image

Як отримати максимум від онлайн-програми для навчання дитини

18 Червня 2020

user-iconАвтор: 

Онлайн-курси — це чудовий навчальний інструмент не лише для вас, а й для вашої дитини. Дедалі частіше сучасні батьки замінюють колишні гуртки та секції онлайн-навчанням. Курсів для дітей безліч, від вивчення мов, загальноосвітніх предметів, до різноманітних творчих занять.

Але чи підійде такий вид навчання кожній дитині? І чи буде він ефективним? Як дитині звикнути до формату таких уроків? Ось декілька принципів та правил для онлайн-навчання дітей.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Дитина за ноутбуком

  1. Підходящий вік. ЮНЕСКО рекомендує використовувати інформаційно-комунікаційні технології для освіти дітей не раніше 3 років. Свідомо ж вчитися в інтернеті за допомогою батьків дитина починає з 5 років. Для таких дітей урок повинен проходити в гральній манері. Не прагніть взяти дитині програму «на зріст»: зачекайте, доки вона доросліше — і курс буде їй за віком.
  2. Складіть розклад онлайн уроків. Старших дітей це дисциплінує. Дитина повинна знати, о котрій годині в неї буде проходити певний урок, скільки часу він займе. Не забувайте про вихідні дні.
  3. Вибирайте факультативний онлайн курс відповідно до інтересів дитини. Малювання, шахи, ліплення – такі заняття повинні сприйматися не як урок, а як веселе проведення часу.
  4. Залучайте дитину до онлайн навчання поступово. Багато курсів пропонують кілька безкоштовних уроків. Подивіться їх разом з дитиною. Обговоріть, що сподобалося, а що ні.
  5. Не сидіть «над душею». Дітей старше 8-9 років направляйте, допомагайте, але не робіть все за них. Дитина повинна відчувати відповідальність за своє навчання. Але й залишати все на автоматі теж не варто. Батьки все-таки повинні бути в курсі, як дитина вчиться, для цього повинна бути зв’язок з викладачем і практичні уроки для перевірки знань. Служба доставки уроків LessonDelivery контролює успішність учнів за допомогою спеціальних звітів, які можуть надходити батькам в месенджер.

Якщо будете слідувати цим правилам, дитина звикне до онлайн навчання вже за 2 місяці і порадує вас новими знаннями.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 4

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Анастасія Косогорова

Багато читаю та дивлюся онлайн різні цікаві матеріали. Книги, журнали та документальні фільми. Особливо люблю контент, пов'язаний з науками про людину, психологію, психофізіологію, анатомію, медицину та ін З задоволенням поглинаю різну розвиваючу літературу. Вивчаю англійську.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x