YouTube - вебінари для початківців

Ютуб
YouTube - платформа з повністю безкоштовними інструментами, можливість залучення необмеженої кількості слухачів, багатомовність, монетизація контенту за допомогою рекламної інтеграції.
Можливість розробки власного відеоконтенту із залученням необмеженої кількості слухачів.
Докладна інформація
Стартова ціна: 0 $
Оплата:
Демо-доступ: Є
Платформи: Web, iPhone, iPad, Android, macOS, Windows, Linux
Вхід до особистого кабінету:
Розмір бізнесу:
Безкоштовний тариф: Є
Країна: США
Рік заснування: 2005
Офіційний сайт: https://www.youtube.com/
Інтеграція з чат-ботами: Ні
Індивідуалізація: Будь-які розробки
Складність: 1 з 5
Кому підійде: вчителям-початківцям, викладачам, коучам.
Мова: Українська, Англійська, Португальська, Французька, Німецька, Італійська, Іспанська, Китайська, Корейська, Узбецький, Казахський, Литовський, Грецька, Польська, Голландська, Словенський, Данська, Японська, Російська
Додаток: iOS, Android
Впровадження: У хмарі (SaaS)
Докладна інформація
Скріншоти
Особливості
Опис
Відгуки
Розсилання
Ваша оцінка (натисніть на зірочки)
Зручність
0
Функціональність
0
Підтримка
0

Оцінка користувачів:

Відмінно 1

Шукаєте зручну систему для вивантаження своїх знань? Є рішення - розумні роботи в Telegram. Простий спосіб заробляти онлайн. Якщо ви вже використовуєте якусь систему, є готове рішення, як зробити інтеграцію з Як зробити вебінар на YouTube і в чому його переваги. Виберіть свій сервіс з рейтингу. Гроші заробляти легко.

Зроби свого першого бота та підключи до системи.
Створення бота в Телеграм з Botfather
Подивися, як це працює.
Демо-курс у боті Телеграм
Нові статті
Наш блог
Пройди курс цього сервісу в нашому чат-боті “Як швидко освоїти CRM за 3 дні”
Ціна: безкоштовно
Ознайомитись
Ви власник платформи? Давайте співпрацювати.
Правки за текстом та тарифами надішліть на пошту або нашому боту-асистенту.
Співпраця
Пропонуємо інтеграцію
Замовити
Скоро детальний огляд у блозі
Прочитати
Особливості
Повністю безкоштовні інструменти, можливість залучення необмеженої кількості слухачів, багатомовність, монетизація контенту за допомогою рекламної інтеграції.
Опис

Одним із найдоступніших методів роз’яснення навчального матеріалу є вебінари. Почати створювати власний курс найкраще на безкоштовних майданчиках. YouTube – одна з найпопулярніших платформ для створення власного відеоконтенту. Вона не потребує реклами, і слухачі можуть розпочати своє навчання тут без додаткової реєстрації.

Особливості YouTube

Платформи для навчання пропонують власні інструменти для запису та трансляції відеоматеріалів, але здебільшого вони платні. До того ж на платформах існують обмеження за кількістю переглядів або слухачів. У разі перевищення граничного значення користувачеві доведеться переходити на дорожчий тариф.

Платформа YouTube

YouTube позбавлений перерахованих недоліків. Ресурсом можна користуватися безкоштовно, залучаючи необмежене коло аудиторії.

Проведення вебінару на Ютуб безкоштовно

Найбільша у світі платформа для обміну відео також має опції, які дають змогу користувачам планувати заходи та безкоштовно проводити вебінари. Потрібно буде вибрати цільову сторінку і вікно чату. Якщо веб-сайт уже є, можна просто скопіювати і вставити посилання для вставки та створити цільову сторінку для свого вебінару.

Щоб знайти свого слухача, необхідно створювати відео під власну цільову аудиторію, і просувати його альтернативними способами.

П’ять кроків до створення вебінару

Усього п’ять кроків допоможуть створити відео і дати слухачам можливість вас побачити і почути (Таблиця 1).

Таблиця 1. П’ять кроків підготовки вебінару

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.
Этап  Опис
Створіть захід на YouTube

Якщо у вас ще немає облікового запису на YouTube, доведеться створити його, перш ніж ви зможете запланувати свою першу пряму трансляцію. Акаунт слід підтвердити телефоном або за допомогою посилання на електронну адресу.

Переконавшись, що ви увійшли у свій обліковий запис YouTube, перейдіть у Creator Studio і клацніть вкладку Live Streaming. Виберіть опцію New Live Event і вставте основну інформацію про подію, таку, як назва, дата, коли подія має відбутися, теги або короткий опис запланованого вебінару.

Скопіюйте код для вставки і вставте його на цільову сторінку свого вебінару Коли ви налаштовуєте всі параметри майбутньої події, ви повинні натиснути кнопку “Поділитися”. Так ресурс надасть вам доступ до посилання для вставки відео, тому ви можете просто скопіювати його на свій сайт або на цільову сторінку, створену за допомогою відповідного програмного забезпечення.
Додайте чат на цільову сторінку вебінару

Спілкування з аудиторією під час веб-семінару дуже важливе. Вбудовування посилання на чат на цільовій сторінці веб-семінару дасть змогу взаємодіяти з учасниками. Платформи чат-боксів для живих подій, як-от Chatroll або RumbleTalk, пропонують дивовижні функції, але їх не можна використовувати безплатно, а це означає, що вам доведеться вкласти певну суму, щоб увімкнути чат у свій вебінар.

Вкладка “Додаткові налаштування” надасть доступ до параметрів, які дадуть змогу призначити ліцензію та власника вебінару. Ви також можете вибрати мову, вказати місце або категорію заходу.

Опублікуйте цільову сторінку вебінару й отримайте URL-адресу Якщо ви зробите захід публічним за тиждень або кілька днів до його проведення, у вас буде достатньо часу для його просування. Включіть URL-адресу цільової сторінки веб-семінару до рекламних повідомлень у соціальних мережах і не забудьте розіслати запрошення своїм друзям і колегам.
Почніть вебінар

Перед початком трансляції можна “прогнати” матеріал і виправити можливі недоліки. Після цього слід натиснути кнопку Go Live Now, коли будете готові розпочати свій перший веб-семінар і поділитися навичками та знаннями зі своєю аудиторією.

Попри те, що YouTube пропонує простий і безоплатний спосіб проведення вебінарів, йому бракує розширених параметрів, що дають змогу використовувати попередньо записані кадри, відстежувати аналітику курсу або створювати віртуальні дошки й опитування.

Вебінар на Ютуб: плюси і мінуси

Ютуб підтримує контент із роздільною здатністю до 1080 p. Ще одна особливість: суворі обмеження в галузі авторського права. Контент можуть заблокувати, якщо у відео використовуються матеріали інших роликів, розміщених у мережі.

 

Проведення вебінарів в YouTube

До інших переваг можна віднести:

  • відсутність обмежень за кількістю слухачів;
  • безкоштовні інструменти та трансляція;
  • зберігання записів;
  • за великої кількості слухачів можлива рекламна інтеграція.

Недоліки ресурсу досить вагомі:

  • слабка якість відео;
  • немає захисту від копіювання;
  • немає техпідтримки;
  • немає інструментів для оцінки відвідування і рівня знань;
  • необхідність використання сторонніх програм для спілкування, форумів і чатів;
  • немає вбудованих інструментів для створення брендованого відео або власної рекламної компанії.

Поради користувачів

Найчастіше користувачі використовують ресурс для того, щоб:

  • створити своє відео без витрат на дорогі інструменти та обробку контенту;
  • створити відеоконференцію для подальшої її інтеграції на інші платформи;
  • створити свій відеопродукт для просування в соцмережах.

Поради щодо онлайн-навчання в YouTube

Користувачі рекомендують:

  1. Використовувати правильні посилання під час просування. Просувайте власний ресурс, а не сам Ютуб. Для цього можна перенести відеоконтент на іншу платформу, яка дозволяє створювати власні кабінети. Так посилання рекламуватимуть саме ваш продукт і залучатимуть більшу кількість слухачів.
  2. Просувати демо-уроки та демо-ролики. Це не “безкоштовна” робота, як це може здаватися. Демо-уроки дають змогу вашим потенційним учням дізнатися про вас більше, підготуватися до вашого способу викладу матеріалу, дізнатися більше про ваш курс і досягнення.
  3. Створюйте ролики із субтитрами. Так ви зможете залучити тих, хто погано сприймає матеріал на слух. До того ж написання субтитрів допоможе впорядкувати виклад, зробити структуру контенту більш логічною і стрункою.
  4. Техпідтримки в стандартному сенсі на YouTube немає. Вам доведеться самостійно розбиратися з налаштуваннями звуку і відео. Якщо у вас немає на це часу – віддайте відео на обробку фахівцям “зі сторони”. Неякісний матеріал не розповість про цінність курсу, а представить вас людиною, яка марно витрачає чужий час.
  5. Використовуйте можливості монетизації. При перевищенні 10000 переглядів канал автоматично запропонує вам участь у рекламних заходах, оплачуючи кожен перегляд рекламного матеріалу або перехід за посиланнями. Не відмовляйтеся від пропозиції, але й не захаращуйте свій ресурс сміттєвою рекламою;
  6. Вивчайте відгуки, спілкуйтеся зі слухачами, особливо з тими, хто випадково перейшов за посиланнями. Обов’язково відповідайте на відгуки – навіть найбезглуздіші або некоректні. Так ви продемонструєте свою готовність працювати з будь-якою аудиторією.

Майданчик Ютуб не потребує представлення – цей ресурс відомий усім користувачам мережі. Перші вебінари найкраще створювати тут. Можна побачити себе з боку і залучити перших слухачів.

Але, у міру зростання популярності, потрібно буде переходити на інші платформи, щоб захистити свої матеріали і зберегти їх від незаконного поширення. Якщо необхідний більш професійний рівень подачі курсу, теж потрібно вивчити можливості інших платформ.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайся про оновлення Lesson Delivery першим
Підпишіться електронною поштою
="sp-link-wrapper sp-brandname__left"> Надано SendPulse
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтесь з умовами обробки персональних даних.

Слідкуйте за оновленнями в соцмережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Відгуки
Плохо
0
Интересно
0
Супер
1
Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x