image

Для чого потрібна чат-бот візитка в Телеграм і як її зробити?

11 Лютого 2021

user-iconАвтор: 

Чат-бот візитка в Телеграм передбачає представлення про вашу компанію в популярному месенджері. Щоб клієнти дізнавалися більше про вашу фірму і могли в будь-який момент поставити запитання, необхідно створювати таких ботів. Їхні функції значно полегшують ведення контенту магазину або організації. Розповімо, що може робити чат-бот у соціальній мережі Телеграм і що потрібно для його замовлення.

Що може робити чат-бот візитка в Телеграм?

бот виконує частину роботиБоти представляють ваш акаунт для всіх нових користувачів і розповідають актуальну інформацію в каналі вашого бізнесу. Це дуже зручно, адже так можна делегувати більшу частину своїх обов’язків на бота, і витратити зекономлений час на виконання інших важливих завдань.

 

До функцій чат-бота візитки входять:

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.
 1. Знайомство з компанією. Розповість за вас про ваш бізнес кожному клієнту особисто від імені компанії.
 2. Відповіді на запитання. Легко налаштувати готову форму відповідей на запитання. Для цього в систему задаються певні фрази для кожного питання, а також різні його варіації та одразу форму відповіді на питання. Коли клієнт ставитиме відповідне запитання, то чат-бот у Телеграмі відповість на нього відразу ж, знайшовши в системі відповідну комбінацію.
 3. Приймання платежів. Налаштувати бота можна відразу на приймання платежів. Покупець повинен буде лише заповнити відповідну форму. Налаштувальник повинен правильно налагодити касу, щоб гроші були переведені на рахунок організації або конкретної особи.
 4. Складання анкет. Анкети користувачі заповнюють, щоб висловити свою думку щодо організації постів, інформації, контенту, а також про саму продукцію або послуги. Анкети дають змогу зрозуміти, що потрібно поліпшити в Телеграм-каналі і в самому магазині.
 5. Прийом заявок. Знадобляться для запису користувачів на курси, щоб зуміти внести в таблицю даних і зареєструвати учасників. Теж налаштовується окремо.

Це лише мала частина того, що зможе зробити чат-бот у вашому Телеграм-каналі. Основна функція цього помічника – залучення клієнтів і вибудовування грамотної послідовності дій, яка призведе до збільшення продажів.

Що входить у чат-бота візитку Телеграм?

Щоб інформація про компанію була більш структурованою і зрозумілою, потрібно правильно презентувати продукт або послугу. Це допоможе утримати увагу клієнта та зацікавити його. Згодом це призводить до збільшення продажів у Телеграмі та зростання популярності каналу.

До бота входить таке:

 • організація правильної послідовності руху клієнта;
 • грамотне привітання-знайомство, щоб клієнт отримав уявлення про компанію;
 • збір інформації про потенційного клієнта;
 • створення воронки продажів;
 • публікація і представлення корисного контенту;
 • допомога в просуванні продукції та каналу Телеграм;
 • автоматичні відповіді ботів за заданими шаблонами;
 • налаштування зовнішнього вигляду;
 • допомога під час реєстрації бота.

Усе це та багато іншого ви отримаєте автоматично, якщо замовите чат-бот візитку для Телеграм. Краще скористатися послугами фахівців, які дійсно розуміються на налаштуванні ботів і здатні зробити хороший результат для вас і вашої компанії.

Що потрібно для замовлення?

Для створення візитки бота потрібно володіти певним переліком інформації про вас і вашу компанію. Це допоможе точніше визначити ту нішу, в якій продукт буде просуватися. Також надані відомості вплинуть на визначення цільової аудиторії, на яку і працюватимуть боти.

Від вас вимагатиметься таке:

 • докладний опис вашого продукту: сильні та слабкі сторони, асортимент, особливі примітки тощо;
 • мета створення візитки: обов’язково її вкажіть, щоб дотримуватися конкретного напряму в розробці чат-бота;
 • основні матеріали: це можуть бути фотографії, відео, заготовлені фрази, які ви хочете бачити під час роботи візитки.

За вашим бажанням можна підключити і додаткові функції. Усе залежатиме від індивідуальних моментів та основних завдань, які насамперед має виконати чат-бот.

Таким чином, чат-бот візитка в Телеграм є незамінним компонентом для ведення бізнесу. Вона ідеально представить ваш продукт і дасть змогу утримати увагу клієнта, а також обійти всіх конкурентів. Її підключення краще довірити професіоналам, які на основі наданих даних зроблять найкращу візитівку для вашого Телеграм каналу.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.5 / 5. Кількість оцінок: 2

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Катерина Булатова

Контент-менеджер, копірайтер.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x