image

Для чого і для кого потрібен архітектор чат-ботів

17 Грудня 2020

user-iconАвтор: 

Що ж за фрукт такий і з чим його їдять, цього Архітектор чат-ботів?! Та все дуже просто – це така сучасна професія, в якій архітектор будує систему, послідовний алгоритм надання покрокової інформації для учня, клієнта, бізнесу, для онлайн-освіти та навчальних програм у популярних месенджерах: наприклад, у telegram.

Архітектор чат-ботів і його професійні навички

Хто такий архітектор чат-ботів

Архітектор чат-ботів налаштовує чат-боти для різних месенджерів, допомагаючи компаніям підвищити ефективність спілкування з клієнтами.

Для тих, хто хоче стати або вже є Архітектором чат-ботів, далеко не секрет, що на цій професії можна заробити пристойні гроші. Наразі цей професійний напрямок дуже сильно затребуваний через широту застосування та високий попит на цю послугу. Створення чат-ботів користується великою популярністю і багато компаній готові брати до себе хорошого фахівця і забезпечувати його постійними замовленнями від компанії.

Тож тих, хто цією справою зайнятий всерйоз і надовго, ласкаво просимо до нас у команду професіоналів LessonDelivery для спільної продуктивної, успішної співпраці.

Що ж повинен вміти і знати Архітектор чат-ботів:

 • розробляти сценарії спілкування бота;
 • налаштовувати та запускати чат-боти;
 • брати участь в автоматизації CRM-маркетингу;
 • контролювати створення контенту чат-ботів;
 • мати навички налаштування чат-ботів;
 • досвід розробки шаблонних і кастомізованих сценаріїв для клієнтів;
 • володіти технологіями збору аудиторії з месенджерів;
 • навички створення автоматизованих розсилок;
 • знання з автоматизації CRM-маркетингу;
 • навички постановки і контролю виконання завдань з
 • розробки контенту для чат-ботів.

Сучасні тенденції автоматизації бізнесу

Білл Гейтс говорив: “Автоматизація ефективних операцій збільшує ефективність, автоматизація неефективних операцій збільшує неефективність”. Ця фраза точно відображає нашу сьогоднішню реальність.

У конкурентній боротьбі за прибуток і “місце під сонцем” нам стає просто необхідно автоматизувати всілякі операції і цим полегшувати життя і собі, і своїм клієнтам, і своїм співробітникам. Автоматизація бізнесу дасть змогу мати конкурентну перевагу перед іншими гравцями ринку, які ще не оптимізували свої щоденні операції та працюють зі значною частиною непотрібних фінансових і часових витрат.

Такою системою автоматизації давно вже користуються провідні банки, оператори стільникового зв’язку, онлайн магазини товарів і багато інших гравців ринку, всі намагаються більше оптимізувати і скорочувати фінансові витрати і непотрібні втрати часу. Ви можете отримувати ті ж переваги!

Індивідуальний підхід до вашого бізнесу допоможе реалізувати LessonDelivery – зручний пакувальник ваших курсів у telegram. Упакуємо знання, збільшимо онлайн-продажі – реальність доступна вже сьогодні!

Для кого підходить пакування знань за допомогою чат-бота

Аудиторія, яка може скористатися чат-ботом і послугами архітектора чат-ботів, дуже різноманітна і широка. Фактично це будь-який професіонал своєї справи, який має власну систему навчання, блогер, вчитель, власник школи, який має чого вчити з користю для інших.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Кому пригодиться чат-бот

Кому може стати в пригоді така послуга? Це  професіонали з області:

 • медицини;
 • фінансової сфери;
 • сфери мистецтва, фотографії, дизайну, відео;
 • танцювальних і музичних напрямків;
 • спортивні тренери, фітнес-інструктори, інструктори з йоги та медитацій;
 • викладачі англійської, російської, математики, біології, психології, підготовки до ЗНО.

Тобто, це ті, у кого є система, покрокове навчання, що допомагає іншим людям ставати розумнішими, успішнішими, сильнішими, більше заробляти, розвивати свої творчі навички, фізичну культуру, здоровий спосіб життя, взаємини в сім’ї, на роботі, з друзями та багато, багато іншого.

Сфера застосування в галузі онлайн-освіти теж може бути абсолютно різноманітною. Можна створити:

 • обмежений і необмежений за часом онлайн курс;
 • багатоденний покроковий марафон;
 • навчання будь-якої професії онлайн.

Можна створити це як в одному чаті зі стартом для всіх, так і індивідуально для кожного, хто бере участь. Можна зробити, щоб вони стартували в різні дні, і тоді постійно, щодня кількість учасників в одному марафоні буде збільшуватися.

У чому ж переваги навчання в чат-ботах, чому сучасні тенденції диктують необхідність у таких популярних форматах?

 1. Переваги навчання в чат-ботах з точки зору зручності клієнта
 2. Таке навчання можна проходити як у будь-який зручний для вас час, так і в заплановані дні.
 3. Для початку навчання достатньо улюбленого вами зручного місця, телефону чи комп’ютера, та месенджера, встановленого на вашому телефоні/комп’ютері.
 4. Навчання структуроване, покрокове: все просто, послідовно і зрозуміло.
 5. Виконав завдання, натиснув на кнопочку (умовно “відправити завдання”); після цього в цей же чат прийшов звіт про перевірку: завдання відправлять на доопрацювання або після успішного виконання надішлють наступний урок. Усе дуже просто!

Переваги чат-ботів

Є можливість отримувати завдання одне за одним і навіть кілька разів на добу незалежно від того, виконали ви попереднє завдання чи ні. Це вже більше залежить від конкретного навчального проекту, його цілей і завдань.

Це може бути ознайомлювальний курс і тоді завдання або інформація для вивчення надсилатимуться, наприклад, щодня. Також, це може бути курс, що заманює.

Наприклад, безкоштовний курс першого ступеня великого серйозного навчання, щоб людина могла ознайомитися і зрозуміти, чи підходить, чи готова вона далі його проходити і оплачувати повний курс.

Так само, як і в традиційній освіті, після повних навчальних онлайн-курсів можуть видаватися дипломи, сертифікати та інші документи, що засвідчують навчання в конкретних професійних (і не тільки) напрямках.

Нині онлайн-навчання настільки популярне, що програми онлайн-освіти вже розробляють для шкіл та університетів як у нас, так і за кордоном. Наприклад, Кембридж уже давно запустив свій онлайн-курс.

Переваги системи для онлайн-бізнесмена

Така система, створена за допомогою архітектора чат-ботів, допоможе значно знизити фінансові витрати на додаткових співробітників.

 1. Система дасть змогу підвищити оплату професійним кадрам і збільшити ефективність їхньої праці, щоб у них була можливість не відволікатися на додаткові непрофільні завдання, які візьме на себе чат-бот.
 2. Учні/клієнти зможуть швидко вливатися в процес, не чекаючи якогось певного терміну, зборів у певний день, або співробітника, який з ним має зв’язатися.
 3. Система чат-ботів дає змогу приймати оплату прямо в чаті telegram і одразу після оплати надсилати необхідні для початку навчання матеріали. Усе швидко і просто, час не витрачається ні на додаткові дзвінки, ні на відкриття доступу вручну, як в інших онлайн-освітніх програмах. Усі ці обов’язки швидко та чітко може виконувати бот.
 4. Обслуговування цього сервісу коштує відносно скромних грошей.
 5. Архітектор чат-ботів допоможе розібратися в зрозумілій, структурованій, чіткій системі статистики. Звіти допоможуть провести аналіз, покращення та усвідомлений розвиток вашого онлайн-бізнесу.

Висновок

Отже, підіб’ємо підсумки, у нашій статті ми розглянули:

 • хто такий архітектор чат-ботів;
 • якими навичками та вміннями повинен володіти архітектор чат-ботів для успішної праці;
 • чим для клієнтів, учнів, бізнесу, компанії можуть бути корисні послуги архітектора зі створення чат-ботів;
 • які переваги та беззаперечні доводи для придбання замовником такої системи та пакування знань у чат-бота в telegram:
 • для кого підходить така сучасна, зручна і проста у використанні послуга зі створення чат-бота в освіті.

У сучасних реаліях цей матеріал допоможе вам розібратися в чат-ботах, зрозуміти, навіщо і для кого вони потрібні, як з користю для себе, своїх клієнтів і співробітників застосовувати чат-боти, як підвищити ефективність праці, оптимізувати завдання і значно знизити фінансові та часові витрати.

Формат навчання в чат-ботах доступний більшості охочих у різних країнах, адже немає прив’язки до часу та місця. Це збільшить кількість продажів курсів. Адже чим більше і частіше у вас купують, тим більший ваш прибуток. І цього дає змогу досягти система на базі чат-ботів.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Ольга Посохова

Люблю вчитися та прокачувати навички. Можу розповісти про навчання та заробіток у Телеграм. Захоплююсь малюванням та психологією.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x