image

Скільки заробляють на чат-ботах за партнерською програмою і де вигідніше взяти участь

8 Червня 2021

user-iconАвтор: 

Якщо людина шукає можливість отримання регулярного доходу, має сенс розглянути можливість участі в партнерських програмах. Розробка і продаж чат-ботів є зростаючим бізнесом, що привертає все більше нових користувачів.

Дізнавшись, скільки заробляють на чат-ботах за партнерською програмою, можна знайти пасивні джерела значного доходу. Щоб зробити обґрунтований вибір, буде корисно вивчити інформацію про наявні умови.

Що таке партнерська програма

Партнерські програми на чат-ботах

Створюючи продукт, бізнесмен думає про те, як організувати його продаж. Для цього вигідно залучити тих, хто допоможе знайти клієнта і зацікавити його. Це робиться за обумовлену правилами партнерського продажу винагороду шляхом надання реферального посилання.

Користувач, який клікає за посиланням, приходить на потрібний сайт і знайомиться з умовами придбання продукту. Якщо він стає клієнтом, то той, хто розмістив посилання, отримує винагороду.

Інформацію про продукт поширюють скрізь, де це можливо. Найефективнішим буде розміщення посилання в середовищі тих, хто цікавиться цією тематикою. Це можуть бути, наприклад, групи в соціальних мережах або спеціалізовані форуми.

Партнерська програма являє собою один із видів пасивного доходу. Його особливістю є те, що заробіток у більшості випадків надходить за мінімальних зусиль учасника. Для того, щоб збільшити суму доходу, вигідно одночасно брати участь у кількох партнерських програмах.

Партнерська програма LessonDelivery

Для клієнтів LessonDelivery доступні два види винагород: знижки при купівлі чат-бота і можливість отримувати винагороду від покупок залучених партнерів.

Умови програми:

  1. Можна написати відгук, який компанія опублікує в інтернеті. При купівлі бота це забезпечить знижку в розмірі 5%.
  2. Якщо клієнт опублікує відгук про можливості сервісу самостійно, це дасть змогу збільшити знижку на 10%.
  3. Якщо за реферальним посиланням прийде новий клієнт, то від суми його покупки буде автоматично нараховано винагороду в розмірі 25%.

Партнерська програма LessonDelivery

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Регулярно залучаючи клієнтів можна отримувати постійний пасивний дохід. Наприклад, якщо платіж залученого користувача за річним тарифом становитиме $69,99, то залучаючи по 5 нових клієнтів на місяць, за рік можна отримати дохід $1050.

Середній прибуток партнера за рік = $69,99 x 25% x 5 x 12 = $1050

Партнерська програма BotHelp

У BotHelp програма передбачає роботу з юридичними особами та індивідуальними підприємцями. За кожен продаж, який було зроблено залученим покупцям, на рахунок буде перераховано 25% вартості. Передбачена мінімальна сума виплати, що дорівнює 1100 грн.

Мінімальний прибуток партнера з 1 клієнта за рік = 360 грн. х 12 х 25% = 1098 грн.

Щоб стати партнером, потрібно укласти агентський договір. Після його підписання буде видано реферальне посилання. Після кожної оплати, зробленої залученим покупцем, проводиться перерахування обумовленої в договорі суми на вказаний партнером розрахунковий рахунок.

Партнерська програма Salebot.pro

Для того, щоб приступити до заробітку, необхідно виконати такі дії:

  1. Перейти в профіль.
  2. Підтвердити бажання стати партнером, натиснувши відповідну кнопку.
  3. Буде надано реферальне посилання, яке треба скопіювати і зберегти.

Умови програми:

  • 10% від суми покупки перерахують на рахунок партнера;
  • якщо бота створив сторонній програміст і передав тому, хто клікнув за реферальним посиланням, то 10% отримає розробник;
  • тестовий період використання продукту для запрошеного користувача буде продовжено з 3 до 7 днів.

Мінімальний прибуток партнера з 1 клієнта за рік = 295 грн. х 12 х 10% = 354 грн.

Партнерська програма PuzzleBot

Тут винагорода виплачується у вигляді додаткових пільгових днів при оплаті. Таку винагороду отримає і той, хто прийшов за реферальним посиланням і учасник партнерської програми. У першому випадку буде додано 10 днів незалежно від того, який вид тарифного плану використовується.

Учасник партнерської програми отримує винагороду, яка розраховується таким чином: обрана сума оплати ділиться на мінімальну, отриманий коефіцієнт множать на 3 дні.

366 грн / 218 грн х 3 дні = 5 днів

Ті, хто працює на безкоштовному тарифі, будуть накопичувати отримані дні про запас. Вони будуть використані при переході на будь-який платний.

Партнерська програма Chatforma

Якщо клієнт зробить першу оплату, то 30% з неї будуть перераховані тому, хто розмістив партнерське посилання. За наступні внески довічно будуть надходити виплати в сумі 10%.

Мінімальний прибуток партнера з 1 клієнта за рік = 370 грн х 30% + 370 грн. х 11 х 10% =518 грн.

Партнерська програма Chatforma

Chatforma виплатила за два роки учасникам партнерської програми понад 18 мільйонів грн.

Партнерська програма Aimylogic

Сертифікований партнер отримує 50% від ліцензійних платежів залучених ним клієнтів. Розробляючи для них боти, він має право на чистий прибуток, отриманий з їхньою допомогою.

Додатково надаються можливості для реклами своїх продуктів і консультації своїх фахівців у професійній та маркетинговій сферах.

Партнерська програма Smart Sender

Щоб запросити нових користувачів на Smart Sender, учасник партнерської програми надає їм $10 для того, щоб вони могли здійснити свої перші покупки на сервісі. Надалі за кожну оплату за партнерською програмою буде перераховано $15.

Запрошувати нових клієнтів можна різними способами. Наприклад, можна надіслати реферальне посилання електронною поштою або опублікувати в соціальних мережах.

Участь в одній або декількох партнерських програмах дає змогу отримувати значний дохід. Його величина залежатиме від проявленої активності із залучення клієнтів. Якщо брати участь у кількох партнерських програмах, дохід можна значно збільшити.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 3.6 / 5. Кількість оцінок: 5

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Ольга Посохова

Люблю вчитися та прокачувати навички. Можу розповісти про навчання та заробіток у Телеграм. Захоплююсь малюванням та психологією.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x