image

Як працює безкоштовний конструктор чат-ботів Telegram

15 Червня 2021

user-iconАвтор: 

Чат-боти вже давно стали трендом, який приносить багато користі для бізнесу. Щоб спробувати розумних роботів у справі, зручно скористатися безкоштовним конструктором чат-ботів. Trial підписка сервісу LessonDelivery дає змогу створити бота з повним набором функцій і ефективно використовувати його для розв’язання своїх завдань.

Що вміє чат-бот LessonDelivery

Експерти, викладачі, інфобізнесмени стикаються з тим, що їм потрібно знайти спосіб передати знання учням, масштабувати свою діяльність. У них є цікавий і корисний матеріал, але не завжди зрозуміло, як організувати процес навчання.

Безкоштовний конструктор чат-ботів LessonDelivery

Сервіс LessonDelivery допоможе створити безкоштовно чат-бота, який вміє:

 1. Упаковувати компактні курси навчання за конкретними тематиками.
 2. Роздавати домашні завдання, забезпечувати їхній збір і перевірку в автоматичному режимі.
 3. Доставляти великі курси, розбиваючи їх на окремі етапи. При цьому можна спочатку підготувати одну частину і запропонувати її слухачам. Потім через якийсь час створити і запропонувати наступну і так далі. У такій формі можна організувати процес навчання, видання книжки за розділами, запропонувати знайомиться зі звітами про різні етапи подорожі.
 4. Забезпечити гейміфікацію вивчення предметів, перетворивши навчання на захопливу подорож.
 5. Проводити навчання індивідуально, поєднуючи переваги застосування чат-бота й уважне ставлення до кожного учня.
 6. Організувати запрошення друзів і знайомих учнів.
 7. Приймати замовлення та оплату.
 8. Створювати розсилки практично будь-якого ступеня складності. Їх можна сегментувати відповідно до обраних ознак і вносити в таке спілкування індивідуальний підхід.

Ці та інші види роботи може з успіхом виконувати чат-бот від LessonDelivery.

Конструктор чат-ботів LessonDelivery безкоштовно

Для того, щоб скористатися конструктором від LessonDelivery безкоштовно, достатньо спробувати Trial підписку у розділі тарифів або одразу перейти до нашого помічника в Телеграм @LessonDeliveryBot.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Бот розповість про сервіс, дасть інструкції, як скористатися конструктором, продемонструє приклади готових чат-ботів. Ви дізнаєтеся, як приступити до створення розумного робота за допомогою @BotFather. Так бот отримає ім’я і токен (код акаунта в Телеграм). Останній буде необхідний для того, щоб зареєструватися в адміністративній панелі конструктора.

Скориставшись токеном, користувач отримає можливість провести повне налаштування роботи бота в конструкторі LessonDelivery. Результатом роботи стане навчальний курс, який буде доступний клієнтам у Телеграм.

У ньому будуть надані навчальні матеріали, довідкова система по роботі з ботом, можливість прийому коштів. Під час курсу навчання можна буде отримувати додаткові консультації, читати цікаві розсилки, виконувати домашні завдання, порівнювати свої досягнення з успіхами інших.

Безкоштовний тариф

Сервіс LessonDelivery надає послуги конструктора для складання та налаштування 1 чат-бота на умовах безкоштовного тарифу. Цей варіант дасть змогу освоїти основи правильної роботи й отримати початковий досвід. Після того, як клієнт запустить свого першого розумного помічника, він зможе скористатися платними послугами для виконання більш масштабних завдань

Тарифи конструктора чат-ботів LessonDelivery

Безкоштовним тарифом можна скористатися на таких умовах:

 1. Можливість зібрати і налаштувати одного бота.
  Він може доставляти передплатникам один або два навчальні курси.
 2. Ці курси можуть бути платними, але загальний дохід за ними не може перевищувати 20 доларів.
 3. У процесі роботи знадобиться вільне місце для файлів. Воно не може перевищувати 50 мегабайт.
 4. Для творця курсу важливо залучити якомога більше підписників. Безкоштовно можна набрати до 150 осіб.
 5. Для кращого засвоєння курси бажано розбити на кілька етапів. У безкоштовному тарифі для кожного курсу передбачено, що їхня кількість не може перевищувати 15.
 6. Для роботи з клієнтами можна користуватися розсилками. Сервіс пропонує багато можливостей для того, щоб організувати їх більш ефективно.
 7. Розсилки можна сегментувати з урахуванням індивідуальних особливостей одержувачів. Однак у безкоштовному тарифі кількість розсилок не перевищує п’яти.

Якщо клієнт, працюючи на безоплатній основі, зрозуміє, що наданих можливостей недостатньо, він може вибрати на свій розсуд найбільш підходящий варіант платного тарифу.

Інші сервіси

Запускати чат-боти можна не тільки в Телеграм. Ось кілька сервісів, що пропонують безкоштовні можливості для їх створення.

 1. Платформа Botsify. Перейшовши на головну сторінку, потрібно натиснути на кнопку “Create Free Chatbot”. Користувачеві доступна можливість вести безкоштовну роботу протягом 14 днів. Після цього буде потрібно перейти на обраний платний тариф.
 2. На сайті Chatfuel можна відразу приступити до створення чат-бота з використанням наданих шаблонів. Сервіс пропонує використання безкоштовного тарифу з мінімальними обмеженнями. Його умовою є обмеження кількості користувачів до 50.

Безкоштовний конструктор чат-ботов Chatfuel

Безкоштовне створення чат-ботів дасть змогу клієнту набути початкового досвіду використання відповідного сервісу. Після цього він зможе використовувати сайт з максимальною користю для себе.

Створення чат-ботів для за допомогою конструктора дасть змогу зробити навчання ефективнішим. Безкоштовні тарифи дадуть змогу користувачам навчитися створювати власних ботів і освоїти роботу з сервісом.

 

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 1

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Ольга Посохова

Люблю вчитися та прокачувати навички. Можу розповісти про навчання та заробіток у Телеграм. Захоплююсь малюванням та психологією.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x