image

OpenTran – безкоштовний та швидкий перекладач для текстів та сайтів різної тематики

20 Червня 2024

user-iconАвтор: 

Перекладач OpenTran – популярний безкоштовний словник та онлайн перекладач. Це одна з автоматичних платформ для перекладу документів, інструкцій, угод та сайтів, маленьких речень, фраз та слів. Перекладач OpenTran – справжня знахідка для тих, кому потрібно виконувати переклади невеликих текстів та хто не бажає витрачати значні кошти на звернення до послуг професійних агенств перекладів.

Як працює OpenTran

Перекладач OpenTran швидкий в роботі та максимально зручний і зрозумілий користувачеві. При необхідності сервіс можна використовувати в якості розмовника в режимі онлайн, в любій країні світу і в любий час.

OpenTran - безкоштовний та швидкий перекладач для текстів та сайтів різної тематики

Переклад сайту на українську мову під час закордонної поїздки не матиме жодних перешкод. Реєстрація користувачів не потрібна. 

З допомогою перекладача можна здійснити:

 • якісний переклад;
 • підібрати антоніми та синоніми до слів;
 • одержати транскрипцію та дізнатися правильну вимову;
 • дізнатися про значення слів чи сполучень слів.
OpenTran - перекладе слова, знайде для них антоніми та синоніми, напише правильну транскрипцію, пояснить значення

OpenTran – перекладе слова, знайде для них антоніми та синоніми, напише правильну транскрипцію, пояснить значення

Серед особливостей перекладача варто відмітити:

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.
 • доступність скрізь, де є доступ до інтернету;
 • безкоштовне використання;
 • можливість миттєвого перекладу слова, фрази, чи сторінки стайту;
 • точність перекладу.

Особливості технічного перекладу

Технічні тексти а також технічна література досить специіфчні, бо зв’язані з великою кількістю технічних термінів, абревіатур та відрізняються особливою побудовою речень.

OpenTran - перекладе технічний текст, чи інший текст специфічнї тематики, роз'яснить значення термінів та підкаже варіанти їх вживання

OpenTran – перекладе технічний текст, чи інший текст специфічнї тематики, роз’яснить значення термінів та підкаже варіанти їх вживання

OpenTran - перекладе технічний текст, чи інший текст специфічнї тематики, роз'яснить значення термінів та підкаже варіанти їх вживання

OpenTran – перекладе технічний текст, чи інший текст специфічнї тематики, роз’яснить значення термінів та підкаже варіанти їх вживання

OpenTran має спеціальні вбудовані словники з технічною лексикою, багатий запас якої використовується в процесі перекладу. Також враховуються особливості технічної мови.

Це дуже важлива функція, яка дає змогу користуватися перекладачем фахівцям вузького профілю одержувати якісні технічні тексти в різноманітних сферах:

 • інженерній та бізнесовій;
 • політичній та економічній;
 • фінансовій;
 • туризму та спорту.

На яку аудиторію розрахований сервіс

OpenTran - перекладач з різних мов, в тому числі таких, що рідко зустрічаються та діалектів

OpenTran – перекладач з різних мов, в тому числі таких, що рідко зустрічаються та діалектів

Перекладач створювався з метою забезпечення та полегшення мовного спілкування між людьми з різних країн, в тому числі невеликих по численності мовних груп та тих, хто розмовляє на місцевих діалектах.

Переклад з таких мов та діалектів часто буває ускладеним із-за бідності словників. Перекладач легко справиться з такими мовами, як мальтійська та перська, індонезійська та іврит, галісійська чи суахілі та іншими.

Використання передових технологій та штучного інтелекту наділили OpenTran вражаючими можливостями створення якісних перекладів більш ніж між ста мовами світу.

Сервіс рекомендовано для використання широких кіл користувачів:

 • педагогів та студентів;
 • спеціалістів на виробництвах;
 • вчених та дослідників;
 • мандрівників та туристів.

Переваги

Перші серед переваг Opentran – мультимовність та простота одержання перекладу будь-якого тексту:

 1. Словник сервісу підтримує понад 100 мов світу, поширених та таких, що рідко зустрічаються. Можливість комбінувати мови дозволяє користувачам з різних куточків планети вільно спілкуватися та взаємодіяти, ділитися знаннями та інформацією різноманітної тематики.
 2. Перекладач діє дуже швидко, пропонує високу точність. Побудований та навчений за унікальними алгоритмами,  взаємодіючий з нейронними мережами, він забезпечує не тільки швидкість перекладу, але його високу якість.
 3. Інтерфейс сервісу в достатній мірі адаптивний, максимально простий в використанні. Текст для перекладу можна вводити в спеціальне поле, або завантажувати файлом для масового перекладу. Додаткову зручність створює можливість голосового вводу тексту.
 4. Використання OpenTran гарантує збереження контексту матеріалу. Кожне слово, фраза, речення старанно обробляються, що дозволяє забезпечити переклад без спотворень змісту, зі збереженням логічних зв’язків.
 5. Перекладач розуміє, що мова – це організм, який знаходиться в стані розвитку, він розрізняє фразеологізми та ідіоматичні вирази, тим самим зберігає мовну специфіку, передає її точний сенс.
 6. Для забезпечення якості перекладу використовується семантичний та синтаксичний аналіз матеріалу, враховуються правила граматики, мовні структури,  варіанти зв’язку між словами. Це дозволяє попередити виникнення помилок в перекладених текстах.

Наважимося порекомендувати: слід уникати використання дуже довгих та запутаних речень, перекладачеві важко їх опрацьовувати.

OpenTran – це добрий помічник в мовному спілкуванні між людьми всього світу, який здатен зберегти контекст та сенс повідомлень, хороше знаряддя для вивчення вибраної іноземної мови, пізнання культури та історії інших народів та збагачення власного світогляду.

 

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Ольга Омельченко

Автор та копірайтер з великим досвідом роботи онлайн!

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x