ON24 - платформа для вебінарів, що залучають

он24
ON24 - популярна платформа, яка збирає велику кількість позитивних відгуків завдяки своїй продуманості. Вона проста та інтуїтивно зрозуміла.
Подання інформації у форматі відео без проблем зі звуком або картинкою.
Докладна інформація
Стартова ціна: 0 $
Оплата:
Демо-доступ: Є
Платформи: macOS, Windows
Вхід до особистого кабінету:
Розмір бізнесу:
Безкоштовний тариф: Є
Країна: США
Рік заснування: 1998
Офіційний сайт: https://www.on24.com/
Інтеграція з чат-ботами: Facebook, WeChat, Chatter, Yammer
Індивідуалізація: Вбудовані віджети, API
Складність: 3 з 5
Кому підійде: Компанії, бізнес, відділ маркетингу, вчителі, навчальні заклади.
Мова: Англійська
Додаток:
Впровадження: Власний сервер (Коробка)
Докладна інформація
Скріншоти
Особливості
Опис
Відгуки
Розсилання
Ваша оцінка (натисніть на зірочки)
Зручність
0
Функціональність
0
Підтримка
0

Оцінка користувачів:

Погано 0

Шукаєте зручну систему для вивантаження своїх знань? Є рішення - розумні роботи в Telegram. Простий спосіб заробляти онлайн. Якщо ви вже використовуєте якусь систему, є готове рішення, як зробити інтеграцію з Особливості платформи ON24 та її цінність для онлайн-освіти. Виберіть свій сервіс з рейтингу. Гроші заробляти легко.

Зроби свого першого бота та підключи до системи.
Створення бота в Телеграм з Botfather
Подивися, як це працює.
Демо-курс у боті Телеграм
Нові статті
Наш блог
Пройди курс цього сервісу в нашому чат-боті “Як швидко освоїти CRM за 3 дні”
Ціна: безкоштовно
Ознайомитись
Ви власник платформи? Давайте співпрацювати.
Правки за текстом та тарифами надішліть на пошту або нашому боту-асистенту.
Співпраця
Пропонуємо інтеграцію
Замовити
Скоро детальний огляд у блозі
Прочитати
Особливості
Відстеження запису, дубльовані події, чуйні співробітники підтримки та менеджери, звіт у реальному часі, програми навчання з використання всіх можливостей сервісу.
Опис

ON24 – це сервіс від однойменної компанії, основне призначення якого – веб-трансляції. Для зручності здійснення вебінарів усередині системи передбачено інструменти для персоналізації інтерфейсу та встановлення власного логотипу.

Опис сервісу, у чому складність і простота

Про масштаб роботи ON24 свідчить не тільки кількість підтримуваних мов, куди входить і російська, а й компанії, що є клієнтами: три найбільші світові технологічні компанії, чотири з п’яти найбільших банків США і три з п’яти найбільших світових медичних компаній.

Головна складність є водночас і перевагою – можливості, доступні в платформі. Їхня кількість і функціонал можуть бути зайвими для більшості користувачів.

Опис платформи ON24

Тому є можливості з налаштування панелі управління трансляцією, де ведучий самостійно визначає список необхідних інструментів. Додатково всі клієнти отримують можливість проходити поступове навчання з використання платформи та її унікальних функцій.

Велика перевага платформи – кількість можливостей для створення унікального контенту зі своєрідною подачею. Прикладом таких можливостей є функція Simulive, що дає змогу без сторонніх програм записати виступ і відредагувати його.

Чим підходить для онлайн-освіти

Презентації – це одна з невід’ємних складових освіти, яка дає змогу простіше передати інформацію в зрозумілому та наочному вигляді. А сервіс ON24 спеціалізується саме на яскравому та запам’ятовуваному поданні матеріалу.

Великою перевагою є функція Simulive, яка дає змогу заздалегідь записати промовця та слайди, після чого відредагувати відео та показувати його вже під час вебінару. Функція дає змогу вирізати зайву інформацію та позбутися проблем зі звуком і картинкою, які можуть виникати під час проведення прямої трансляції.

Особливість сервісу

Головна особливість ON24 – це індивідуалізація. Всі клієнти отримують можливість повністю підлаштовувати під себе панель інструментів і екран трансляції. Користувач може змінювати логотип, колірну гамму, додавати власний фон і багато іншого. Саме завдяки такій кастомізації ресурс полюбився компаніям як платформа для просування товарів і проведення презентацій.

Другою особливістю є функціонал. Велика кількість вбудованих функцій дає змогу працювати без необхідності інтеграції зі сторонніми сервісами.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Особливості сервісу ON24

ON24 дасть змогу не тільки індивідуалізувати зовнішній вигляд презентації, а й дасть змогу поліпшити якість трансляції за допомогою Simulive, On-Demand тощо. Розуміючи, які можливості надає ON24, вони проводять навчання хостів, що дає змогу оволодіти всіма доступними функціями та застосовувати їх для покращення процесу навчання та подачі корисної інформації.

Варіанти використання

ON24 ідеально підходить для презентацій. Це стало можливим завдяки вбудованим можливостям, які дають змогу створювати справжнє шоу зі звичайної сесії. Активний і яскравий спосіб подачі інформації простіше засвоюється, тому платформа може успішно використовуватися у сфері освіти.

Але основний варіант використання – бізнес і маркетинг. Тут також важливо по-різному подавати інформацію, щоб її зміг зрозуміти кожен учасник конференції. А розширений набір інструментів, наприклад, можливість проведення курсів і сертифікацій, дає можливість відмовитися від використання додаткових сервісів.

Реєстрація, налаштування, підключення

Спершу клієнт повинен пройти реєстрацію на демо-версію. Для цього вказуються:

 • електронна пошта;
  ім’я;
 • назва компанії або навчального закладу;
 • робочий номер телефону;
 • посада;
 • країна проживання;
 • кількість проведених вебінарів на рік;
 • дату активації послуги.

Після цього клієнт отримує повний доступ до всіх можливостей сервісу.Інструменти залучення платформи ON24

Коли період демо-версії буде завершено, менеджер зв’яжеться з користувачем для обговорення питань купівлі послуги. Вартість формуватиметься залежно від індивідуальних потреб кожного з клієнтів. Тому єдиного тарифу не існує.

Під час підключення учаснику потрібно заповнити коротку форму. Великим плюсом є те, що ведучий бачить, хто саме пройшов процедуру реєстрації за його посиланням для участі в конференції.

Корисна порада

Для зменшення вартості ON24 можна відмовитися від більшості платних пропонованих опцій. Основну частину з них можна безкоштовно інтегрувати в систему, знайшовши аналоги у вільному доступі. Якщо ж погодитися на повний комплект послуг, пропонованих менеджером, то для проведення онлайн-навчання запропонована ціна буде занадто завищена.

Плюси та мінуси

Плюси:

 • підсумкова аналітика;
 • доступ до вебінарів без завантаження;
 • індивідуальне налаштування консолі для вебінарів;
 • доступність діалогів під час проведення презентації;
 • створення опитувань, відгуків;
 • вбудовані відеоролики;
 • вставка посилань на соціальні мережі у відеосесію;
 • можливість додавання будь-яких документів до вебінару.

Переваги ON24

Мінуси:

 • ціна і приховане формування вартості послуг;
 • відсутня телефонна лінія;
 • слайди в PowerPoint можуть “застрявати”;
 • рідкісні проблеми з міжмережевими екранами.

Інтеграція з чат-ботами та іншими платформами

Оскільки компанія є міжнародною, то лідером за кількістю підключень є чат-бот від Facebook Messenger. Користувачі можуть користуватися й іншими сервісами, наприклад, Yammer і Chatter, основний ухил яких зроблено на корпоративні зв’язки між учасниками соціальної мережі.

Техпідтримка

ON24 – це великий майданчик, який працює в багатьох країнах світу і не обмежується одним лише засобом для проведення вебінарів. Можливо, це вплинуло на те, що клієнт не має можливості зателефонувати в службу підтримки для усного спілкування. Отримання та надання допомоги здійснюється виключно через вкладку “Запитання та відповіді”.

З чим можлива інтеграція

Незважаючи на всі можливі функції, доступні на майданчику, клієнт може додатково інтегрувати й інші сервіси, що дають змогу полегшити процес ведення трансляції та навчання. Це інструменти для маркетингу, хмарні сховища, календарі, журнали нотаток, Google Docs тощо.

Цінова політика

Сервіс досить цікаво ставиться до поняття цінової політики. На офіційному сайті немає жодних згадок про конкретну вартість послуг.

Ціна не вказується навіть тоді, коли починається тестовий режим. Після того, як клієнт випробує продукт, йому потрібно зв’язатися з менеджером, який повідомить про вартість сервісу.

Багато клієнтів відзначають, що виставлені вимоги щодо ціни не відповідають їхнім очікуванням, тому на даному етапі багато хто відмовляється від ON24, незважаючи на всі зручності, які надаються клієнту під час пробного періоду.

Онлайн-освіта та ON24 можуть бути пов’язані між собою, адже платформа дає можливість подавати інформацію в тому вигляді, в якому забажає ведучий. Споживач, залежно від фінансового становища та потреб, може самостійно обирати, за які функції він готовий заплатити, а для яких постарається знайти безкоштовний аналог.

 

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайся про оновлення Lesson Delivery першим
Підпишіться електронною поштою
="sp-link-wrapper sp-brandname__left"> Надано SendPulse
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з умовами обробки персональних даних.

Слідкуйте за оновленнями в соцмережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Відгуки

Євгенія , Полтава:

Платформа ON24 приваблює різноманітністю можливостей презентацій. Додатковою зручністю вирізняється і гнучкий інтерфейс, до якого звикаєш за пару проведених сеансів. За допомогою сервісу я без проблем можу зібрати свою групу студентів, щоб повідомити їм про важливу інформацію або провести для них лекцію.

Анатолій Михайлов, Дніпро:

Створення опитувань, результати проведених сесій та інші фішки, які створюють із простого ресурсу зручний інструмент для проведення повноцінних уроків. Єдиний недолік ON24 – відсутність можливості закріпити єдину URL-адресу для проведення постійних сеансів. При кожному вебінарі доводиться створювати нову кімнату.

Наталя Кошелєва, Київ:

ON24 – це інструмент, який став повноцінною частиною моєї ефективної роботи. Я випробувала безліч сервісів для проведення зустрічей в онлайн-форматі, але ON24 виявився найкращим серед них. Розділ запитань-відповідей, широкий набір інструментів для налаштувань трансляції та її функціоналу – усім цим я користуюся й отримую непідробне задоволення.

Плохо
0
Интересно
0
Супер
0
Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x