image

Як використовувати брендові Telegram-стікери для просування бізнесу

10 Серпня 2021

user-iconАвтор: 

Telegram – відносно молодий, але перспективний майданчик для розваг і ведення бізнесу. А стікери – важлива і невід’ємна частина месенджера. З їхньою допомогою можна підвищити охоплення і лояльність аудиторії, збільшити впізнаваність і просувати свій бізнес. Як правильно створювати брендові Telegram-стікери для просування бізнесу і поширювати їх розповімо в цій статті.

Навіщо бренду потрібні стікери в Telegram

Навіщо потрібні брендові Telegram-стікеры для просування бізнесу

Пізнавальний контент. Стікери – це важливий для аудиторії засіб. Тому, якщо ви маєте сторінку на просторах світової мережі Інтернет, зробіть стікери невід’ємною частиною медіа-продукту. Викладайте нові стікерпаки у святкові дні, на честь інформаційних приводів або просто так.

Взаємодія членів команди. У разі, якщо Телеграм-канал є частиною корпоративної мережі, застосовуйте стікери в бесіді з членами команди. Це розрядить робочу атмосферу, роблячи її більш приємною. Як варіант, можна брати кумедні фрази та локальні жарти для обговорення проєктів, сенс яких доступний тільки вам. А щоб цей унікальний засіб зв’язку був ближчим, намалюйте своїх колег або візьміть фотокартки з ними.

Просування послуг. Застосовуйте набори стікерів для просування своєї рекламної кампанії. Створіть або виберіть один сет, який подаруєте за купівлю вашої послуги. Або підключіть рекламний ролик на цільову сторінку зі стікерами, щоб підняти охоплення і залучити нову аудиторію.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Реклама, що запам’ятовується. Саме по собі застосування унікальних і рідкісних стікерів у рекламі робить її такою, що запам’ятовується і вірусною. Насамперед вони займають слухачів:

 • стікери дають можливість висловити емоції, які не можна передати через текст;
 • наліпки – це частина месенджера, а не пряма реклама, що продає в лоб;
 • їх легко поширити – користувач відправляє вашу наліпку другу, той додає собі весь пакет і запускає ланцюжок.

В результаті ваш контент самостійно поширюється між людьми, стаючи частиною діалогу. Це збільшує впізнаваність бренду і лояльне ставлення аудиторії.

Як створити стікери: інструкція

Крок 1: визначення мети та ідеї стікерпака

Перед створенням наклейок важливо визначитися, для чого вони потрібні вашому бренду.

Цілі можуть бути такими:

Як створити брендові Telegram-стикеры для просування бізнесу

 • для розрядження обстановки і підйому корпоративного духу (внутрішній пакет стікерів для колег);

 • збільшення інтересу аудиторії до вашого бренду;

 • впізнаваність і підвищення іміджу компанії для покупців.

  Крок 2: підбір графічних смайлів

  Кожен стікер відображає якийсь емодзі. І коли користувач обирає смайл, месенджер Telegram запропонує йому великий стікер, що відображає суть цього смайла. Щоб ваш продукт був більш використовуваним, робіть вибір на користь більш популярних серед користувачів емодзі.

  Крок 3: вибір зразків і розробка ілюстрацій

  Командні зображення мають бути вгадуваними, зі своїм стилем. Він може пояснювати стилістику компанії або не відображати правила бренду зовсім.

  Крок 4: вигадування фраз

  Придумуючи фрази, що стосуються зображень, спирайтеся на свою цільову аудиторію та її інтереси, які фрази підкреслили б реальність буття. Маркетингові фішки також можна перефразувати і застосувати в стікерпаку.

  Локальні жарти варто використовувати тільки в тому колі, де їх розуміють і приймають.

  Крок 5: Вивантаження пакета стікерів на платформу Telegram

  Щоб запустити свій пакет в оборот, попросіть допомоги у віртуального-адміністратора Stickers Bot. Він не тільки допомагає зі створенням ілюстрацій, а й вивантажує дані щодо них.

  Якими мають бути стікери

Характеристика  Опис
Впізнавані Щоразу, коли користувач надсилає стікер у діалозі своєму співрозмовнику, він має згадувати про ваш бренд. Для цього, у створення пакета внесіть кілька фішок, елементів фірмового стилю. Використовуйте відтінки, характерні для вашої компанії, додайте в стікерпак логотип свого бренду, а якщо є якісь фірмові герої – не забудьте і про них!
Відповідні для спілкування

Ваш стікерпак буде в активному обігу, якщо ви розробите не тільки красиву картинку з відповідними написами, а й зробите їх зручними і практичними для спілкування. Для досягнення такого ефекту достатньо внести в них емоційне забарвлення: переляк, радість, здивування тощо. Це також можуть бути якісь дії, наприклад, обіймаю, весь в увазі, люблю тощо. Деякі стікери можуть відображати цілу фразу, щоб ними можна було замінити текст.

Якщо ви не знаєте, підійде придуманий стікер для пакета чи ні, уявіть ситуацію, в якій він буде чудовою паличкою виручалочкою. Якщо такої немає – видаляйте і думайте над іншим варіантом.

Ті, що нагадують про товар Розробіть пакет, через який виражався б ваш продукт і асоціювався з вашим брендом. Таким чином суть стікерів буде зрозуміла клієнтам, а словосполучення, підписи та зображення посприяють цьому.
В єдиному стилі Перед тим, як почати малювати наліпки, визначтеся з їхнім стилем. Вони можуть бути як мультяшними, так і реалістичними, скопійованими з фотокарток – важливо, щоб весь набір був у єдиному стилі.
Без зайвих елементів При розробці зображень не варто промальовувати кожну деталь – тут величезну роль відіграє мінімалізм. Не варто приділяти велику увагу кожній складці на одязі або ямочці на щоці, якщо це не передає бажану емоцію або ідею стікера в цілому. Основне завдання кожної ілюстрації – відобразити що-небудь за допомогою мінімального використання кольорів, ліній, контурів та інших елементів. Засіб спілкування простіше сприймається з мінімумом деталей.

Як просувати

Якими повинні бути брендові Telegram-стикери для просування бізнесу

 1. Особисті сторінки в соціальних мережах. Спершу покажіть новий стікерпак своїй цільовій аудиторії. Проведіть анонс і презентуйте їх на своїй платформі або каналі в месенджері.
 2. Сторонні ресурси. Презентуйте свій пакет в інтернет-ресурсах, присвячених стікерам і каналам у месенджері Telegram. Так ваш набір побачить велика кількість нових людей, прийде нова аудиторія, а процедура абсолютно безкоштовна.
 3. Листування. Надсилайте стікери покупцям, товаришам, колегам, рідним і знайомим. Попросіть їх зробити те ж саме. Ланцюжок запуститься і люди зберігатимуть ваш набір.
 4. Наклейки. У друкарні зі стікерів зробіть наклейки. Даруйте їх покупцям і колегам. Зробіть наклейки фішкою на профільних виставках і лекціях. Якісні та гарно намальовані наліпки клеїтимуть на смартфони, ноутбуки та інші гладкі поверхні, що часто використовуються людьми, рекламуючи ваші стікери та бренд загалом.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Ольга Посохова

Люблю вчитися та прокачувати навички. Можу розповісти про навчання та заробіток у Телеграм. Захоплююсь малюванням та психологією.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x