image

Як зробити онлайн-курси кращими, ніж у конкурентів

11 Липня 2020

user-iconАвтор: 

Хочете створити найкрутіший онлайн-курс, який принесе максимальну користь учням. а вам хороший прибуток? Дійте! А як же конкуренція, запитаєте ви? Все просто, зробіть краще, ніж у конкурентів.

онлайн-студент, кращий онлайн_курс навчання

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Ось деякі поради:

  1. Завжди залучайте учнів до процесу навчання. Після кожного заняття у вас має бути зворотний зв’язок з аудиторією. Робіть опитування, просіть писати коментарі до занять. Що подобається, а що ні, чого не вистачає? Використовуйте цю інформацію для коригування курсу.
  2. Досвід – найголовніше. Коли складаєте заняття для студентів, робіть фокус не на сухій нудній інформації, а на тому що може отримати учень, після уроку. Завжди відповідайте собі на запитання: Які навички сьогодні будуть освоєні студентами? Який досвід вони отримають? Кожен урок має стати не черговою сторінкою зазубреної інформації, а ще одним пазлом від загальної картини знань.
  3. Відсилання до досвіду учнів. Інтерес до занять у студентів буде більшим, якщо пропонувати матеріали та практику, яка посилається на їхній особистий досвід. Для цього зробіть опитування, дізнайтеся в яких компаніях працюють студенти, власниками якого бізнесу є. Тепер сформуйте практичні завдання так, щоб учні робили їх на прикладі власної роботи.
  4. Грамотно підберіть і поєднуйте різний формат навчання. Вебінари, відеолекції, текстові матеріали, презентації, інфографіка. Дізнайтеся про плюси та мінуси кожного формату. І поєднуйте їх так, щоб студент не втомлювався вчитися. Наприклад: переглядати лише відеолекції студенту швидко набридає, тим паче в такому форматі він не отримує зворотного зв’язку. Розбавляйте відеолекції живими вебінарами, цікавими презентаціями.
  5. Використовуйте мобільне навчання. По-перше, це зручно як для тренера, так і для студентів. По-друге, вам уже не потрібно терміново починати писати власний застосунок. Заведіть собі помічника – розумного бота LessonDelivery. У нього багато переваг і корисних функцій, одна з яких – створення підтримуючого середовища для студентів.
  6. Не давайте нудьгувати студентам. Ставте креативні запитання, розбавляйте лекції цікавими, повчальними, смішними історіями.
  7. Нагороджуйте найкращих. Захоплюйте студентів можливістю щось отримати. Це може бути безкоштовна консультація, закритий матеріал, сертифікат, тощо.

 

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 1

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Анастасія Косогорова

Багато читаю та дивлюся онлайн різні цікаві матеріали. Книги, журнали та документальні фільми. Особливо люблю контент, пов'язаний з науками про людину, психологію, психофізіологію, анатомію, медицину та ін З задоволенням поглинаю різну розвиваючу літературу. Вивчаю англійську.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x