image

Як створити автоворонку під ключ

9 Липня 2021

user-iconАвтор: 

Створення автоворонки, особливо складної і багаторівневої, вимагає участі кількох фахівців і залучення цілого набору інструментів. Щоб така система працювала на автоматі, краще замовити автоворонку під ключ. У статті розбираємося, які ресурси для цього знадобляться і в якій послідовності будуть вестися роботи.

Етапи створення автоворонки

Из чего состоит автоворонка

Структура створення автоворонки як інструменту автоматизації процесу продажів у соціальних мережах складається з низки взаємопов’язаних дій. Систематизувавши ці дії за порядком виконання, отримуємо такий перелік етапів.

Перший етап – проведення аудиту бізнес-моделі. Виявлення її сильних сторін і створення (генерація) лід-магнітів – безкоштовних заохочувальних розсилок, які потенційний клієнт, який поки що не визначився, отримує натомість на залишені контактні дані.

Другий етап – залучення клієнта, перетворення його з потенційного на постійного. На цьому етапі опрацьовується і включається в роботу продуктова матриця. Продуктова матриця, це та послідовність продуктів і послуг, отримуючи які клієнт перетворюється на постійного покупця. У скороченому варіанті продуктова матриця має такий вигляд:

 • лід-магніт – користувач уже зацікавлений, але ще не усвідомлює гострої потреби в продукті;
 • перший продаж за низькою ціною – важлива не вартість, а факт руйнування психологічного бар’єру клієнта, “я заплатив і мене не обдурили”;
 • реалізація основного продукту за повною вартістю;
 • реалізація додаткових товарів і послуг (супутні та витратні матеріали, курси, медіаконтент тощо).

Візуалізація майбутньої автоворонки. Коли, здавалося б, усі етапи опрацьовано і розплановано, виявити дрібні упущення і слабкі сторони плану допоможе графічне зображення макета воронки у вигляді її структурної форми.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Останній етап – вибір сервісу створення автоворонки і налаштування аналітики. Залежно від переслідуваних цілей і обсягів виділеного бюджету, автоворонку можна як “написати з нуля”, так і створити за допомогою спеціальних сервісів за наявними шаблонами.

Вартість створення

Сколько стоит автоворонка под ключ

Інтернет рясніє оголошеннями про готовність різних фірм створити автоворонку продажів “під ключ” за ціною від 900 грн. На цьому етапі важливо розуміти, що неможливо створити ефективно працюючу модель воронки без ретельного вивчення структури бізнесу клієнта, аналізу його сайту, дослідження ринку аналогічних товарів і послуг.

Компанії, що займаються створенням продуктів електронної комерції на постійній основі, щонайменше, повинні мати у своєму штаті співробітників, які мають досвід успішних продажів і розуміють весь ланцюжок набору аудиторії.

З огляду на це стає зрозуміло, що мінімальна ціна написання робочого варіанту автоворонки не може бути нижчою за кілька тисяч грн. Детальніше в таблиці:

Таблиця прикладів цін

Орієнтовна вартість створення і підтримки автоворонки продажів

№ п/п Складові автоворонки Приблизна вартість в гривнях
1 Аудит інформаційного простору клієнта 5500
2 Создание и утверждение общей структуры 1800
3 Підключення месенджерів от 900 за один
4 Підключення та налаштування модулів (скрипти, статистика, чат-бот, масові розсилки тощо) От 750 за модуль
5 Додаткові опції (цілодобова підтримка, віджети, автопривітання) От 1850
6 Інтеграція в 1С, Бітрікс та аналоги От 1850

Здебільшого для успішного створення ефективної воронки продажів достатньо якісно опрацювати всього два етапи.

Вивчення цільової аудиторії. На етапі опрацьовується ринок аналогічних товарів і виділяється та “родзинка”, яка вигідно відрізняє власну пропозицію від аналогів конкурентів. Саме ця відмінність і лягає в основу майбутньої унікальної торгової пропозиції.

Розробка сценарію роботи воронки. Сценарій передбачає кілька пунктів:

 • реклама в колах цільової аудиторії;
 • демонстрація переваг;
 • ненав’язлива форма зворотного зв’язку;
 • лід-магніт;
 • перша пропозиція;
 • закріплення позицій клієнта;
 • періодична розсилка тематичного матеріалу.

Що врахувати під час замовлення автоворонки

Заказ автоворонки под ключ

Заказ автоворонки под ключ

Зважившись на замовлення створення автоворонки, необхідно спочатку підготуватися до спільної роботи з представниками компанії-виконавця. Будь-яка співпраця починається з консультації фахівця, де обговорюють мету створення воронки і завдання, які вона повинна вирішувати.

За результатами консультації фахівці аналізують бізнес-процеси і видають базові рекомендації щодо можливостей автоматизації процесів продажів. На цьому етапі важливо долучити до роботи максимум фахівців – керівника відділу продажів, менеджера з реклами тощо. Спільна робота фахівців різного профілю на старті розроблення воронки призведе до її комплексного оцінювання та внесення змін до проєкту ще до затвердження кінцевого контент-плану.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Ольга Посохова

Люблю вчитися та прокачувати навички. Можу розповісти про навчання та заробіток у Телеграм. Захоплююсь малюванням та психологією.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x