image

Як керівнику онлайн-курсів правильно делегувати завдання

21 Червня 2020

user-iconАвтор: 

Чи може одна людина відкрити свій онлайн-курс і виконувати всі обов’язки самотужки без сторонньої допомоги? Напевно, так. Але врахуйте, що, економлячи на фінансах, ви витрачаєте свій цінніший ресурс – час. Та й фахівцем у всіх напрямках бути теж неможливо. Тому радимо правильно поставитися до делегування обов’язків.

Для початку визначте ті завдання, які ви точно нікому не довірите. Ми радимо завжди самостійно обирати нішу, вивчати цільову аудиторію, розробляти УТП (унікальну торговельну пропозицію), добирати стратегії маркетингу, планувати фінансування, добирати співробітників.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Спризнайтеся собі, в яких завданнях ви не сильні. З написанням текстів, створенням лендінгів, налаштуванням реклами, прекрасно може впоратися команда фрілансерів, яку ви наберете.

Дистанційна робота

Дистанційна робота

Розмірковуйте, хто справді необхідний у команду онлайн-школи, а без кого можна обійтися. Зазвичай до команди онлайн-освіти входять такі фахівці: продюсер онлайн-курсів – відповідає за створення якісного інфопродукту, методист онлайн-курсів – відповідає за зворотний зв’язок з аудиторією, технічний адміністратор – вивантажує всі матеріали на платформу, відповідає за вчасне під’єднання студентів до курсу, маркетолог – робить так, щоб про ваш курс дізналася цільова аудиторія, менеджер із продажу – фахівець, що продає ваш курс.

Методолог – робить так, щоб про ваш курс дізналася цільова аудиторія, менеджер із продажу – спеціаліст, що продає ваш курс.

Але все індивідуально, необов’язково у вас мають бути всі ці співробітники. Тим паче якщо ви підключите свій курс до розумного помічника LessonDelivery, який робитиме багато обов’язків за вас. Такі, як структурування ваших уроків, передача їх студентам, взаємодія з ними, а також приймання платежів на тому етапі освіти, на якому ви самі захочете.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 4

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Анастасія Косогорова

Багато читаю та дивлюся онлайн різні цікаві матеріали. Книги, журнали та документальні фільми. Особливо люблю контент, пов'язаний з науками про людину, психологію, психофізіологію, анатомію, медицину та ін З задоволенням поглинаю різну розвиваючу літературу. Вивчаю англійську.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x