image

Користь проектування бота Телеграм

16 Січня 2023

user-iconАвтор: 

Початкове проектування робота Телеграм допоможе поглянути на продукт в цілому і побачити вузькі місця.

miro.com

miro.com

Простими словами – перед тим як робити бот на платформі, накидайте його схему. Посуньте блоки між собою, перевірте обсяг тексту і де буде картинки. Це просто та наочно. Також зручно потім відзначати якусь інформацію вже перенесли в бот.

Схема чат-бота може бути корисною для:

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Організації ідей. Дозволяє відобразити всі можливі блоки та сценарії, пов’язані з чат-ботом, у візуально зрозумілому вигляді.

Планування. Допомагає скласти план розробки та імплементації чат-бота, визначити послідовність дій та визначити відповідальних за кожен етап. Навіть якщо це тільки ви)

Тестування. Дозволяє попередньо протестувати, ідентифікувати проблемні місця та запобігти їх у процесі складання. Уникнути неприємних “затиків” у логіці бота.

Комунікація. Забезпечує ефективне спілкування між архітекторами бота, дизайнерами та іншими учасниками команди зі створення чат-бота. Можна спільно працювати над проектом із учасниками команди та ділитися проектом у реальному часі. Достатньо зробити посилання для доступу.

Ах, та бота можна просто намалювати на папері у вигляді блок-схеми, це теж ок! Надіслати фотку клієнту або архітектору бота.

Докладніше як зробити свого бота або заробляти на розробці ботів – дивись у боті Школа ботів https://t.me/setupschoolbot

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 1

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Андрій Лапенко

Co-Founder платформи LessonDelivery, архітектор чат-ботів.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x