Trello

Трелло
Trello є потужним інструментом для онлайн - управління проєктами, який дозволяє створювати сценарії програми навчання. Вчителі завжди мають, чим керувати: розклад занять, навчальні плани, онлайн - матеріали потребують безперервного відстеження. Програма дає можливість створювати дошки з різними завданнями та робочими процесами, над якими планується робота.
Дає змогу розміщувати завдання для учнів, створювати загальнодоступну дошку зі списком усіх завдань і занять, які має робити дитина, та нагадування про підготовку до майбутніх онлайн - уроків.
Докладна інформація
Стартова ціна: 9.99 $
Оплата:
Демо-доступ: Є
Платформи: Web, iPhone, iPad, Android, macOS, Windows, Linux, Chrome OS, Fire OS
Вхід до особистого кабінету:
Розмір бізнесу:
Безкоштовний тариф: Є
Країна: США
Рік заснування: 2011
Офіційний сайт: https://trello.com/
Інтеграція з чат-ботами: Facebook, Telegram, Instagram, WhatsApp, Viber, Twitter
Індивідуалізація: Любые разработки
Складність: 3 з 5
Кому підійде: для учителей, владельцев бизнеса, стартапов, онлайн - школ
Мова: Английский, Русский, Португальский, Французский, Немецкий, Испанский, Украинский, Итальянский, Китайский, Корейский
Додаток: iOS, Android
Впровадження: В облаке (SaaS)
Докладна інформація
Скріншоти
Особливості
Опис
Відгуки
Розсилання
Ваша оцінка (натисніть на зірочки)
Зручність
0
Функціональність
0
Підтримка
0

Оцінка користувачів:

Погано 0

Шукаєте зручну систему для вивантаження своїх знань? Є рішення - розумні роботи в Telegram. Простий спосіб заробляти онлайн. Якщо ви вже використовуєте якусь систему, є готове рішення, як зробити інтеграцію з Віддалене навчання з Trello. Виберіть свій сервіс з рейтингу. Гроші заробляти легко.

Зроби свого першого бота та підключи до системи.
Створення бота в Телеграм з Botfather
Подивися, як це працює.
Демо-курс у боті Телеграм
Нові статті
Наш блог
Пройди курс цього сервісу в нашому чат-боті “Як швидко освоїти CRM за 3 дні”
Ціна: бесплатно
Ознайомитись
Ви власник платформи? Давайте співпрацювати.
Правки за текстом та тарифами надішліть на пошту або нашому боту-асистенту.
Співпраця
Предлагаем интеграцию
Замовити
Скоро подробный обзор в блоге
Прочитати
Особливості
Інтуїтивне управління, групові чати, повідомлення, віддалений доступ
Опис

Нині дистанційне навчання стрімко набирає обертів, що зумовлено бажанням учнів та їхніх батьків зберегти мобільність і водночас не втратити можливість навчатися. Trello є технологічним інструментом, що дає змогу викладачам розміщувати матеріали до уроків, організовувати обговорення та проводити онлайн – уроки.

Особливості використання в онлайн – освіті

Сервіс являє собою комплекс дощок, кожна з яких містить у собі стовпці з картками, на яких розміщуються різні завдання. Картки можуть використовуватися як для складання розкладу уроків для цілого класу, так і навчального плану з одного предмета.

Дошка також може бути створена до певного уроку і містити в собі мультимедійні змісти, домашні завдання для учнів, а також коментарі викладача і можливість зворотного зв’язку з педагогом.

Віддалене навчання з Trello

Вчителі можуть використовувати Trello для складання порядку денного. Кожна картка – це елемент, який потрібно переглянути та обговорити під час педради, при цьому можна робити нотатки на картці в онлайн-режимі. Можна створювати елементи дій, призначаючи картці учасників, терміни виконання та контрольні списки.

Викладачеві Trello також надає можливість планування навчального плану та плану уроків, щоб переконатися, в тому, що є всі необхідні матеріали для онлайн – уроку. Також надається певна гнучкість у переміщенні карток уроків, оскільки розклади неминуче змінюються протягом семестру.

Особливість сервісу

 • інтуїтивне управління, яке зробить користування Trello можливим навіть для людини, яка не розуміється на технологіях;
 • цифрова дошка з віддаленим доступом дає змогу відмічати вже виконані завдання та залишати нотатки;
 • можливість розподілу завдань за категоріями і терміновістю;
 • можливість переміщати блоки за календарем у разі зміни розкладу школи або коригування навчального плану;
 • групові чати вчителів для спільного обговорення матеріалів і доступу до відкритої бази онлайн – уроків школи.

Trello передбачає можливість проведення онлайн – занять кількома викладачами. Вкрай важливо, щоб усі були на одній сторінці або на одній дошці. Сервіс дає змогу призначати певні картки різним людям.

Наприклад, перший викладач отримає картки “підготовка до уроку” та “перевірка домашнього завдання” на один день тижня, а другий аналогічні картки в інший день. Також є функція відстеження підготовки та оцінки основних завдань.

Інша особливість сервісу, якою можуть користуватися вчителі – це створення єдиної дошки, що систематизує всю інформацію, яка може знадобитися вчителям у надзвичайних ситуаціях. Можна організувати списки за ситуаціями та отримати покрокові картки з детальним описом дій у цих ситуаціях.

Замість того щоб переглядати довідники чи робити дюжину дзвінків, вчителі можуть швидко відреагувати на ситуацію та переконатися, що в них є всі необхідні ресурси.

Кому підійде

 • власникам бізнесу: допомагає відстежувати завдання та справи;
 • онлайн-школам: забезпечує доступ до цифрового навчального класу як з пристроїв викладачів, так учнів та їхніх батьків;
 • вчителям: дає змогу розміщувати завдання, планувати робочий графік;
 • командам, що виконують спільний проєкт: дають змогу розбити його на дрібніші етапи, кожен з яких можна закріпити за певним виконавцем.

Кому підходить Trello

Варіанти використання

Картки можуть використовуватися для опису того, чого викладач навчає, з прикріпленням відповідних посилань і контрольних списків. Це дасть змогу вчителю завжди мати під рукою всі матеріали, необхідні для уроку.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Сервіс також має функцію коментарів до карток, щоб додати будь-які нотатки після уроку та допомогти викладачеві подумати про те, що потрібно змінити наступного разу, коли він викладатиме цей урок.

Trello може використовуватися для створення дошки ресурсів. Списки можуть використовуватися для визначення різних типів контенту або категорій, а потім ярлики дозволять надати будь-яку додаткову інформацію, яка потрібна.

Функція прикріплення карток Trello дає змогу легко додавати на картку PDF-файли, посилання, документи Google або ті, які необхідні. Прикріпити кілька елементів легко, тому, коли буде знайдено кілька ресурсів за певною темою, можна згрупувати їх на одній картці.

Минули ті часи, коли потрібно було стежити за паперами та стікерами про успішність студентів. Сервіс дає змогу згрупувати все це в одному місці та спростити обговорення з батьками. Існує також функція контрольного списку для додавання цілей, етапів і термінів.

Trello забезпечує взаємодію викладача не тільки з дітьми, а й з їхніми батьками, кожен з яких може бути доданий у “клас”. Це дасть змогу інформувати батьків про домашні завдання, заплановані контрольні та тестування. Окрім того, передбачено можливість розміщення корисних матеріалів і посилань на сторонні ресурси, які полегшать підготовку домашнього завдання.

Налаштування, підключення та реєстрація

Для безкоштовного підключення до сервісу необхідно здійснити перехід на сайт, ввести дані для реєстрації (ім’я, електронну пошту і пароль) і потім підтвердити її перейшовши за посиланням у листі. Також можна підключитися використовуючи вже наявний Google або Apple акаунт.

Початок роботи в Trello

Запросити людину для спільної роботи над дошкою можна натиснувши на кнопку “Додати учасника” в правому боці меню, водночас доступ з обмеженим функціоналом, призначений переважно для учнів, забезпечується переходом за посиланням.

Як користуватися Trello

В основі сервісу – японський принцип управління проектами “Канбан”, розроблений і вперше впроваджений компанією “Toyota”. Основне завдання полягає у відстеженні виконання поставлених завдань у зазначені терміни.

Забезпечується це за допомогою розміщення заповнених карток на розбитих на списки дошках. Картки переміщуються за списком у міру виконання зазначених у них завдань.

Структура проектів у програмі містить такі елементи: дошку, список, картки.

Дошка являє собою своєрідний робочий екран, для зручності розділений на списки – вертикальні ряди, призначені для зберігання карток.

У рамках Trello картками називають особливі форми, що використовуються для постановки завдань. Вони мобільні, тобто користувач може їх рухати як у межах одного списку, так і по всій дошці. Списки також можуть переміщатися.

За кожним окремим завданням можна закріпити людину або групу осіб, які відповідатимуть за його виконання. Програмою надається широкий асортимент можливостей управління функціоналом.

Маленькі хитрощі роботи з Trello

Аналогічно роботі в будь-якій розвиненій системі, користувачі Trello можуть використовувати різні хитрощі, що збільшують швидкість і ефективність роботи з програмою.

Рекомендації по роботі в Trello

Наприклад:

 1. Поєднання клавіш, знання яких значною мірою прискорює навігацію в програмі.
 2. Додавання себе до списку учасників до найбільш важливих завдань дасть змогу отримувати сповіщення про зміни, а відповідно, не упустити важливі деталі. Картки, в яких користувач значиться як учасник, відображаються в окремому списку.
 3. Варто вивчити поліпшення, пропоновані програмою в рамках безкоштовної версії. Вони дадуть змогу зробити роботу з Trello ефективнішою та комфортнішою.
 4. Формування власної системи міток з оригінальними назвами дасть змогу швидко групувати завдання за необхідною ознакою.
 5. Синхронізація з файлообмінниками забезпечує безперервний доступ до необхідних для проєкту файлів, просто включаючи посилання на них у картки.
 6. Встановлення програми на мобільний пристрій дасть змогу отримати кілька додаткових функцій Trello, які також можуть бути корисними.
 7. Пряма інтеграція зі Slack дасть змогу відстежувати будь-які зміни, що відбуваються в проєктах із найвищим пріоритетом.

Переваги та недоліки

Аналогічно будь-яким іншим платформам, Trello характеризується як перевагами, так і недоліками.

Основними сильними сторонами сервісу є:

 • практично відсутні обмеження навіть при безкоштовному доступі, який також не має часових обмежень;
 • інтуїтивне управління, наочний і яскравий інтерфейс;
 • можливість приєднання за посиланням до дощок навіть для незареєстрованих користувачів;
 • можливість створення закритих дощок з обмеженим доступом;
 • інтеграція з файлообмінниками і можливість синхронізації з іншими інструментами для онлайн – роботи;
 • доступ до програми можливий не тільки в браузері, але і з мобільних пристроїв;
 • можливість швидко оцінити прогрес за всіма завданнями відразу.

Плюси і мінуси Trello

До недоліків програми можна віднести:

 1. Перевантаження інтерфейсу зі збільшенням кількості проектів.
 2. Відсутність можливості відстежувати час, що відводиться на завдання.
 3. Відсутність можливості додавати опис проєкту і модифікувати підзадачі.
 4. Недостатність функціоналу для ведення великої онлайн – школи.
 5. Незручний мобільний додаток (важко працювати на маленькому екрані).
 6. Складна реалізація автоматизації, повторення і додавання завдань.

Інтеграція

Trello має мобільний додаток, що працює на найпоширеніших платформах.

У картки можна вставляти різні документи і файли з Dropbox, Goole диск, Microsoft OneDrive та інших найбільш популярних файлообмінників. Поліпшення Butler дає змогу автоматизувати часто повторювані завдання.

Таким чином Trello являє собою одну з найпростіших і найзручніших у користуванні систем управління проектами. Вона характеризується універсальністю, легкістю управління, що дає змогу використовувати її в онлайн-освіті навіть вчителями, які не є активними користувачами ПК.

До основних переваг програми належить можливість одночасного ведення кількох проєктів, комунікація та інтеграція з найпоширенішими інструментами.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайся про оновлення Lesson Delivery першим
Підпишіться електронною поштою
="sp-link-wrapper sp-brandname__left"> Надано SendPulse
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з умовами обробки персональних даних.

Слідкуйте за оновленнями в соцмережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Відгуки

Наталя, м. Кам’янське:

Trello став для мене приголомшливою знахідкою, у ньому легко орієнтуватися навіть незважаючи на те, що я далека від сучасних технологій і є вельми посереднім користувачем комп’ютера. Він дає мені змогу відстежувати всі елементи онлайн-уроків і коригувати їх за потреби.

Кирило, м. Київ:

Відкривши для себе сервіс Trello, я зміг створити для своєї дитини список усіх завдань і занять, які вона має виконувати щодня, перебуваючи на онлайн-навчанні. Тепер мені не доводиться відповідати на запитання “що мені тепер робити?” мільйон разів на день.

Олена, Вінниця:

Завдяки Trello я маю єдине місце, де можу відстежувати все, наприклад, зустрічі, завдання для публікації, а також залишати особисті нотатки за підсумками проведених уроків, щоб врахувати їх під час підготовки наступних онлайн-матеріалів.

Плохо
0
Интересно
0
Супер
0
Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x