різні метрики. Ці дані надалі залишаться корисними для бізнесу.

Ці п’ять етапів здатні допомогти організатору будь-якого онлайн-марафону зробити хороший проєкт, який допоможе бізнесу досягти своїх цілей.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Ольга Посохова

Люблю вчитися та прокачувати навички. Можу розповісти про навчання та заробіток у Телеграм. Захоплююсь малюванням та психологією.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x