GoToMeeting

ГоуТуМітінг
GoToMeeting - це один із майданчиків, який готовий надати широкі можливості як для бізнесменів, так і для педагогів. Перші можуть проводити конференції, а другі - уроки та лекції.
Можна легко інтегрувати будь-який сервіс. Отримання звітів про активність учасників кімнати.
Докладна інформація
Стартова ціна: 19 $
Оплата:
Демо-доступ: Є
Платформи: Web, iPhone, iPad, Android, macOS, Windows, Linux
Вхід до особистого кабінету:
Розмір бізнесу:
Безкоштовний тариф: Є
Країна: США
Рік заснування: 2004
Офіційний сайт:
Інтеграція з чат-ботами: Можлива
Індивідуалізація: Будь-які розробки
Складність: 1 з 5
Кому підійде: Вчителі, команди, репетитори, компанії.
Мова: Англійська, Португальська, Французька, Німецька, Італійська, Іспанська, Голландська, Словенський, Данська
Додаток: iOS, Android
Впровадження: У хмарі (SaaS), Власний сервер (Коробка)
Докладна інформація
Скріншоти
Особливості
Опис
Відгуки
Розсилання
Ваша оцінка (натисніть на зірочки)
Зручність
0
Функціональність
0
Підтримка
0

Оцінка користувачів:

Погано 0

Шукаєте зручну систему для вивантаження своїх знань? Є рішення - розумні роботи в Telegram. Простий спосіб заробляти онлайн. Якщо ви вже використовуєте якусь систему, є готове рішення, як зробити інтеграцію з Широкі можливості платформи GoToMeeting при використанні сторонніх сервісів. Виберіть свій сервіс з рейтингу. Гроші заробляти легко.

Зроби свого першого бота та підключи до системи.
Створення бота в Телеграм з Botfather
Подивися, як це працює.
Демо-курс у боті Телеграм
Нові статті
Наш блог
Пройди курс цього сервісу в нашому чат-боті “Як швидко освоїти CRM за 3 дні”
Ціна: безкоштовно
Ознайомитись
Ви власник платформи? Давайте співпрацювати.
Правки за текстом та тарифами надішліть на пошту або нашому боту-асистенту.
Співпраця
Пропонуємо інтеграцію
Замовити
Скоро детальний огляд у блозі
Прочитати
Особливості
Інтеграції, програмні помічники, база даних, групові чати, транскрипції зустрічі, необмежена кількість зустрічей.
Опис

GoToMeeting – це сервіс від компанії Citrix Online, який призначений для проведення веб-конференцій і віддаленого перегляду робочого столу. Завдяки своїй мультиплатформенності дає змогу брати участь у зустрічі людям з будь-яких пристроїв. Застосовується для бізнес-зустрічей, онлайн-уроків і проведення консультацій.

Опис сервісу, у чому складність і простота

Головна складність полягає у відсутності підтримки російської мови. Усі налаштування, функції та підтримка розраховані на англомовних користувачів.

Опис GoToMeeting

Офіційно GoToMeeting ще не представляла свій продукт для україномовної чи російськомовної аудиторії. Але при знанні англійської мови можна легко розібратися в сервісі. Він не захаращений зайвими можливостями, які рідко використовуються користувачами, що дає змогу легко орієнтуватися в екосфері програми.

Чим підходить для онлайн-освіти

Однією з відмінних рис GoToMeeting є те, що він має кілька корисних функцій, які можна використовувати в онлайн-освіті. можливість створення тестів і опитувань. Створити опитування можна в будь-який момент вебінару або після нього.

Але ось встановити час на розв’язання завдання або організувати систему оцінювання та штрафів не можна. Плюс до цього спікер має повний доступ до даних про час прослуховування вебінару кожним учасником.

Особливості сервісу

Можна показувати екран, відео, презентацію і малювати на віртуальній дошці. При цьому управління може бути передано іншому учаснику конференції, щоб він міг щось додати, прибрати або виправити на дошці.

Особливості GoToMeeting

Усі зустрічі записуються при купівлі тарифного плану Pro і вище. Завдяки цьому пройдений матеріал можна зберігати, аналізувати та направляти для роботи іншим учням, які з якоїсь причини не змогли відвідати урок.

Уся статистика проведеної зустрічі зберігається у вигляді звіту у форматі PNG, Excel, CSV. Організатор може дізнатися кількість відвідувачів, їхні дані та точний час прослуховування спікера.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Варіанти використання

Спочатку сервіс використовувався виключно для бізнес-зустрічей і корпоративних заходів. Після розширення GoToMeeting стали користуватися популярністю в освітніх установ.

Реєстрація, налаштування, підключення

Щоб зареєструватися в системі, необхідно натиснути на кнопку “Start for Free”. Клієнт одразу отримає безкоштовний 14-денний пробний доступ до всіх можливостей системи. Введення даних банківської картки не потрібне.

Під час реєстрації вказується:

 1. Ім’я.
 2. Прізвище.
 3. Email.
 4. Пароль.
 5. Розмір компанії (кількість потенційно можливих учасників семінару).
 6. Номер телефону та тип роботи вказується за бажанням.

Після цього на вказану поштову адресу надійде код підтвердження, який потрібно ввести у вікні на сайті. Це дасть змогу активувати безкоштовний пробний період. Після потрібно погодитися з умовами використання сервісу, після чого відкривається можливість створення персональної кімнати.

У меню налаштувань особистого кабінету користувач знайде:

 • ПІН-код;
 • налаштування вхідних аудіо-потоків (можна відкрити доступ для комп’ютерів, міжміських телефонів);
 • можливість вказати номер своєї службової служби;
 • обмеження можливостей учасників;
 • запис дзвінків у хмарні сервіси;
 • налаштування безпеки і можливості поширення контенту;
 • вибір особистого логотипу, який буде спливати за відсутності картинки (відео або запису екрана) для загального показу.

Можливості GoToMeeting

Процедура підключення до семінару GoToMeeting:

 1. Отримати запрошення. Це може бути електронний лист або повідомлення в соціальних мережах з актуальним посиланням на кімнату. Якщо користувач отримає системний лист на Email, то в ньому міститиметься додаткова інформація, що дасть змогу налаштувати мікрофон на комп’ютері або телефоні.
 2. Підготовка. За відсутності необхідних додатків, система надасть посилання для скачування необхідного софту, після чого автоматично встановить його.
 3. Приєднання до зустрічі. Для відвідування деяких зустрічей потрібно ввести пароль, відправлений разом із запрошенням.
 4. Вийти із зустрічі, можна натиснувши на відповідний значок у верхній частині вікна зборів. Для запобігання випадкового натискання на кнопку, система попросить підтвердити дію.

Корисна порада: безкоштовне використання GoToMeeting

Відсутність необхідності введення даних кредитної картки дає можливість використовувати 14-денний безкоштовний період нескінченну кількість разів. Завдяки цьому, сервіс стає умовно безкоштовним. Для отримання доступу до нового пробного періоду потрібно заново пройти процедуру реєстрації з іншою електронною адресою.

Плюси та мінуси

Плюси GoToMeeting:

 • інтерфейс;
 • можна не тільки проводити конференц-дзвінки, а й демонструвати екран;
 • кількість доступних зустрічей не обмежена;
 • просте налаштування за допомогою OpenVoice;
 • приміський режим;
 • транскрипція зустрічі;
 • підтримка 25 одночасних відеопотоків у HD-якості;
 • можна задавати унікальну URL-адресу для отримання доступу до кімнати без введення додаткових кодів;
 • простота створення зустрічі;
 • наявність безкоштовного плану;
 • пробний 14-денний режим доступний без введення даних кредитної картки.

Мінуси GoToMeeting:

 • сайт не перекладений українською мовою;
 • оплата тарифного плану виключно в доларах;
 • відсутні розширені параметри для проведення зустрічі;
 • вебінар доступний тільки за умови купівлі GoToWebinar.

Інтеграція з чат-ботами та іншими платформами

Для повноцінної роботи GoToMeeting потрібно використовувати чат-ботів та інші платформи. Найпопулярнішими є чат-боти, які використовуються у Facebook Messenger.

Інструменти контролю GoToMeeting

Це пояснюється мультинаціональністю учасників проєкту та популярністю соціальної мережі Facebook по всьому світу. Для полегшення процесу подачі інформації та роботи користувачі можуть користуватися “Гугл Календарем”, Outlook, Slack, Salesforce, Acuity, Zapier, Zendesk.

Використовувати GoToMeeting можна через комп’ютер або смартфон. Розробники підготували й оптимізували продукт під iOS, Android, Linux, Windows.

Техпідтримка

Оператори чату підтримки доступні 24 години на добу. При зверненні детально розбирається проблема, з якою зіткнувся клієнт. Для більш детального вивчення необхідної послуги, оператор години відправить посилання на сторінку з додатковою інформацією.

Але ось можливість спілкування з оператором по телефону доступна не завжди. У деяких випадках час очікування може перевищувати 5 хвилин, а на пропущені виклики служба підтримки не реагує. Під час бесіди буде використовуватися англійська мова.

Додатково на сайті розміщено велику базу навчальних матеріалів, які містять не тільки текстову інформацію, а й відео, що допомагають зрозуміти специфіку використання програми.

Із чим можлива інтеграція, які дані передає

GoToMeeting можна інтегрувати більш ніж зі 100 додатками, серед яких є Gmail, Microsoft Office, Google Sheets та інші. Користувачі можуть користуватися обмінниками файлів (Google Drive), формами опитувань (Quiz Maker), відеохостингами (Vimeo), базами даних (Airtable) тощо.

Тарифні плани

GoToMeeting пропонує користувачам на вибір 4 тарифні плани з помісячною оплатою, що відрізняються за набором доступних функцій:

 1. Безкоштовний: 3 учасники, загальний доступ до екрана, веб-аудіо.
 2. Starter (19 USD): 10 учасників, лінія телефонної конференції, HD-відео.
 3. Pro (29 USD): 50 учасників, інструменти для малювання, запис зустрічей, особиста кімната для переговорів, мобільний додаток.
 4. Plus (49 USD): 100 учасників, активний каталог, оглядовий майданчик.

Завдяки великій кількості сервісів для інтеграції, GoToMeeting стає хорошим рішенням для онлайн-освіти. А весь пройдений матеріал можна зберігати на хмарному сервісі у відео-форматі.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайся про оновлення Lesson Delivery першим
Підпишіться електронною поштою
="sp-link-wrapper sp-brandname__left"> Надано SendPulse
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з умовами обробки персональних даних.

Слідкуйте за оновленнями в соцмережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Відгуки

Федір Кириченко:

GoToMeeting став для мене чудовою можливістю працювати з учнями з різних міст, які перейшли на дистанційне навчання. Через різницю в часових поясах, не всі можуть бути присутніми на лекціях, тож уже пройдений матеріал я завантажую на YouTube і надсилаю своїм учням.

Кирило Петренко, Київ:

Можливість інтегрувати велику кількість сервісів стала порятунком для мене. Потрібно було терміново провести тест в онлайн-форматі. GoToMeeting дав безкоштовну пробну версію, яка дала змогу заощадити гроші, бо користуватися сервісом часто не збираюся через відсутність необхідності.

Владислав Кім, Одеса:

Займаюся репетиторством групи студентів, для чого використовую всі можливості GoToMeeting. Бачу, скільки кожен учень слухав мої лекції, і можу в будь-який момент передати управління дошкою під час відповіді. Це дуже полегшує роботу.

Плохо
0
Интересно
0
Супер
0
Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x