image

Як месенджер-навчання допомагає вижити освітньому бізнесу в сучасних реаліях

3 Серпня 2021

user-iconАвтор: 

Мессенджер-обучение

Найпотужніша зброя, яку створила людина – це інформація. Той, хто володіє знаннями, контролює ситуацію.

21 століття – століття інформаційне. Перед освітнім бізнесом стоїть важливе завдання не тільки зі створення якісного контенту, а й із привернення уваги до себе. І в цьому може допомогти месенджер-навчання.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

У наш час освітні платформи – це найчастіше просто місце для зберігання контенту, тобто віртуальний бібліотечний архів. Знайти в ньому справді потрібну та корисну інформацію нелегко, а застосувати її в житті – ще складніше. Такі думки виникають при перегляді середнього відсотка дохідності аудиторії до закінчення якогось онлайн-курсу.

Через надлишок у кількості знання перестають бути цінними. Хорошого контенту вже недостатньо для успішного ведення бізнесу. Для того, щоб залишитися затребуваною на ринку, платформа однозначно має бути простою і зручною у використанні. Дуже великий відсоток клієнтів, що йдуть, змінює своє рішення саме через незручність.

Також зараз бізнесу варто зосередитися на залученні людей. Для того, щоб користувач не йшов і продовжував приносити прибуток, потрібно постійно привертати його увагу, підтримувати інтерес на кожному етапі: під час знайомства з проєктом, вибору навчання, проходження заняття. Інакше вкладені сили і кошти будуть витрачені даремно, оскільки незацікавлені клієнти досить скоро підуть.

Знаючи це, хороший освітній бізнес повинен дійти висновку про необхідність вироблення стратегії із залучення клієнтів.

Для того, щоб залишатися на плаву, освітній платформі потрібно:

  1. Бути доступною в потрібний для учня момент
    Перебувати в місцях, де потенційний користувач її помітить
  2. Привертати увагу, і робити це не тільки за допомогою контенту, а й, наприклад, пропонуючи спілкування з іншими людьми

Світ розвивається, і заради виживання освітній бізнес має вчинити так само. Як ми можемо допомогти вам у цьому, подивіться на примере наших чат-ботов и в Ютуб-канале.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 1

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Ольга Посохова

Люблю вчитися та прокачувати навички. Можу розповісти про навчання та заробіток у Телеграм. Захоплююсь малюванням та психологією.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x