image

Список прикладів чат-ботів, створених в LessonDelivery

10 Червня 2021

user-iconАвтор: 

Чат-бот – ефективний спосіб інтерактивної взаємодії з аудиторією за мінімальних витрат. Для організації процесу навчання в Telegram достатньо налаштувати розумного бота, який здатний передати інформацію клієнту, учню або передплатнику саме в тій формі та послідовності, що найприйнятніша в кожному конкретному випадку. У цій публікації ми зібрали список прикладів чат-ботів, створених у конструкторі LessonDelivery.

@DemoSportsBot

Бот «Демо Спорт». Призначений для просування курсів із самостійних тренувань і фітнесу. Буде корисний людям з активною життєвою позицією, але браком часу на відвідування повноцінних тренувань у спортивних залах.

Інтерфейс и навігация @DemoSportsBot

Інтерфейс @DemoSportsBot

У меню бота представлені курси для тренувань по 10-15 хвилин з докладним описом користі конкретних вправ і відеороликами правильності їх виконання. Передбачена можливість відстеження особистого прогресу. За виконання простих завдань нараховуються бонусні “м’ячі”, які можна використовувати для отримання знижки на оплату курсів.

@HappyHappyEnglishBot

Бот призначений для допомоги у вивченні англійської мови. Основна перевага бота – надання можливості вивчення мови в комфортному для того, хто навчається, темпі та в зручний для нього час.

Бот у доступній для розуміння формі крок за кроком підносить учню матеріали курсу з посиланнями на тематичні відеоролики та аудіофайли для розучування правильності вимови. Контроль процесу вивчення реалізовано методом надсилання голосових повідомлень із самостійно побудованими фразами, а також спілкування з носієм мови.

@MetodologMetodBot

Бот-помічник. Завдання бота спростити взаємодію методистів та експертів. Бот у зручній формі організовує співпрацю експертів в одній або декількох галузях, які знають, яку інформацію потрібно донести до аудиторії, з людьми, що володіють методичним потенціалом і знають, як це зробити найефективніше.

Зручність використання бота в тому, що користувачеві доступна можливість завантаження інформації про себе та свою спеціальність у будь-якій доступній формі повідомлень – текст, аудіо, відео, фото або шляхом розміщення посилань на докладні матеріали.

@lifehackmailbot

Бот автоматизує розсилку «Лайфхаків» – маленьких порад щодо спрощення повсякденної рутини та вирішення нескладних проблем. Бот дає змогу користувачеві вибрати курс, що його цікавить (наприклад, “101 спосіб спростити собі життя”), і в необтяжливому, дозованому обсязі отримувати щоденні поради як поглянути на рутину з іншого боку.

Інтерфейс та навігація @lifehackmailbot

Інтерфейс @lifehackmailbot

У процесі читання лайфхаків користувач може переходити на ресурси з контентом, що його цікавить, методом відкриття пропонованих ботом тематичних посилань.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

@DemoBookBot

Демонстраційний бот – «Демо Книга», основне призначення – пакування курсів і книг у месенджері Телеграм. Демонструє можливості з донесення до аудиторії інформації в електронному вигляді з можливістю двосторонньої взаємодії.

Одразу після підписки бот показує список наявного контенту і пропонує вибрати курс, що цікавить. Подальша взаємодія відбувається за допомогою інтерактивного меню. Інформацію надають послідовно і доступно, бот вміє аналізувати активність передплатника і коригувати на основі цього аналізу обсяг видаваних даних.

@The_Middle_Line_bot

Бот пропонує скористатися можливістю з вивчення основ медитації методом купівлі курсів або вебінарів. Навчання організовано за принципом щоденного виконання дрібних завдань у зручний для людини час. Матеріали курсу надходять користувачеві вранці в обсязі завдань на майбутній день.

Паралельно бот направляє передплатника на ресурси з розміщеними матеріалами, що допомагають у вивченні. Є можливість ставити запитання, будувати спілкування за інтересами і ділитися враженнями від курсів у вбудованому в бот чаті.

@SuperSeller_Bot

Бот у доступній формі підносить філософію успішних продажів. Після реєстрації та ознайомлення з інформаційною сторінкою бота, є можливість за допомогою кнопок меню вибрати потрібний курс.

Перед підпискою на курс бот надає можливість докладного ознайомлення з тематикою матеріалу і позиціонує цілі даного курсу і ступінь його корисності. Для спрощення сприйняття інформації, матеріал підноситься передплатнику як у текстовій формі, так і у вигляді медіафайлів зі слайдовою підтримкою.

@JediOrderBot

Бот стилізований під інформаційно-ігровий контент на тематику Star Wars. Повною мірою функціонал бота розкривається при сприйнятті його як порталу інформаційної взаємодії з передплатником за методом “Питання-відповідь”.

Потенціал бота можна розглядати як спосіб ефективного подання інформації в ігровій формі або ж створення захопливих вікторин і квестів.

@InstagramStart_bot

Бот допомагає в просуванні Інстаграм акаунта. Цінність бота полягає в особливій формі подачі матеріалу, що одночасно містить у собі нову для користувача інформацію, і водночас мотивує його до регулярної роботи над власним профілем.

У можливості бота входить розсилка тематичного контенту, перенаправлення передплатників на акаунт творця курсу і створення бонусно-реферальної програми для найбільш активних передплатників.

@YourHappyTravel_Bot

Бот що допомагає визначитися з поїздками і подорожами на найближчий час. Буде корисний людям, які звикли досконально планувати свою діяльність незалежно від її статусу (відпочинок, відпустка, службове відрядження).

Інтерфейс  и навигация @YourHappyTravel_Bot

Інтерфейс @YourHappyTravel_Bot

Алгоритм бота аналізує вподобання передплатників і видає інформаційні повідомлення з найбільш бажаними з точки зору користувача пропозиціями в мережі. Є можливість чат-листування та автоматизації нагадувань.

@LessonDelivery startBOT

Демонстраційний бот що показує весь обсяг можливостей з автоматизації процесу віддаленої доставки знань аудиторії в режимі 24/7.

У відповідь на інтерактивні запити користувачів, бот формує та видає на екран приклади можливих завдань, демонструє різноманітні варіанти послідовної подачі матеріалу в різній формі (текст, аудіо, медіа), а також способи відповідного завантаження звітів про виконання завдань.

Буде корисний для ознайомлення людям, які планують створити (або замовити створення) чат-бота під конкретне завдання.

Спільне для всіх ботів меню навігації

Головна сторінка бота представлена інформаційним повідомленням про можливості бота. Натискання кнопки “Старт” призводить до відображення привітального повідомлення і пропозиції вибрати завантажені в базу бота матеріали.

Навігація бота представлена такими пунктами:

  • “меню” – викликає навігаційну панель бота;
  • “поставити запитання” – відкриває вікно листування;
  • “запросити друзів” – формує повідомлення для надсилання;
  • “оплатити участь” – представляє можливість оплати курсу різними варіантами.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 1

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Ольга Посохова

Люблю вчитися та прокачувати навички. Можу розповісти про навчання та заробіток у Телеграм. Захоплююсь малюванням та психологією.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x