image

Обов’язки технічного адміністратора онлайн-школи

18 Вересня 2021

user-iconАвтор: 

Сфера інформаційних технологій не стоїть на місці, а разом з її зростанням з’являються нові затребувані професії, за якими стоїть майбутнє. Однією з таких посад є технічний адміністратор. Які обов’язки виконує технічний адміністратор онлайн-школи, якими навичками він повинен володіти і що чекає на нього в перспективі? Розповімо в цій статті!

Хто такий технічний адміністратор і які обов’язки він виконує

Технічний адміністратор онлайн-школи – це фахівець IT-сфери, який відповідає за технічний бік роботи онлайн-школи. Експерти передають йому завдання щодо систематизації вже розроблених інформаційних продуктів і платформ для досягнення своїх цілей.

Основні завдання:

Хто такий технічний адміністратор онлайн-школи

 • створення простих сайтів і посадкових сторінок для курсу;
 • завантаження навчальних матеріалів на платформи і відеохостинги;
 • забезпечення роботи та модерація онлайн-заходів;
 • налаштування автовебінарів;
 • надання доступів студентам;

 • створення розсилок;

 • створення чат-ботів;

 • збір зворотного зв’язку від студентів.

Важливі знання та якості

В обов’язки техадміна онлайн-школи не входить написання програм, налагодження нативної і таргетованої реклами, написання текстів, що продають, або підготовка матеріалів для уроків.

Новий спосіб навчатись у телефоні за допомогою бота Телеграм. Можна робити курси, марафони, навчати співробітників на автоматі та приймати домашні завдання. Перегляньте приклади готових ботів в освіті.

Щоб стати успішним і затребуваним фахівцем у цій сфері, необхідно мати деякі важливі знання, навички та якості:

Якості технічного адміністратора онлайн-школи

 1. Старанність і скрупульозність. Трапляється, що в сервісі відбуваються збої, а справа виявляється, припустімо, в галочці, яку через необережність поставили не в тому місці. Завдання технічного адміністратора – знайти цю галочку і виправити помилку.
 2. Прагнення до особистісного та професійного зростання. Сфера IT-технологій у 21 столітті не стоїть на місці, платформи отримують оновлення на регулярній основі. Професіонал своєї справи повинен вміти орієнтуватися в морі різної інформації, стежити за виходом оновлень і грамотно застосовувати їх на практиці.
 3. Нестандартне мислення. Завдання, поставлені перед техадміном замовником, мають викликати у виконавця непідробний інтерес і безліч оригінальних шляхів розв’язання, адже саме вони дають змогу проєктам виділятися на тлі ідей конкурентів.
 4. Стабільний емоційний стан. Помилки – це нормально, вони є невід’ємною частиною зростання. Відтак і фахівець має бути спокійним щодо них. Трапляються ситуації, коли в програмі виникають збої. У такому разі завдання помічника – спокійно і без паніки стабілізувати роботу сервісу.

Крім того, цінуються технічні адміністратори, які не бояться однотипних завдань, адекватно ставляться до конструктивних зауважень і виносять уроки зі своїх і чужих помилок.

Для адміністратора немає поняття “не знаю”. Він відкриває пошукові системи, шукає рішення і застосовує його на практиці.

Які платформи та інструменти має знати

Необхідні інструменти або що має бути підвладне технічному адміністратору:

 • Инструменты технического администратора онлайн-школытехадмін має знати основні платформи для онлайн-шкіл (Getcourse, Антитренінги, Moodle, iSpring тощо), опікуватися естетичним боком занять (завантажувати файли, медіа, аудіо та інші матеріали в програму, де проходять уроки;
 • верстка односторінкових сайтів через конструктор (наприклад, у програмі Tilda або Бітрікс);
 • відігравати роль модератора на вебінарах і тренінгах (у сервісах Бізон 365, Zoom), тобто відповідати на запитання, завантажувати матеріали в чат, заносити користувачів, які залишають рекламу, до чорного списку;
 • може зібрати чат-бота для проведення марафону, розсилок або прогріву аудиторії на конструкторі (наприклад, LessonDelivery), зробити його сценарій, наповнити контентом.

Скільки заробляє техадмін

Людина, яка тільки вливається в цю посаду, зможе встановити свій дохід на рівні 18 – 20 тисяч гривень. У досвідчених фахівців межі немає – від 25 000 і вище. Технічний адміністратор – перспективна затребувана професія, оскільки суміжними з нею посадами є не менш прибуткові: технічний директор проєктів, продюсер та інші.

Переваги професії

Крім того, що посада техадміна – перспективна і затребувана професія, так вона ще має безліч переваг:

 • фахівець працює віддалено з будь-якої точки земної кулі;
 • індивідуальний робочий графік: техадмін може рівномірно розподілити свої проєкти або ж навантажити себе роботою, щоб збільшити дохід;
 • є чіткий список завдань, очікуване навантаження і цілком ясний результат;
 • кар’єрне зростання;
 • швидке навчання.

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 3

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Дізнайтеся про оновлення Lesson Delivery першими
Підпишіться за допомогою електронної пошти
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами обробки особистих даних.

Слідкуйте за оновленнями в соціальних мережах або отримуйте їх від нашого телеграм-бота

Автор статті:
Ольга Посохова

Люблю вчитися та прокачувати навички. Можу розповісти про навчання та заробіток у Телеграм. Захоплююсь малюванням та психологією.

Підписатися
Сповістити про
guest

0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x