image

Як налаштувати автоворонку в мережевому бізнесі та в чому її особливості

23 Червня 2021

user-iconАвтор: 

Успішна діяльність у сфері МЛМ ґрунтується не тільки на продажах продукту компанії, а й на формуванні своєї команди. Знаючи, як налаштувати автоворонку в мережевому бізнесі, можна ефективніше залучати нових людей, збільшуючи свій прибуток.

Особливості автоворонки продажів для мережевого бізнесу

Кожен, хто займається мережевим бізнесом, мріє створити велику згуртовану команду. Для цього необхідно залучати нових учасників, активно вести з ними роботу. Цей процес вимагає багато часу і праці.

Використання автоворонки дає змогу автоматизувати цей процес і зробити його ефективнішим. Застосування цього методу дає змогу провести нового співробітника за маршрутом від новачка, який тільки познайомився з продуктом, до активного дистриб’ютора.

Автоворонка для мережевого бізнесу

 

Використання автоворонки в МЛМ передбачає проходження таких етапів:

 1. Людина стає обізнаною про пропонований компанією продукт.
 2. Після проведення роботи з нею проявляється зацікавленість.
 3. Виникає бажання придбати продукт.
 4. Вона приймає рішення.
 5. Здійснює цільову дію (купівля, підписка).

За допомогою розглянутого алгоритму відбувається автоматизація процесу рекрутингу в мережевому бізнесі. Використання автоворонки підвищує ефективність роботи, але не є універсальним засобом, що замінює всі інші.

Навіщо потрібна автоворонка в МЛМ

Використання автоворонки дає змогу автоматизувати процес рекрутингу за допомогою застосування онлайн-засобів. Якщо алгоритм добре продуманий і ефективний, він дає змогу сегментувати клієнтів, вибудовуючи роботу з ними відповідно до наявних особливостей. Використання автоматичного алгоритму дає змогу контролювати рівень залученості нових людей і вносити необхідні корективи в процес роботи з ними.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Навіщо потрібна автоворонка в мережевому бізнесі

Впровадження автоворонки продажів дає змогу скористатися такими перевагами:

 1. Зростання конверсії.
 2. Збільшення одержуваного прибутку.
 3. Зростання чисельності дистриб’юторів.
 4. Більш економне витрачання коштів на проведення маркетингових заходів.
 5. Зростання лояльності нових дистриб’юторів-членів команди.
 6. Зменшення кількості втрачених працівників.

Важливу роль у збільшенні ефективності діяльності відіграє добре продуманий алгоритм роботи воронки.

Як налаштувати автоворонку

Використання розглянутого способу формування команди дистриб’юторів передбачає роботу з ними онлайн відповідно до певного алгоритму, кожен крок якого буде викладено далі.

Залучення уваги

Робота з майбутніми партнерами починається з необхідності звернути на себе їхню увагу. В інтернеті це зазвичай відбувається після того, як людина, зацікавившись, клікає за реферальним посиланням.

Вона має потрапляти на лендінг, де зустрічає зрозумілий і цікавий опис продукту, що продається, розповідь про його корисні особливості. Тут потрібно розповісти про вигоди роботи в мережевому маркетингу, про те, як стати дистриб’ютором.

Лендінг являє собою першу сторінку, що розповідає про нову діяльність, яку бачить новачок. Вона повинна мати просту структуру, бути легкою для розуміння. На цьому етапі має бути запропонований контент, який природно і логічно підводить до проходження процедури реєстрації.

Виникнення зацікавленості

Этапи автоворонки в мережевому бізнесі

Тепер потрібно тим чи іншим способом створити зацікавленість у подальшому продовженні спілкування. Цього можна досягти, запропонувавши безкоштовне заохочення, яке принесе користь або вирішить конкретну проблему.

Подарунки можуть бути різноманітними: чек-лист для проходження важливої процедури, пробники продукту, що продається, можливість отримання консультації, запрошення на безкоштовний вебінар.

При цьому важливо створити безпосередній контакт із новачками. Це може бути зроблено у вигляді відповідей на додаткові запитання, допомоги в подоланні заперечень.

Пробудження бажання брати участь у діяльності

Зацікавленість, що виникла раніше, поступово посилюватиметься завдяки повідомленням, що підігрівають, і спілкуванню з наставником. При цьому буде корисно використовувати звернення у форматі відео.

Важливо, щоб людина отримувала всю необхідну інформацію, що прояснює правила і принципи ведення діяльності, допомагає краще пізнати продукт, що поширюється. Важливо розповісти про успішність компанії, про її репутацію, заслужену завдяки якості пропонованого товару.

На цьому етапі буде корисною участь у безкоштовному вебінарі. Якщо, незважаючи на витрачені зусилля, не виникло бажання брати участь у роботі команди, від людини не потрібно відмовлятися. З нею продовжують роботу за допомогою розсилки.

Коли рішення прийнято

Коли людина виявила бажання увійти в команду дистриб’юторів, наступним етапом є проходження навчання. Їй дають необхідну для роботи інформацію і допомагають створити необхідні практичні навички.

Перехід до повноцінної участі в роботі

Після проходження повноцінного навчання і перших практичних успіхів у роботі, новий дистриб’ютор готовий до того, щоб самостійно зареєструватися в мережевій компанії і приступити до створення власної структури. Після оформлення він стає повноцінним дистриб’ютором компанії.

При використанні автоворонки важливу роль відіграє правильна організація її роботи. Вона може забезпечити залучення нових і активних дистриб’юторів з меншими витратами праці та часу, ніж раніше.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Ольга Посохова

Люблю вчитися та прокачувати навички. Можу розповісти про навчання та заробіток у Телеграм. Захоплююсь малюванням та психологією.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x