image

Якими мають бути листи для автоворонки

13 Липня 2021

user-iconАвтор: 

Використання автоворонки під час продажу послуг онлайн-освіти дасть змогу істотно збільшити дохід і розширити клієнтську базу. Це досяжно за умови, що робота буде ретельно спланована. Листи для автоворонки є важливою частиною цього процесу.

Кому потрібна автоворонка

Кому корисні автоворонки

Воронка продажів потрібна тим, хто прагне розширити коло клієнтів, збільшити свої продажі. Робота через інтернет таким чином дає можливість надавати послуги, пропонувати товари практично без участі співробітників компанії.

В онлайн-освіті таким чином можна істотно збільшити кількість учнів, пропонувати їм додаткові послуги. За допомогою автоворонок можна в автоматичному режимі здійснювати продаж готових курсів.

Такий спосіб дій веде клієнта від усвідомлення своєї потреби до здійснення купівлі пропонованих товару або послуги. Якщо воронка правильно налаштована, це дасть можливість організувати автоматичний продаж продукту. При цьому клієнт проходить такі етапи в розвитку своєї готовності до покупки:

  1. Існування проблеми, яка ще недостатньо усвідомлена. Об’єктивно вона вже існує, але людина не готова її сформулювати.
  2. Поступово вона починає розуміти, чого саме вона потребує, і усвідомлює, що для розв’язання проблеми потрібно буде докласти певних зусиль.
  3. Вона приступає до цілеспрямованого пошуку рішення.
  4. Добре розібравшись у суті справи, зібравши необхідну інформацію, вона розуміє, що можливі кілька варіантів рішення. Потрібно зважити свої можливості і зробити найкращий вибір.
  5. Клієнт укладає угоду, в результаті якої отримує необхідний йому продукт.
  6. Продавець прагне знайти додаткові варіанти бути йому корисним. Це може виражатися в продажу супутніх товарів, проведенні післяпродажного обслуговування, здійсненні консультацій.

У процесі роботи автоворонки відбувається регулярне спілкування з клієнтами, яке допомагає перейти до наступного етапу роботи.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Як зробити автоворонку

Робота з відвідувачами пов’язана з діяльністю в соціальних мережах, роботою сайту, розсилками в чат-ботах і на пошту та іншими видами онлайн діяльності. Спочатку необхідно залучити потенційних клієнтів. Як перший крок створюють лід-магніт. Це інформаційний продукт, який пропонують відвідувачам в обмін на проведення реєстрації.

Схема автоворонки

Створюючи тематичне спілкування можна залучити тих, для кого воно є цікавим. Отримавши адреси електронної пошти або інші можливості організувати спілкування, забезпечується можливість надсилання до них листів, які допоможуть перейти до наступних етапів автоворонки.

Далі зазвичай організовується розсилка, яка знайомить із продуктом і компанією, що його пропонує. На наступному кроці пропонують трипваер. Він являє собою недорогий товар. Якщо він привабить клієнта, буде оформлено покупку. Її особливістю є незначна вартість.

Потім слідує продаж основного продукту. На цьому робота з клієнтом не закінчується. Необхідно зміцнити його довіру до компанії та запропонувати додаткові товари і послуги.

Лист із контентом

Письма с контентом для автоворонки

В процесі роботи з потенційними покупцями необхідно надсилати їм листи, що відповідають поточному етапу автоворонки. Спочатку вони мають бути привітальними, що встановлюють з ним довірчу атмосферу. Далі вони мають повідомляти про вигідні пропозиції, нагадувати про важливі події.

Розповідаючи про особливості продукту, вигоди від його придбання листи допоможуть налаштувати клієнта на купівлю курсу навчання. Роз’яснюючи особливості роботи, вони дадуть змогу отримати більше користі. Використовуючи створену довіру, можна розповідати споживачеві про нові та цікаві пропозиції.

Лист із продажем

На відповідному етапі автоворонки необхідно надіслати лист із пропозицією про продаж основного продукту. Він має бути сформульований просто і зрозуміло. У цьому листі має бути присутній заклик до дії. Надсилаючи лист із продажем, вигідно запропонувати покупцеві привабливий бонус.

Правильно складені листи для автоворонки дадуть змогу впевнено вести клієнтів від знайомства з продуктом до його купівлі. Використання ретельно спланованих електронних розсилок дасть змогу здійснювати продажі практично повністю в автоматичному режимі.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Ольга Посохова

Люблю вчитися та прокачувати навички. Можу розповісти про навчання та заробіток у Телеграм. Захоплююсь малюванням та психологією.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x