image

Mate academy – навчальна платформа для одержання затребуваних IT-спеціальностей

23 Квітня 2024

user-iconАвтор: 

Навчальна платформа Mate academy – це можливість освоїти найбільш популярну мову програмування Python, одержати професію дизайнера, тестувальника, рекрутера. Це курси онлайн зі зручним гнучким графіком. Навчальний процес побудований так, що одержати IT-спеціальність можуть навіть ті, хто не має базової технічної освіти. Випускники курсів отримують сертифікат, але організатори курсів вважають головною метою не одержання документа про освіту, а допомогу молодому спеціалісту в одержанні першого робочого місця з достойним рівнем заробітної плати.

Навчальний процес

Важливою особливістю навчального процесу на платформі являється те, що на протязі дня 80% часу відводиться на одержання практичних навиків, 20% – на одержання теоретичних знань. Навчальний день розпочинається з вивчення нових концепцій, які закріплюються при виконанні практичних завдань.

В кінці навчального дня відбувається ретроспектива, студенти мають можливість закрити всі незрозумілі моменти.

Для навчання формуються групи з 30 студентів, яких поділяють на невеликі підгрупи, для зручності комунікації.

В навчальному процесі приймає участь не тільки тренер, але й асистент. Студенти мають змогу спілкуватися з ним в чаті та одержувати допомогу. Асистентами на навчальній платформі працюють випускники курсів, яких запросили на Mate academy на посади розробників курсів.

В коло обов’язків цих спеціалістів входить:

  • розвиток самих курсів:
  • спілкування зі студентами:
  • проведення ретроспектив в групах, в які входить 8-10 осіб:
  • проведення кода-рев’ю.

Переваги навчання в Mate academy

  1. Студенти мають можливість не накопичувати проблеми з освоєнням учбового матеріалу, адже в них є можливість постійного спілкування з тренерами і асистентами. Для вирішення любого запитання достатньо 5-10 хвилин, процес не треба відкладати на декілька годин, як при самостійному освоєнні учбового матеріалу. Такий підхід дозволяє прискорити темп одержання знань.
  2. Студенти під час навчання працюють над реальними проектами, потребуючими технологічного рішення. Асистенти та тренери контролюють процес реалізації завдання. Для замовників цей етап безкоштовний, але вони зоюбов’язуються, в разі потреби, дати зворотний зв’язок та провести запуск проекту, якщо одержаний результат відповідає запиту.
  3. Розробка реальних проектів – класична Win-Win ситуація, одержаний практичний досвід дуже важливий для молодого спеціаліста. Одержані практичні навики випускники можуть показати на співбесіді: компаніям, при виборі новго співробітника, важливо побачити результати його діяльності. Зразок зробленого людиною – найкращий індикатор її успішності в майбутньому.

Платформа також допомагає випускникам в одержанні першої роботи, а саме:

  • допомозі в складанні резюме;
  • сорсингу вакансій;
  • написанні мотиваційного листа.

Відомі компанії Genesis, Invisible CRM, Paymentwall самі приходять в Mate academy за спеціалістами, причому часто з метою закрити неопубліковані вакансії, вони бажають бачити випускників академії своїми співробітниками.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Випускники Mate academy працюють в багатьох відомих компаніях

Але компанія не ставить своєю основною задачею працевлаштування спеціалістів, бо одержані  знання високої якості та практичні навики, уміння мислити та працювати – це те, що допоможе випускникам академії успішно пройти співбесіди та одержати робоче місце з першої спроби.

Тривалість навчання, вікові обмеження та інші організаційні питання

Якщо студент готовий витрачати на навчання по три години кожного робочого дня, то він пройде повний курс за 7 місяців. Але при потребі інтенсивність навчального процесу може бути адаптована під потреби студента.

Щоб записатися на курси потрібно залишити на сайті заявку на консультацію та обсудити з менеджером основні питання, він дасть пояснення і допоможе розпочати навчання. Позитивно, що записатися на курси можуть всі бажаючі, в тому числі люди, які не мали навиків роботи в IT. Більш того, 90% студентів при вступі на курси не мали навіть профільної технічної освіти.

Стосовно вікових обмежень – стати студентами можуть особи віком від 15 років, але працевлаштування гарантується в тому випадку, коли в кінці курсу випускник досянете віку, який вважається працездатним згідно законодавства країни, в якій він проживає.

Верхнього вікового обмеження немає, стати слухачем курсів можна і в 50 років. Адже в IT-сфері практично немає дискримінації в віковому плані.

По закінченню навчання студенти одержують сертифікати. За час існування курсів документ про їх успішне закінчння одержали понад 3500 осіб. 

оплата курсів в Mate academy

В випадку успішного проходження всіх навчальних модулів але безуспішного активного пошуку роботи на протязі 16 тижнів (з допомогою та порадами від менеджера учбових курсів), випускник має право на повернення коштів, витрачених на навчання.

Втім, статистика показує, що працевлаштовуються після закінчення курсів більше 90% випускників. 

Особливості: гнучкий курс та курс повного робочого дня

Формати гнучкий та повного дня мають спільну програму та кінцевий результат, який повинен забезпечити працевлаштування. Відрізнятися будуть тільки форма оплати та графік проходження навчального курсу.

Формати навчання на Mate academy, переваги курсів

Курси повного дня розраховані на тих, хто ще не знайшов роботу. Оплачувати курси повного дня не потрібно. Навчальний процес триває з понеділка по п’ятницю, з 9.00 години до 18.00. Тим, хто працює потрібно буде сплачувати відсоток від зарплати, згідно складеного договору.

Гнучкий графік навчання має фіксовані ціни. Програма, що являється загальною для всіх слухачів, в такому випадку може вивчатися студентом в зручному для нього темпі. Гарантія працевлаштування залишається актуальною, так же, як постійна підтримка та можливість спілкування з менторами.

Ще більше інформації про навчальний процес можна одержати при перегляді відео:

Якщо маєте бажання одержати затребувану на ринку праці IT-спеціальність, але немає змоги оплпчувати наперед своє навчання, то Mate academy може виявитися найкращим варіантом одержання необхідної освіти з перспективою працевлаштування. 

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Ольга Омельченко

Автор та копірайтер з великим досвідом роботи онлайн!

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x