Onlinepbx

nlinepbx пропонує послуги із систематизації телефонного зв'язку, налагодження комунікацій із клієнтами та постачальниками.
Швидке керування контактами, налаштування callback-віджета, доступне підключення голосового меню.
Докладна інформація
Стартова ціна: 7 $
Оплата:
Демо-доступ: Є
Платформи: Web, iPhone, Android, macOS, Windows
Вхід до особистого кабінету:
Розмір бізнесу:
Безкоштовний тариф: Є
Країна: Россия
Рік заснування: 2009
Офіційний сайт: https://www.onlinepbx.ru/
Інтеграція з чат-ботами: Telegram
Індивідуалізація: Вбудовані віджети, API, Любые разработки
Складність: 3 з 5
Кому підійде: Для онлайн-школи
Мова: Русский
Додаток: iOS, Android
Впровадження: У хмарі (SaaS)
Докладна інформація
Скріншоти
Особливості
Опис
Відгуки
Розсилання
Ваша оцінка (натисніть на зірочки)
Зручність
0
Функціональність
0
Підтримка
0

Оцінка користувачів:

Погано 0

Шукаєте зручну систему для вивантаження своїх знань? Є рішення - розумні роботи в Telegram. Простий спосіб заробляти онлайн. Якщо ви вже використовуєте якусь систему, є готове рішення, як зробити інтеграцію з Onlinepbx – надійна телефонія для вашого бізнесу. Виберіть свій сервіс з рейтингу. Гроші заробляти легко.

Зроби свого першого бота та підключи до системи.
Створення бота в Телеграм з Botfather
Подивися, як це працює.
Демо-курс у боті Телеграм
Нові статті
Наш блог
Пройди курс цього сервісу в нашому чат-боті “Як швидко освоїти CRM за 3 дні”
Ціна: безкоштовно
Ознайомитись
Ви власник платформи? Давайте співпрацювати.
Правки за текстом та тарифами надішліть на пошту або нашому боту-асистенту.
Співпраця
Пропонуємо інтеграцію
Замовити
Скоро детальний огляд у блозі
Прочитати
Особливості
Можливість підключення автопередзвону, інтеграція з amoCRM, зв'язок 24 на 7
Опис

Onlinepbx – це служба інтернет-телефонії, яка надає послуги зв’язку для підприємств і приватних осіб. У зв’язку з новими потребами і постійно мінливим сценарієм глобальної освіти, в онлайн школах потрібно застосовувати нові технології.

Навіщо потрібна телефонізація Onlinepbx

Будь то комерційне підприємство або освітній інститут, масштабовані бізнес-комунікації для освіти мають значення для успіху. Чи то престижний університет, чи то приватний освітній стартап, платформа телефонізації для онлайн-шкіл і компаній знизить вартість зв’язку і поліпшить координацію між викладачем і студентом.

Можливості Onlinepbx

Система інтернет-телефонії Onlinepbx забезпечує взаємодію за телефонами для освітньої галузі, приватних організацій і підприємців.

Функції сервісу

За допомогою телефонної служби для онлайн-шкіл, магазинів, компаній та університетів учасники можуть безперешкодно взаємодіяти на цифрових пристроях за допомогою голосових викликів.

Телефонна служба допомагає:

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.
 1. Легко відстежувати тривалість дзвінка, час утримання, час очікування та використання.
 2. Виконання переадресації викликів, ідентифікації абонента, що викликає, очікування виклику, маршрутизацію вхідних викликів, запис розмов.
 3. Спільне використання одного робочого номера телефону кільком користувачам одночасно.
 4. Автосекретар перенаправить дзвінок першому доступному абоненту.
 5. Використовувати настільну телефонну систему, бездротові телефони, мобільний стільниковий телефон або комп’ютер для приймання та здійснення дзвінків.
 6. Легко додавати нових співробітників, не викликаючи ІТ-програміста.
 7. Системи телефонного зв’язку використовують високошвидкісне підключення до інтернету для передавання голосу.

Onlinepbx збільшує кількість клієнтів

Для онлайн школи або інтернет-магазину додавання професійної телефонної служби допомагає в просуванні бізнесу. Професійна підтримка та продажі телефоном допомагають встановити довірчі відносини з клієнтами.

Телефонна конференція для онлайн-шкіл

За допомогою телефонної конференції обговорюються пов’язані з проєктом питання і завдання за участю студентів і наставників проєкту, перетворюючи двосторонній виклик на тристоронній конференцміст.

Вчителі використовують додаток як гнучкий і мобільний центр зв’язку:

 1. Присутність: під час роботи з контактами в застосунку стане видно, хто з колег-вчителів доступний для дзвінка, зайнятий або поза зоною доступу.
 2. Виклик одним дотиком: викладачі можуть зателефонувати колегам через комп’ютер або смартфон, а параметри управління викликами чітко відображаються на екранній панелі управління застосунку.
 3. Чат у додатку: вчителі надсилають повідомлення колегам під час використання платформи.
  Опис можливостей для навчання

Onlinepbx постачається зі стандартними функціями. У додатку доступні переадресація викликів, маршрутизація, очікування, музика утримання виклику та голосова пошта (Таблиця 1). Телефонна служба працює 24 години на добу без перебоїв.

Таблиця 1. Опис функцій сервісу Onlinepbx

 

Функції Опис
Заборона та черга викликів Керівнику онлайн-школи легко переконатися, що викладачі не пропускають дзвінки студентів через onlinepbx, яка поміщає учасників у чергу. Телефонізація працює цілодобово і допомагає вчителю або керівнику безперешкодно втручатися в поточний телефонний дзвінок.
Розумна переадресація дзвінків Ідеальний механізм для переадресації вхідних дзвінків студентів до остаточної відповіді. Централізована система управління, яка полегшує координацію проєкту між учасниками проєкту, включно зі студентами та наставниками.
Запис дзвінків Функція для збереження завершених дзвінків, які оцінюються пізніше. Записи доступні для прослуховування та подальшого аналізу.
Голосова пошта

Якщо викладач зайнятий, то необхідно залишити голосове повідомлення на телефоні, яке буде надіслано електронною поштою у вигляді аудіофайлу. Аналітика дзвінків передбачає можливість відстеження та вимірювання даних, пов’язаних із телефонними послугами.

Музика в режимі очікування

Можна записувати і відтворювати стандартні музичні мелодії для абонентів під час утримання викликів.

 

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайся про оновлення Lesson Delivery першим
Підпишіться електронною поштою
="sp-link-wrapper sp-brandname__left"> Надано SendPulse
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з умовами обробки персональних даних.

Слідкуйте за оновленнями в соцмережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Відгуки

Вербицька Анастасія Дмитрівна, Луцьк:

Висловлюю щиру вдячність співробітникам onlinepbx за допомогу в просуванні онлайн-школи зі створення іміджу. Тепер налагоджено постійний зв’язок як із замовниками, так і з командою співробітників. Бажаю вам процвітання й успіхів.

Клімов Андрій Михайлович, Дніпро:

Фахівці компанії Onlinepbx діють оперативно і допомагають налаштувати єдину мережу комунікацій. Тепер клієнти, які купують у моїх магазинах одяг, легко зв’язуються телефоном. Якщо раніше в кожному магазині був окремий телефонний номер і нескінченна переадресація, зараз система дзвінків налагоджена. Усі клієнти додзвонюються операторам на єдиний номер зі збереженням усіх контактів, які телефонували в магазини. Вигода колосальна і всі працівники задоволені покращеннями.

Кальченко Дмитро Сергійович, Чернігів:

Зручний інтерфейс телефонізації Onlinepbx допомагає моїй компанії з доставки піци 3-й рік. Оператори допомогли налаштувати систему телефонії: спочатку вибрали 1 єдиний номер для зв’язку, потім налаштували голосові вітання. А потім підключили автовідповідач, змінили правила переадресації. Тепер клієнти одразу зв’язуються з відповідальним менеджером у неробочий час або в годину-пік. Дійсно вдячний компанії за допомогу.

Плохо
0
Интересно
0
Супер
0
Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x