image

Професія: фахівець з автоворонки

1 Травня 2021

user-iconАвтор: 

За минулі кілька років автоворонки і чат-боти набули особливої популярності. Це пов’язано з тим, що багато бізнесів перейшли в соціальні мережі і стали просуватися в інтернеті.

Поняття автоворонки

Найпопулярнішими майданчиками для воронок і чат-ботів стали такі месенджери:

 • Facebook;
 • Messenger;
 • Telegram;
 • Viber;
 • WhatsApp.

Тепер, коли виникла потреба в автоматизації діалогів з клієнтами, з’явилася така професія як фахівець з автоворонки.

Що таке автоворонки?

Автоворонки – стратегічний інструмент, який максимально залучає потенційних покупців на взаємодію з продуктовим майданчиком, а також спонукає до потрібної цільової дії (придбати продукт).

Користувачі стають передплатниками розсилки, потім отримують листи, з якими взаємодіють. Відбувається це в месенджерах або на пошті, але залучення передплатників проводиться за допомогою таргетованої реклами в соціальних мережах, контекстної реклами в пошукових системах та іншими методами.

Що таке чат-боти?

Чат-бот – такий інструмент у месенджері, який автоматизує розмову з користувачем за встановленим сценарієм, з метою прогріти до придбання товару або платної підписки. Таким чином, автоворонки реалізуються за допомогою чат-ботів.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Новий вид маркетингу: маркетинг-месенджер

З появою чат-ботів і автоворонок з’явився новий окремий вид маркетингу: месенджер-маркетинг, який дуже необхідний маркетологам, копірайтерам та інфопродюсерам, щоб залучити цільову аудиторію. Перетворити користувача на підписника, а підписника на теплого, потім на гарячого потенційного покупця і незабаром закрити його на продаж.

Принцип роботи автоворонки

Далі можливо збільшити чек з уже наявним клієнтом. І для цього автоворонки дуже добре пристосовані.

Як працюють автоворонки?

Свій продукт можна легко реалізувати і піднести гарячій аудиторії за допомогою автоворонки дуже просто. Першим етапом йде підготовка месенджера, налаштування чат-бота, перевірка повідомлень, які будуть надсилатися людям.

Потім автоматизуються такі інструменти як автоматична оплата, налаштування бота в коментарях, якщо він потрібен. Зазвичай над автоворонкою працюють одразу кілька фахівців з маркетологів, копірайтерів, дизайнерів і зокрема фахівців з чат-ботів і автоворонки.

Це ціла команда, у якої є спільна мета – запустити воронку, щоб вона працювала. І до того ж працювала на відмінно, тому проводяться всілякі коригування, перевірки та тестові запуски. Таким чином, домагаються кращого результату конверсії користувача в підписку, а потім у продаж.

Спеціаліст з автоворонки для онлайн-школи

Доходи спеціаліста по автоворонкам

Автоворонки мають широке поширення у сфері інфобізнесу. Наразі професійні фахівці з автоворонки та чат-ботів найбільш затребувані саме в індустрії онлайн-навчання, бо вона є досить прибутковою та перспективною нішею.

Алгоритм автоворонки в інфобізнесі приблизно такий: спочатку пропонують безплатний продукт, але для його отримання потрібно підписатися на розсилку повідомлень від бота. Далі йде прогрів через розсилку, запрошення на безкоштовний вебінар, а після – пропозиція про купівлю платного продукту, дожими після вебінару на першу добу, і до кінця першого тижня по одному повідомленню-нагадуванню.

Скільки заробляє фахівець з автоворонки?

Фахівець-початківець може заробляти від 10000 грн. Досвідчений професіонал може отримувати від 25 000 грн. Якщо це фахівець-підприємець і у нього є своє маркетингове агентство, то його дохід може перевищувати 30-50 тис. грн на місяць.

Плюси професії фахівця з автоворонки:

 1. Висока оплата праці;
 2. Можливість постійного кар’єрного та особистісного зростання;
 3. Уміти налаштовувати автоворонки не вимагає спеціальних знань;
 4. Затребуваність.

Мінуси професії фахівця з автоворонки:

 1. Вимагає достатніх знань у сфері інтернет-маркетингу;
 2. Часто потрібні фахівці, які мають досвід у певних нішах;
 3. Не завжди виходить відразу вийти на високий дохід.

Як стати фахівцем з автоворонки?

Щоб домогтися успіхів у професії фахівця з автоворонки і чат-ботів, необхідно перш за все розуміти, як працює маркетинг в інтернеті. В ідеалі, якщо у вас уже є досвід в іншій, суміжній діджитал сфері.

Наприклад, ви налаштовуєте таргетовану рекламу, вже знаєте, як працюють ліди і продажі, можете спрогнозувати результат у деяких нішах. На цьому етапі можна заглиблюватися в автоворонки і перекваліфікуватися.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 1

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Ольга Посохова

Люблю вчитися та прокачувати навички. Можу розповісти про навчання та заробіток у Телеграм. Захоплююсь малюванням та психологією.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x