Zoom - феномен переходу онлайн-освіти у відео-формат

Зум
Зум - стандартний месенджер з акцентом на відеозв'язку. Продукт створювався для бізнесу і дає змогу проводити масштабні конференції до 1 000 осіб. Зараз активно використовується в навчанні: школи та університети проводять лекції в Зумі.
Простий інтерфейс для відео-уроків, конференцій і нарад
Докладна інформація
Стартова ціна: 12.99 $
Оплата:
Демо-доступ: Є
Платформи: Web, iPhone, iPad, Android, macOS, Windows
Вхід до особистого кабінету:
Розмір бізнесу:
Безкоштовний тариф: Є
Країна: США
Рік заснування: 2011
Офіційний сайт: https://zoom.us/
Інтеграція з чат-ботами: Telegram
Індивідуалізація: API, Маркетплейс приложений
Складність: 3 з 5
Кому підійде: учителям; рабочим командам для внутреннего взаимодействия; инфобизнесменам для проведения отчетных встреч и вебинаров на 5-30 человек.
Мова: Английский, Русский, Португальский, Французский, Немецкий, Испанский, Итальянский, Китайский, Корейский
Додаток: iOS, Android
Впровадження: В облаке (SaaS)
Докладна інформація
Скріншоти
Особливості
Опис
Відгуки
Розсилання
Ваша оцінка (натисніть на зірочки)
Зручність
0
Функціональність
0
Підтримка
0

Оцінка користувачів:

Погано 0

Шукаєте зручну систему для вивантаження своїх знань? Є рішення - розумні роботи в Telegram. Простий спосіб заробляти онлайн. Якщо ви вже використовуєте якусь систему, є готове рішення, як зробити інтеграцію з Zoom – феномен переходу онлайн-освіти у відео-формат. Виберіть свій сервіс з рейтингу. Гроші заробляти легко.

Зроби свого першого бота та підключи до системи.
Створення бота в Телеграм з Botfather
Подивися, як це працює.
Демо-курс у боті Телеграм
Нові статті
Наш блог
Пройди курс цього сервісу в нашому чат-боті “Як швидко освоїти CRM за 3 дні”
Ціна:
Ознайомитись
Ви власник платформи? Давайте співпрацювати.
Правки за текстом та тарифами надішліть на пошту або нашому боту-асистенту.
Співпраця
Особливості
Функція запису відео, чат для повідомлень і файлів, підключення за посиланням або ідентифікатором
Опис

2020 рік змусив усіх переглянути підхід до освіти, роботи в команді та поступово почати придивлятися до повної дистанційки. Координація процесів, передача матеріалів, навчання – все перейшло в режим відео.

Zoom – проєкт Американської компанії, який спочатку замислювався як месенджер, але з акцентом на відеозв’язку. З його допомогою можна створювати конференції з кількома спікерами, передавати файли, координувати дії робочої команди. Зум не замінить Трелло або іншу робочу систему, але допоможе організувати онлайн-навчання, нараду, влаштувати мозковий штурм або провести лекцію.

Основні функції Zoom

У Zoom можна:

  • проводити конференції;
  • передавати файли;
  • писати повідомлення;
  • координувати час конференції.

Функції Zoom

Працювати можна за постійним посиланням. Адміністратор заздалегідь скидає його в чат – користувачі підключаються в зазначений час. За таким самим принципом працює Discrord.

Особливості Зум

Зум заточений переважно під формат конференцій. Є один спікер – адміністратор кімнати. Він володіє практично необмеженими правами. Більшість часу говорить саме він. У решти користувачів є можливість вимкнути звук. Або це зробить адміністратор.

Корисна функція – призначення помічника. Модератора, який стежитиме за дотриманням порядку, банитиме користувачів, які порушують правила. Це актуально для проведення уроків на велику аудиторію – платні та безкоштовні вебінари.

Де і як використовується Зум

Zoom почали активно використовувати у 2020 році для навчання. Університети, коледжі та школи повністю перейшли на віддалений формат і проводять лекції в Зумі. Другий сегмент користувачів – інфобізнес. Проведення конференцій і вебінарів на невелику аудиторію. Тут у Zoom є альтернативи.

Сфери використання Zoom

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Третій сегмент користувачів – корпоративні клієнти. Малий і середній бізнес. Координація команд, робочі наради та мозкові штурми можуть проводитися у форматі відео. Актуально для невеликих команд, до 20 осіб.

Налаштування, підключення, реєстрація

Процедура реєстрації в Zoom стандартна. Необхідно ввести свої особисті дані, підтвердити пошту. На етапі реєстрації система запитує “Чи реєструєтеся ви від імені школи”? Якщо навчальний заклад оплатив тариф, то йому надається повний функціонал для контролю учнів. Одразу після заходу в Зум, студента будуть перенаправляти на поточний урок.

Після реєстрації можна увійти в конференцію або створити свою. Доступ іде за посиланням або активному користувачеві. Найзручніше скидати посилання на конференцію в робочий чат.

Безкоштовна версія пропонує користувачам 40 хвилин і максимальний онлайн у 50 осіб. Платно можна підключити до 1 000 користувачів.

Плюси та мінуси Зум

До плюсів Zoom можна віднести:

  1. Широкі права у творця конференції.
  2. Додаткові інструменти для навчання: інтерактивна дошка, передача файлів, демонстрація програм.
  3. Автоматичне збереження конференції.
  4. Безкоштовний тариф.
  5. Можливість роботи через додатки для смартфонів.

Переваги Zoom

Зум зручний з точки зору месенджера, який заточений під відео та навчальний контент. Передача файлів, спілкування в чаті, можливість демонстрації роботи на ПК – інструменти, необхідні для створення навчального контенту.

Конференції працюють стабільно. Через високе навантаження страждає якість зображення і можуть виникати невеликі лаги під час передачі звуку. У більшості випадків сигнал стабільний і залежить тільки від інтернету користувача.

За словами керівників Zoom, якщо всі школярі проведуть уроки одночасно, сервіси впораються з навантаженням. Частка сумнівів у цьому є, бо лаги все ще трапляються, навіть після збільшення потужностей. Але значно рідше, ніж під час піку популярності.

Мінуси Zoom:

  • низька безпека;
  • складний інтерфейс;
  • високі навантаження і нестабільність роботи.

Недоліки Zoom

Низька безпека – питання спірне. Самі представники компанії Zoom кажуть, що їхній сервіс повністю захищений від злому. Водночас у новинах періодично з’являються замітки, що бази даних Зума зламали. Через високу популярність, сервіс становить високий інтерес для хакерів.

У Зумі перевантажений інтерфейс. Для користувача, який далекий від роботи з додатками, він буде недружнім. Потрібен час на ознайомлення. Про цю проблему говорять переважно вчителі, які по роботі дуже рідко взаємодіяли з програмами для ПК. Для пересічного юзера – Зум зрозумілий.

Робота техпідтримки

Техпідтримка намагається працювати на рівні. Але трапляється, що співробітники не володіють кваліфікацією для вирішення складних технічних ситуацій. Через високе навантаження, тікети довгий час можуть залишатися без відповіді.

Робота ТП у Зумі залежить від пікового навантаження в конкретний момент і швидкості обробки заявок. Зі стандартними проблемами співробітники допоможуть впоратися. Усе те, що виходить за рамки скриптів, вимагає детального опрацювання, тому вирішення питання може розтягуватися на 2-3 доби.

Питання оплати вирішуються в першу чергу. Це великий плюс. Повернення грошей або будь-які спірні фінансові питання, будуть вирішені протягом 24 годин. У більшості випадків швидше.

Висновок

Zoom – не майданчик для онлайн-освіти. Він не замінить робочі CRM, для повноцінної інтеграції в онлайн-освіту потрібні інші майданчики: для збору даних, передавання інформації про конференцію, передавання та зберігання файлів. Але зі своїм головним завданням Zoom справляється – можна зробити конференцію з кількома спікерами.

Для онлайн-освіти Зум став майданчиком для передачі інформації. Проведення лекцій, уроків, вебінарів і брифінгів. Безкоштовно можна провести 1 урок, або в кілька заходів півторагодинну лекцію. За бажання через Zoom можна вибудувати всі робочі процеси та наради для маленьких і середніх команд.

 

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайся про оновлення Lesson Delivery першим
Підпишіться електронною поштою
="sp-link-wrapper sp-brandname__left"> Надано SendPulse
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з умовами обробки персональних даних.

Слідкуйте за оновленнями в соцмережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Відгуки

Василь Михайлович. Тернопіль:

Працюю в коледжі, використовую Зум з початку карантину. Сервіс здався складним, бо до цього дуже рідко працював із ПК. Як звик – стало досить зручно, якби не неполадки із сайтом коледжу та вивантаженням матеріалів, було б узагалі ідеально.

Олексій. Черкаси:

Використовуємо Зум у роботі. Спочатку скептично поставилися до такого нововведення. Потім стало зручно – навіщо потрібні планерки і наради, якщо можна координуватися в чаті, і якщо потрібно – запустити конференцію, обговорити всі питання і піти далі працювати.

Марина. Київ:

Зручний сервіс для конференцій. Можна працювати без реєстрації – просто підключатися за посиланням у поточну конференцію. Дуже зручно для навчання – одразу передаєш усі потрібні файли, приймаєш їх і зберігаєш на ПК.

Плохо
0
Интересно
0
Супер
0
Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x