image

План підготовки до виступу на онлайн-заході

31 Липня 2021

user-iconАвтор: 

Для досягнення успіху в роботі з аудиторією слід максимально підготуватися до виступу на онлайн-заході. Для цього достатньо продумати передбачувані варіанти розвитку ситуації під час виступу та дискусії, стежити за часом виступу, налаштувати камеру та світло.

Як проходить підготовка до виступу на онлайн-заході

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.
  1. Підготовка виступу. До виступу потрібно максимально підготуватися і врахувати всі можливі запитання. Насамперед потрібно добре розбиратися в темі виступу і продумати план. За спостереженнями, найчастіше спікери не розуміють, про що говорять, тому що не можуть відповісти чітко і зрозуміло на запитання, що цікавлять аудиторію. Тому під час підготовки до дискусії потрібно робити нотатки, заздалегідь продумати відповіді на можливі запитання слухачів.

  2. Дослідження аудиторії. Слід з’ясувати, який склад слухачів буде присутній на виступі. Уточнити в адміністрації, хто буде попутно виступати і які теми будуть викладені іншими учасниками. За допомогою інтернету можна знайти інформацію про позицію колег та їхні інтереси. Для того, щоб бути максимально готовим до виступу, потрібно заздалегідь відповісти на запитання, якими можуть цікавитися під час дискусії. Знаючи про те, хто буде слухачем, можна заздалегідь підготувати відповіді на передбачувані запитання.

  3. Дискусія. У цій частині заходу потрібно продумати свої запитання, коментарі та побажання, якщо доповідач включений у дискусію. Необхідно уточнювати в кураторів, чи можна спікерам брати участь у дискусії, самому ставити запитання щодо теми, яка обговорюється. Бувають моменти, коли достатньо “підняти руку” або почекати, коли модератор “підключить” до бесіди.

  4. Час виступу. Кожному учаснику дається певний час на виступ. Під час підготовки та планування потрібно розрахувати час своєї промови і регулювати його залежно від встановлених рамок. Відстежувати час у процесі заходу можна на екрані комп’ютера. Таким чином можна уникнути неприємних казусів, коли модератори починають квапитися або вимикають мікрофон.

  5. Готовність техніки. Заздалегідь увімкнути і перевірити камеру, світло і звук. Під час перевірки звернути увагу, чи потрібно збільшити розмір кадру, змінити ракурс або ввімкнути додаткове освітлення. Перевіряти потрібно саме в тому місці, де перебуватиме промовець, щоб не виникло проблем напередодні та під час заходу. Обов’язково мати з собою зарядні пристрої та резервне джерело інтернету. Наприкінці заходу потрібно подякувати перекладачам і фахівцям-технікам за участь і допомогу в роботі, бо перекладом і забезпеченням якісного відео займаються живі люди.

Таким чином, під час підготовки до онлайн-заходу потрібно продумати всі можливі сценарії виступу та дискусії.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 1

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Ольга Посохова

Люблю вчитися та прокачувати навички. Можу розповісти про навчання та заробіток у Телеграм. Захоплююсь малюванням та психологією.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x