image

Які завдання виконує чат-бот для онлайн-школи від LessonDelivery

14 Червня 2021

user-iconАвтор: 

Використання чат-ботів для освіти дасть змогу вивести онлайн-навчання на новий рівень. Розумні помічники можуть впоратися з виконанням значного обсягу роботи. Чат-бот для онлайн-школи від LessonDelivery може взяти на себе виконання всіх рутинних завдань викладача і маркетолога, звільнивши їх для вирішення більш складних, якісних завдань навчання.

Навіщо онлайн-школі чат-бот

Длячого потрібен чат-бот для онлайн-школи від LessonDelivery

Навчання являє собою складний і відповідальний процес. Досвід і мистецтво педагогів не можна замінити діалогом, який веде програма. Однак насправді для того, щоб добре навчити студента, необхідно виконувати безліч видів різної діяльності, зокрема різні прості або рутинні завдання.

Викладач зазвичай усе, що необхідно, повинен робити сам, у той час, як найбільш важливою є робота з учнями. Онлайн-навчання також охоплює вирішення різного роду організаційних питань, створення звітності, залучення нових учнів, розв’язання рутинних завдань, пов’язаних із навчанням.

Чат-бот можна запрограмувати для виконання тих видів робіт, у яких використовуються відносно прості алгоритми. Наприклад, це можуть бути опитування, в яких потрібно вибрати відповідну відповідь, або надання різної довідкової інформації з предмета, що вивчається.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Використання чат-ботів дасть змогу вчителям зосередити час і сили на виконанні своєї основної роботи, не відволікаючись на ту, яку можуть зробити вони. Для того, щоб скористатися перевагами таких програм, потрібно правильно вибрати відповідні або створити їх самостійно.

Які завдання вирішує бот?

Вчителі не мають можливості перекласти всю свою діяльність на ботів. Однак деякі види робіт вони зможуть зробити на високому рівні. Використання чат-ботів допоможе, наприклад, вирішити такі завдання:

Створення розсилок для роботи з учнями. Вони можуть бути зроблені з урахуванням індивідуальних особливостей кожного отримувача. Така форма діяльності може стати частиною процесу навчання або стати однією з форм взаємодії з клієнтами.

Що може чат-бот для онлайн-школи від LessonDelivery

 1. Чат-боти можуть ефективно забезпечувати створення воронок продажів, працюючи з клієнтами на кожному з її етапів.

 2. Ці програми можуть взяти на себе виконання деяких адміністративних функцій. Наприклад, з їхньою допомогою можна організовувати консультації або проводити попередній запис.

 3. Чат-бот у Телеграмі може вести діяльність, що залучає потенційних клієнтів онлайн-школи. Таким чином можна зібрати базу даних тих, кому можна буде надсилати розсилки.

 4. Такі програми можуть займатися організацією процесу навчання. Вони можуть надавати навчальні матеріали відповідно до заздалегідь складеного розкладу, нагадувати учням про заняття, про необхідність виконання домашнього завдання до певного терміну.

 5. Під час продажу інфопродуктів чат-боти можуть розповідати про них, приймати замовлення та оплату, відповідати на найпоширеніші запитання.

Розумні роботи можуть забезпечити виконання значного обсягу роботи, звільняючи сили та час вчителів для їхньої основної діяльності.

Можливості чат-бота від LessonDelivery для онлайн-школи

Якщо онлайн-школа вирішила використовувати чат-ботів в освітньому процесі, перед нею постає потреба обрати найбільш функціональний і зручний варіант.

Можливості чат-бота для онлайн-школи от LessonDelivery

Використання бота, зібраного на конструкторі LessonDelivery дасть змогу вирішити такі завдання:

 1. Організація процесу навчання. У ньому можна планувати проведення курсу, доставки навчального матеріалу, надання та контроль домашніх завдань, організацію консультацій з викладачами.
 2. Можна запланувати та здійснити проведення навчального курсу під час спілкування з ботом у Телеграмі. При цьому користувач зможе скористатися зручною навігацією, детальною довідковою системою.
 3. Під час створення свого навчального курсу можна працювати з конструктором, який дає змогу створити навчальний процес у точній відповідності до наявного у викладача плану. Додатково можна передбачити отримання учнями повідомлень, що нагадують про необхідність певних дій.
 4. При зверненні до конкретних учнів контент може бути персоналізовано, покращуючи психологічний контакт під час процесу навчання.
 5. У процесі роботи можна використовувати навчальний матеріал різних типів. Це можуть бути відео, електронні книги, аудіоповідомлення, тексти, pdf файли, презентації, електронні таблиці та інші різновиди. Можуть бути надані посилання на додатковий навчальний матеріал.
 6. Масові текстові розсилки допоможуть зробити спілкування з учнями більш змістовним. При цьому доступне сегментування одержувачів за різними ознаками.
 7. Працюючи в Телеграмі з навчальним ботом, користувачі можуть використовувати мобільні пристрої, проходячи навчання у зручний для них час у будь-якому зручному місці.

Використання чат-бота від LessonDelivery дасть змогу організувати процес навчання відповідно до вимог викладача. При цьому буде забезпечено якісне засвоєння матеріалу учнями. Експерт, використовуючи програму для вирішення рутинних завдань, може сконцентруватися на процесі навчання.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Ольга Посохова

Люблю вчитися та прокачувати навички. Можу розповісти про навчання та заробіток у Телеграм. Захоплююсь малюванням та психологією.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x